АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 6)☀

  • 23 774
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Асеновград
  • Мнения: 1 382
Знам че е нормално да имаме сега повече течение, аз също го имам, но си ми е отначалото така и ми беше чиста микробиологията и не се притесявам. И да правя секс и да не правя, си го имам течението еднакво. Така че 1-2 пъти в седмицата се отчитаме😂. Че не е същото, не е, ама и мм е човек, не искам да го мъча така.
Аз понякога го усещам бебето, но има време лекарката вчера ми каза че е съвсем нормално да не го усещаш до 20-та седмица. И то съвсем леко е като го усетя, знам че има време за големите ритници, а по якога се случва цял ден или два да не съм го усетила, все още е нормално, като порастнат повече тогава, сега не се притеснявайте излишно.

# 676
  • Мнения: 98
Ох, аз от обяд съм с една много тъпа и гадна болка в областта на десния бъбрек. Говорих с АГ, той е нощна смяна и ме извика да ме види. За капак и днес е от дните, в които не усещам много бебчо. Дано всичко да е наред.

# 677
  • Мнения: 146


Честит празник мили момичета ! 🥰🥰🥰

# 678
  • София
  • Мнения: 5 623
Честит празник, момичета. Бъдете здрави и обичани!

# 679
  • Мнения: 702
Момичета, да сте честити! Бъдете много здрави, широко усмихнати и вечни оптимисти!!! 🌷🌷🌷 Redraspberry, разбира се, че има шанс, предишният път мислехме, че е момче до 6ти месец, дори бяхме избрали име. На феталната ни смаяха, даже след това, че е момиче, повече май нищо не успях да чуя 😁 Викам си, язък, Максиме (така щеше да се казва), а такова хубаво име ти измислих, ще си го пазя за другия живот 😁😁😁 Не усещам бебето често, аз съм в по-ранна седмица от вас, докато съм на работа не обръщам внимание, но понякога вечер усещам леки движения. Сексът при нас си е както обикновено, и двамата сме с високо либидо, пропускаме само когато ми е изключително зле и даже гавискона не помага. Понякога малко се сопвам, че хем вижда, че ми е зле, хем пак се пробва до последно 🙄 Все пак се чувствам добре от мисълта, че раста и отпред и отзад, хълцам, оригвам се 🤭, пъшкам, мрънкам, а той все така ме желае.

# 680
  • Мнения: 1
Честит празник на всички Simple Smile
Аз съм нова във форума, но ви чета от няколко месеца. 
Доста неща са ми нови, това ми е първа бременност.
Моят термин е на 15.08.
Видях че има и група във Фейсбук за термин август 2022. Активна ли е?
Пише, че трябва да пиша ЛС на Неозвестна16, но честно казано не мога да се оправя Sweat Smile Nerd

# 681
  • Мнения: 1 461
Честит празник на всички Simple Smile
Аз съм нова във форума, но ви чета от няколко месеца.  
Доста неща са ми нови, това ми е първа бременност.
Моят термин е на 15.08.
Видях че има и група във Фейсбук за термин август 2022. Активна ли е?
Пише, че трябва да пиша ЛС на Неозвестна16, но честно казано не мога да се оправя Sweat Smile Nerd

Аз влезнах без да пиша Relaxed
Искам да попитам в тази връзка, малко извън темата за бебчета.
Тъй като имам фейсбук отскоро, не са ми ясни някои неща. Ако пиша в групата като отговор на някоя мама, или като въпрос - ще видят ли моите приятели?
Както има и група, мами в Англия, иска ми се понякога и там да попитам нещо, но се притеснявам, че всичко се вижда.

# 682
  • Мнения: 3 348
Ако пишеш в групата независимо дали коментар или задаваш въпрос се вижда само вътре в групата, т.е. само хората, който са в групата го виждат, другите не. Приятелите ти няма да го видят.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Меджик, няма да се види нищо от външни хора.Тя е поверителна.
Ралица, добре дошла! На Неизвестна16 пиши да се разберете за групата.

# 684
  • Мнения: 60
Момичета преди малко след като се изпишках на салфетката имаше нещо като тъмно кървав сопол. Нямам болки, но сега и като си лежа сякаш ми се стяга корема, може ли тези с контракции те да ми кажат рязко ли се стяга корема или плавно? Звънях на АГ но е ми вдигна. Вече съм в 16та седмица преди това не съм кървяла и съм малко в шок мисля, че ги минахме тези треводи ама явно не. За сега не съм притеснена много, но сега ще ме е страх да отида до тоалетна. Чудя се на моя глава дали да пия нош па и магнезий( има останал някакъв от мъжа ми за спортисти незнам дали става).

# 685
  • Мнения: 2 848
Момичета преди малко след като се изпишках на салфетката имаше нещо като тъмно кървав сопол. Нямам болки, но сега и като си лежа сякаш ми се стяга корема, може ли тези с контракции те да ми кажат рязко ли се стяга корема или плавно? Звънях на АГ но е ми вдигна. Вече съм в 16та седмица преди това не съм кървяла и съм малко в шок мисля, че ги минахме тези треводи ама явно не. За сега не съм притеснена много, но сега ще ме е страх да отида до тоалетна. Чудя се на моя глава дали да пия нош па и магнезий( има останал някакъв от мъжа ми за спортисти незнам дали става).
Според.мен преглед в спешното в най-добре! Тъмната кръв принципно е стара кръв,но нека те види гинеколог!🙏

# 686
  • София
  • Мнения: 2 424
Ако имаш на лесно спешно АГ отделение, където да те видят, аз бих отишла. Играх го това последно преди 2-3 седмици. От стреса пулса ми беше 170, а нормално е 80 (покрай бременността се ускори леко). Тъмна кръв по принцип е стара кръв, пий ношпа и магнезий, ще успокоят стягането.

# 687
  • Мнения: 2 668
Момичета, ще ми се пръсне корема Flushed Огромен е!!! Поръчахме суши (с пиле и краставици за мен), хапнах малко салата и пийнах кока кола 🙈 Не са газове, просто имам чувството, че коремът ми си удвои размера. Като в 7-ми месец съм, а едва преди няколко дена влязох в 5-ти месец... Не мога да направя хубава снимка, но сигурно ще бия всички ви по огромен корем Scream Направо съм шокирана какво е това нещо. Сутрин е по-добре, въпреки, че пак си е голям Scream

# 688
  • Мнения: 1 461
Момичета, ще ми се пръсне корема Flushed Огромен е!!! Поръчахме суши (с пиле и краставици за мен), хапнах малко салата и пийнах кока кола 🙈 Не са газове, просто имам чувството, че коремът ми си удвои размера. Като в 7-ми месец съм, а едва преди няколко дена влязох в 5-ти месец... Не мога да направя хубава снимка, но сигурно ще бия всички ви по огромен корем Scream Направо съм шокирана какво е това нещо. Сутрин е по-добре, въпреки, че пак си е голям Scream

Барбалена всяка вечер съм така. Надявам се да е нормално. Едно, че опъва, друго че не мога да дишам, и трето ми  тежи. Като легна и се оправям след 10-15 мин. А аз доста намалих вечерята, чак ме е срам да кажа ама вече съм 14 кг +, не ям много, откъде идват тея кг незнам ...
16 годишния ми брат, отишъл да пита майка ми дали съм добре, дали е нормално Grinning , че съм била много малка и защо така станало сега Relaxed

# 689
  • Мнения: 2 668
Меджик, да, да, да за всичко! И ми опъва, и ми тежи, и едвам дишам. И аз се надявам да е нормално, ама хич не ми изглежда да е. Че то това е като усещането в девети месец Scream Не знам какво ще правим по-натам, ако отсега сме така. Аз уж не съм качила много, макар че не знам от колко килограма точмо тръгнах. А и кантарът мери каквото си реши в зависимост от това в коя част на стаята е Joy

Общи условия

Активация на акаунт