В градинката минзухар или кокиче, а в коремчето момче или момиче ? ~бебеправене 403~

  • 28 151
  • 746
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие на следващата тема:

Опции:

# 45
  • Мнения: 48
Да се запиша и аз в новата тема. Дано е последна за всички които мечтаят да видят +та на тестовете.
Аз 5 дни бях с температура 37.2 (телесна). Днес вече нямам, на 2.03 се очаква М.
Вече толкова ми омръзна от отрицателните тестове, че нямам сили да се надявам на нищо този месец. Не сме работили кой знае колко, че си имахме разправии други...
Мрън, мрън..
Дано да има чертички за всички!

# 46
  • Мнения: 446
Ние също позлвахме фемара само 2 месеца. Разбира се, че не е препоръчителено по-дълго ползване, понеже са си и силни лекарства. Както казах, за съжаление ние нямахме успех, но не заради хапчетата.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 991
Добър ден! Аз пък да измрънкам... тестът за О е положителен днес, а ММ е по-крив от всякога.... дано да му мине до довечера...

# 48
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 182
Добър ден! Аз пък да измрънкам... тестът за О е положителен днес, а ММ е по-крив от всякога.... дано да му мине до довечера...
О идва 12 - 24ч след положителен тест.

# 49
  • Мнения: 48
shantall Напълно разбирам. Моя много често е "в цикъл" и му е по-тежък от на 5 жени взети заедно. Всеки път се опитвам да си го обясня.. и не мога. Какво толкова се кривят тези мъже People Information Desk Person стискам палци да му мине на твоя.
Добър ден! Аз пък да измрънкам... тестът за О е положителен днес, а ММ е по-крив от всякога.... дано да му мине до довечера...

# 50
  • Мнения: 227
Дълго се чудех дали да продължа дискусията за животните, ама все пак реших да отговоря. Повтарям, че аз самата имам две котки и малко куче, които живеят на двора.
Скрит текст:

Всички те са обезпаразитени, с необходимите ваксини и добре хранени. И трите животинки са миролюбиви по принцип, но преди малко по-малкото коте, докато го галех и се изправях от пейката, явно се уплаши нещо и си заби ноктите в шията ми. Няма много кръв, но е неприятно и болезнено. Ако случайно това се случи на сина ми, мразете ме, но котката вкъщи няма да остане. Просто ще я подаря на някого...
На едни познати, които живеят в апартамент на 7-ми етаж преди няколко години, поради неизвестни обстоятелства, 4-годишна котка издраска лицето на дъщеря им, която беше на две тогава. Предполагам, че детето е дръпна лло котката за опашката или нещо от сорта. Може би котката съвсем не е виновна, не знам, но.. Таткото на детето, като видял изподраното лице на дъщеря си, хванал котката и със засилка я метнал от 7-ми етаж. Естествено котката умряла.
Жестоко нали? За щастие, котката не е за качила око, но лицето било сериозно изподрано и се наложила лекарска намеса.
Но все пак се замислете вие или половинките ви как бихте реагирали и нужно ли е да се стига до там?
Този случай мен ме накара да съм внимателна с животни и особено с котки. Галя ги, обичам ги от дете, но що се отнася до бебета и деца, им нямам вяра, съответно синът ми гали само кучето и то в наше присъствие.
Дано сте ме разбрали правилно.

Последна редакция: нд, 27 фев 2022, 16:18 от Greyspirit

# 51
  • София
  • Мнения: 2 991
знам знам... и той е предупреден още от сряда, че неделя и понеделник са ни важни дни...


Добър ден! Аз пък да измрънкам... тестът за О е положителен днес, а ММ е по-крив от всякога.... дано да му мине до довечера...
О идва 12 - 24ч след положителен тест.

# 52
  • Мнения: 112
Записвам се в новата темичка и се взимам от розовите панделки за късмет.
Уви късмет не ни достигна този месец и лелката ме посети днес-дори 5 дни по-рано от очакваното.
В момента имаме големи сътресения вкъщи и много лошо ни се е насъбрало, та се надявам за разрешение на проблемите и приповдигане на настроението, че като дойде момента да се обичаме, да не е по задължение.

Стискам палци на всички този месец да имат блага вест.

# 53
  • Мнения: 1 042
Дълго се чудех дали да продължа дискусията за животните, ама все пак реших да отговоря. Повтарям, че аз самата имам две котки и малко куче, които живеят на двора. Всички те са обезпаразитени, с необходимите ваксини и добре хранени. И трите животинки са миролюбиви по принцип, но преди малко по-малкото коте, докато го галех и се изправях от пейката, явно се уплаши нещо и си заби ноктите в шията ми. Няма много кръв, но е неприятно и болезнено. Ако случайно това се случи на сина ми, мразете ме, но котката вкъщи няма да остане. Просто ще я подаря на някого...
На едни познати, които живеят в апартамент на 7-ми етаж преди няколко години, поради неизвестни обстоятелства, 4-годишна котка издраска лицето на дъщеря им, която беше на две тогава. Предполагам, че детето е дръпна лло котката за опашката или нещо от сорта. Може би котката съвсем не е виновна, не знам, но.. Таткото на детето, като видял изподраното лице на дъщеря си, хванал котката и със засилка я метнал от 7-ми етаж. Естествено котката умряла.
Жестоко нали? За щастие, котката не е за качила око, но лицето било сериозно изподрано и се наложила лекарска намеса.
Но все пак се замислете вие или половинките ви как бихте реагирали и нужно ли е да се стига до там?
Този случай мен ме накара да съм внимателна с животни и особено с котки. Галя ги, обичам ги от дете, но що се отнася до бебета и деца, им нямам вяра, съответно синът ми гали само кучето и то в наше присъствие.
Дано сте ме разбрали правилно.

Ми за мен проблемът не е в животното, а в родителите, които не са подготвили животното предварително, а и не са пазили да не стане нещо. Няма да коментирам реакция на тоя велик мъж. Рани и белези детето винаги ще има, но в случая вината е на родителите, а не на животното.

Ние съвсем успешно си гледаме дете и коте вече година и 3м. и смятам така да си остане. Котката е с нас вече 6 години и ми е първото дете и дори и да издраска детето (което се е случвало), не би ми минало през главата да я наранявам, давам на някого или да я хвърлям от където и да било. Има си начини, има си правила при отглеждането на коте и дете.

# 54
  • Мнения: 2 400
Misery, напълно споделям мнението ти. 😊
А тази жестокост можеше да се спести като коментар в тази темичка. Честно казано ми стана много неприятно.

# 55
  • Мнения: 21 207
Misery +1.

 Пп- благодаря за новата тема.

# 56
  • Мнения: 48
Това ми е другото любимо. Казал ми е дда казвам от рано кога са важните дни, уж да се стараем повече, ама понякога вече иммам чувството, че нарочно тогава го хваща крвотията.
знам знам... и той е предупреден още от сряда, че неделя и понеделник са ни важни дни...


Добър ден! Аз пък да измрънкам... тестът за О е положителен днес, а ММ е по-крив от всякога.... дано да му мине до довечера...
О идва 12 - 24ч след положителен тест.

# 57
  • Мнения: 227

А тази жестокост можеше да се спести като коментар в тази темичка. Честно казано ми стана много неприятно.

Кактусче и всички други, които не са ок с написаното, искрено се извинявам. Трябваше да го сложа в скрит текст, което и ще опитам да направя.

И не, не оправдавам въпросния татко, но си обяснявам реакцията му.

Колкото до подготовката на животните, страхотно е като идея, аз обаче не съм толкова уверена като възпитател на животни, въпреки, че мъжът ми навремето с това се е занимавал - с кучета. Спирам да спамя темата и ви пожелавам мирно съжителство с домашни любимци.

# 58
  • Мнения: 2 451
Само кротко ще кажа, че не всеки заслужава да получи любовта на животинче.. Има хора, които не успяват да разберат тази любов.. Жалко за животинчетата, които им я даряват безрезервно...

Мизери Съгласна с теб.

Много исках някой ден, когато имам дете да расте с котето ми, но нито дете, нито коте вече Sad

# 59
  • София
  • Мнения: 2 991
Senioritka, даже веднъж го питах - ако толкова го натоварва няма да му казвам кога трябва да се стараем повече... Ама вярно все едно нарочно му е криво!

Общи условия

Активация на акаунт