В градинката минзухар или кокиче, а в коремчето момче или момиче ? ~бебеправене 403~

  • 28 215
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Шантал, а вие от кога пробвате?

# 61
  • София
  • Мнения: 3 016
серизоните опити - със следене на О - около 7-8 месеца, като пак имаме пропуски в правилните дни. Иначе не се пазим 3 години вече.

Шантал, а вие от кога пробвате?

# 62
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Викам да не се е притеснил мъжа ти, че не става.
Аз ми стана криво, като видях СГ на мъжа ми... И като четох тук АА какви съвети ми даде. Ще видим, за инфекцията, че и за Мм за СГ

# 63
  • Мнения: 1 506
Greyspirit , историята за котката и мятането няма да я коментирам. Нито пък оправдаването на подобна реакция. Откъде е малкото коте, надявам се, че животните при вас са кастрирани? Който има животни, просто е длъжен да си възпита децата как да се държат с тях и второ, да се погрижи за животните и възпитанието им. Ако има съмнения, да не оставя животни и деца сами - и за сигурността на детето, и за тази на животното. Почти винаги, в 90% от случаите агресивното животно е такова заради стопаните.

И още нещо - ако някой 100% не може да си гледа животното, за което е поел отговорност, следва да потърси добър дом, а не да го изоставя, това не е мое мнение, а е факт.

малкаталисичка, ужасно сте сладки!

Хайте, темичка, време е за нова порция плюсчета.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 016
Ами със сигурност след втората БХ му беше криво - пусна си изследвания и се оказа, че при него всичко е на 6, а и след моят преглед в сряда докторката даде надежда да стане по естествен начин

Викам да не се е притеснил мъжа ти, че не става.
Аз ми стана криво, като видях СГ на мъжа ми... И като четох тук АА какви съвети ми даде. Ще видим, за инфекцията, че и за Мм за СГ

# 65
  • Nederland
  • Мнения: 131
Да си се запиша аз ❤ Че моето нали знаете , доде не родя , не е ясно бременна ли съм и за колко дълго ще съм . Иначе съм с 4 дни закъснение и много стабилна втора черта . Имам си някакви болки леки я в кръст , я корем . Нямам нагласа , нямам очаквания , спокойна съм и каквото е писано .
Чакам кактус да се похвали и дано ковида да не я повали 🍀

# 66
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Шантал успех!
Мишелинка, а Чгх пусна ли?

# 67
  • Мнения: 227
So close, малкото коте вече е на около 5 месеца. А от къде се взе - мъжът ми го намери почти умряло в двора на училището. Първоначално го хранехме с капкомер, почти като по телевизията. Оцеля животинчето, но и до сега си върви по-дребно. И понеже ние с мъжът ми сме много агресивни, знаем, че то не е агресивно.. Мисля, че написах, че се уплаши от нещо и затова ме одра.
Понеже усещам, че ще бъда запомнена като невероятна животномразка, се колебая как да си преправя ника - Darkspirit или Саурон Grinning

# 68
  • Мнения: 4 832
Всеки човек е длъжен да научи децата си да се отнасят с внимание и грижа към животните, а не детето да дърпа опашката на котката (и то без надзор от възрастен) и после животното да бъде наказано по особено жесток начин.
Ние този месец го пишем дъждовен. Ще почиваме явно и следващия с нови сили. Снощи бяхме скапани просто. Ама ми е едно спокойно, лежерно. Няма да правя тестове, да броя дни след О. Приказка.

# 69
  • Мнения: 391
Благодаря за новата тема и нека се напълни с много +++
Док каза да си взема б12 анкерман и, че няма причина да отлагаме опита. Мисля че това падане е било от Ковид, въпреки че приемах витамини тогава, но явно не достатъчно. Мисля да похапвам по-често месо, тъй като млечните стомаха ми много не ги обича, все пак ще внимавам и с месото. Абе всичко е сложна схема-хапчета, хранене, отделно смутита със спанаци и водорасли, а като знам как се хранех преди... Ужас

Круела смело напред без страх, а позитивно, вярвам че ни се случват неща, а които сме способни да се справяме.

Дени, съжалявам за това, през което минаваш. Дано ти дойде и нека е за последно, после пак след 9 месеца

Лютиче, от къде към къде се местите вие? Дано ви е на късмет новото местенце 🥰

Анила, фемара за инсеминация, или за домашни опити(ако мога така да го кажа)
Позлвахме фемара, преди да открием, че ММ има проблем. Успех

Съншайнгърл, мисля си за теб, как си с режима, как се чувстваш и изобщо до къде докара, извинявай, ако нещо съм изпуснала!
Аз май се по забравих, почувствах се все едно сме си седнали някъде на кафенце и приятно си споделяме и бъбрим.

Напротив,много е приятно! И аз се чувствам така, все едно сме се събрали на кафенце някъде. При мен нещата вървят много добре - започнах да свалям по 600-800 гр всяка седмица вече 4 седмици и се чувствам добре. Взех си глюкомер и захарта също започна да пада. Имам дълъг път пред себе си, но важното е,че вървят нещата. Даже преди малко си пробвах един клин за фитнес в който преди не съм влизала дори като го купих, а сега влязох! Излекувахме бактериите и двамата с ММ и сега чакаме средата на март да пуснем спермограма. Чакам цикъл тези дни и след това смятам да не се пазим пък каквото стане Simple Smile благодаря ти,че попита! Надявам се и при теб скоро да има от най-хубавите новини и стискам палци за процедурата!

Целувки и прегръдки на всички и стиснати палчета ❤❤🤞🤞😘😘 сега ще изчета назад

# 70
  • Мнения: 828
Момичета, имам питанка, смятам ви за по-компетентни от мен.

На 25.02 имах положителен тест за О.
Днес случайно докато меря на детето температурата (много обича😀), бях накарана да измеря и своята и с изненада видях, че имам 37,6.
Нямам абсолютно никакви неразположения, даже днес се чувствам отлично. Смятате ли, че има общо с овулацията? Или нещо изтрещях и съм болна без да разбера 😀

# 71
  • Nederland
  • Мнения: 131
Шантал успех!
Мишелинка, а Чгх пусна ли?
Не живея в България , при нас частни лаборатории почти няма , а и утре ще звъня на моята следяща , след миседа каза , видя ли положителен тест да звъня . Все пак трябва да изчакам поне още 5-6 дни за преглед . Пия си витамините и фолиевата и кротувам .

# 72
  • Мнения: 318
Пфууу минавам да ви се оплача - този цикъл ми е ановулаторен. Проследихме го в клиниката. Тоест 3та инсеминация през крив макарон.
Сега имам чувството и ,че съм го предизвикала...онзи ден ме връхлетяха точно мисли покрай войната дали е удачно да продължаваме и ето...Worried

И понеже сте се заговорили за фемара, за да избегнем пак такъв ановулаторен цикъл ми изписаха фемара за следващия цикъл, ама лека стимулация,като за начало.

# 73
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Амира, глупости ще го предизвикаш! Нормално е човек да се постресне от война., болест и др.

# 74
  • Мнения: 23
И аз да се запиша в новата темичка. Само плюсчета ни пожелавам ++
И аз да попитам теста от О ми е положителен днес, а ние с ММ се обичахме сутринта и чак утре вечер пак ще можем дали няма да изпуснем точния момент 😵‍💫.
Малко се притесних

Общи условия

Активация на акаунт