В градинката минзухар или кокиче, а в коремчето момче или момиче ? ~бебеправене 403~

  • 28 242
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 391
Записвам се и аз в новата темичка Simple Smile благодаря на Матея за орисването, взимам и синичко и розово - само да е здраво! Пожелавам и аз тази темичка да ни е също толкова плодородна! Целувки и прегръдки на всички! 🤞🤞🤞❤❤❤😘😘😘🤗🤗🤗

Кактусче,бързо да оздравяваш и скоро да ни се похвалиш и с друг положителен тест! ❤❤❤😘😘🤗🤗

# 31
  • Мнения: 446
Благодаря за новата тема и нека се напълни с много +++
Док каза да си взема б12 анкерман и, че няма причина да отлагаме опита. Мисля че това падане е било от Ковид, въпреки че приемах витамини тогава, но явно не достатъчно. Мисля да похапвам по-често месо, тъй като млечните стомаха ми много не ги обича, все пак ще внимавам и с месото. Абе всичко е сложна схема-хапчета, хранене, отделно смутита със спанаци и водорасли, а като знам как се хранех преди... Ужас

Круела смело напред без страх, а позитивно, вярвам че ни се случват неща, а които сме способни да се справяме.

Дени, съжалявам за това, през което минаваш. Дано ти дойде и нека е за последно, после пак след 9 месеца

Лютиче, от къде към къде се местите вие? Дано ви е на късмет новото местенце 🥰

Анила, фемара за инсеминация, или за домашни опити(ако мога така да го кажа)
Позлвахме фемара, преди да открием, че ММ има проблем. Успех

Съншайнгърл, мисля си за теб, как си с режима, как се чувстваш и изобщо до къде докара, извинявай, ако нещо съм изпуснала!
Аз май се по забравих, почувствах се все едно сме си седнали някъде на кафенце и приятно си споделяме и бъбрим.

# 32
  • Мнения: 2 542
Благодаря за загрижеността и пожеланията, мили момичета! ❤️💕☀️
Да чукна на дърво, днес се чувствам доста по-добре и температурата е около 37,5 😊
Ние в момента сме с три котаци вкъщи 😍
Дени, дано в понеделник да ти дойде и съвсем скоро да ни се похвалиш отново, но до пухкав финал! 🍀🤞☀️❤️❤️❤️

# 33
  • Мнения: 405
Хоп и аз в новата тема,с пожелание да я напълним с ++++👶🥰
При мен днес става седмица след ову,имам странни усещания в гърдите които ту ме стягат и наболяват,ту нищо им няма и много странно болката е отстрани на гърдата...дано да е за добро и да има нещо,да не са пак напразни надежди

# 34
  • Мнения: 922
Благодаря момичета за темата и орисването!!
Yvka и на който ще му е полезно моята графика на БТ в месеца, който забременях. Отдолу кривата е на тестовете за О. Теста за Б беше положителен на 01 януари.

# 35
  • Казанлък
  • Мнения: 81
Запис и от мен в новата тема! Ха дано да ни е на късмет на всички!

Рейв, може ли и мен да ме включиш в списъка, ако не е късно вече?

# 36
  • София
  • Мнения: 3 032
Запис и от мен.

Дано да е много положителна тази тема.

# 37
  • Мнения: 318
Минавам набързо да се запиша с благодарности и пожелания за много 🍀🍀🤞🤞🤞🍀

# 38
  • Мнения: 1 514
Здравейте, дами.
Rave, благодаря за новата темичка и огромното старание.

Кактусче, радвам се, че сте по-добре, все по-добре да ставате, а скоро и да сте повече...

Greyspirit , лекарят ти не се е изказал правилно. Ако имаш котка, е препоръчително да не чистиш тоалетната й докато си бременна, за да не се разболееш от токсоплазмоза. Шансът е много малък, като болестта може да си лепнеш (доколкото знам) и от сурово месо...
Научно е доказано, че децата, отраснали в семейства с домашни любимци, по-рядко развиват алергии и като цяло са по-здрави. От малка съм с животни в семейството и не помня много да съм боледувала, близките ми - също.
Всеки сам си преценява, както казват, но не е ок да всяваме притеснение в хората, че чакат ли бебета, не трябва да взимат животно или трябва да изоставят сегашното си. Много дами си зарязват котките, когато забременеят, точно заради тези митове. Болна тема/

# 39
  • Мнения: 2 631
So close Аз никога не бих си зарязала котката, буквално умирам за нея. Двете заедно сме ревали във ветераната когато е била болна. Тези които го правят няма да коментирам. 😶
Като заговорихме за тях показвам ви моята. ❤️

# 40
  • Мнения: 54
Благодаря за новата тема и нека се напълни с много +++
Док каза да си взема б12 анкерман и, че няма причина да отлагаме опита. Мисля че това падане е било от Ковид, въпреки че приемах витамини тогава, но явно не достатъчно. Мисля да похапвам по-често месо, тъй като млечните стомаха ми много не ги обича, все пак ще внимавам и с месото. Абе всичко е сложна схема-хапчета, хранене, отделно смутита със спанаци и водорасли, а като знам как се хранех преди... Ужас

Круела смело напред без страх, а позитивно, вярвам че ни се случват неща, а които сме способни да се справяме.

Дени, съжалявам за това, през което минаваш. Дано ти дойде и нека е за последно, после пак след 9 месеца

Лютиче, от къде към къде се местите вие? Дано ви е на късмет новото местенце 🥰

Анила, фемара за инсеминация, или за домашни опити(ако мога така да го кажа)
Позлвахме фемара, преди да открием, че ММ има проблем. Успех

Съншайнгърл, мисля си за теб, как си с режима, как се чувстваш и изобщо до къде докара, извинявай, ако нещо съм изпуснала!
Аз май се по забравих, почувствах се все едно сме си седнали някъде на кафенце и приятно си споделяме и бъбрим.
На домашни опити сме, както каза така да се каже 😁 и да питам, съжалявам ако ми е глупав въпроса, че от скоро навлизаме в тези води, има ли ограничение колко може да се използва фемарата за тези, които вече са го употребявали.

# 41
  • Мнения: 1 514
Anilla, за първи път чувам да се ползва за домашни опити Фемара, дори да е лека, аз не бих прекалявала с ползването. Аз лично съм ползвала Фемара 2 поредни месеца за инсеминация, после почивах 1-2, че ми откриха полип и прекъснахме опитите, сега позвам за трети път. Според мен не е ок да приемаш няколко месеца без консултация с лекар.

# 42
  • Мнения: 380
Аз приемах летрозол 2 месеца по предписание на репродуктивен специалист за домашни опити, без инсеминация. Същото е като фемара. Беше ми изписано за по пет дни, два пъти на ден от третия ден на цикъла. Доколкото разбрах от лекарката ми, може да се приема максимум три месеца. Този месец не приемам, защото изкарахме Ковид и отлагаме опитите.

# 43
  • Мнения: 54
Anilla, за първи път чувам да се ползва за домашни опити Фемара, дори да е лека, аз не бих прекалявала с ползването. Аз лично съм ползвала Фемара 2 поредни месеца за инсеминация, после почивах 1-2, че ми откриха полип и прекъснахме опитите, сега позвам за трети път. Според мен не е ок да приемаш няколко месеца без консултация с лекар.

Опитите ни са домашни, но са по предписание на репродуктивен специалист. Аз съм с ПКЯ, миналия месец проследихме фокикулите, пих Дуфастон, после имах пак задържан фокикул, слагам Циклогест и сега ще видим за първи път как ще се повлие овулацията от Фемарата.

# 44
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 532
Дали инфекция би могла да окаже влияние за лошата СГ на Мм? Ще правим фертилити тест, но са ви питам. Той не е ходил на док, март ще е...
Това е тъп въпрос де.

Последна редакция: сб, 26 фев 2022, 21:12 от nasito8988

Общи условия

Активация на акаунт