Звездни компромати - Март'22

  • 241 147
  • 2 234
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 031
Благодаря за новата тема, Летящ Кактус ! Simple Smile

Записвам се с Диляна Попова. И на мен ми се иска някъде на топло, а не да търся шушоните в дрешника.

Скрит текст:

# 16
  • Мнения: 5 290
Честита баба Марта! Здрави и засмени да  я изпишем тази тема!
Кактусче, благодаря за труда!

Благо и Златка са се разделили ... или всяко любовче по 3 год. Wink
това потвърдено ли е?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 193
Благодаря за новата тема, всичко прочетох и се възгордях, че съм жена.
Какви жени е имало Ганди, Кюри, мед. сестра спасявала бебета в кутии Cry....
А днешните какви са?! мис джуки, дупе, силикон, Тоца с касовите бележи

# 18
  • Мнения: 4 998
Певицата Сантра е родила.

# 19
  • Мнения: 1 295
Да си напиша пак изтрития коментар! Браво, Кактусче, че слагаш чудесни първи теми.
Иван със сина си и доведения си син.
Скрит текст:

# 20
  • Мнения: 39 228
Иван прилича на катерица с новото чене.

# 21
  • Мнения: 2 613
Катерица или не, понякога се налага да си сложиш чене. Особено ако имаш лоши зъби по рождение. Това едва ли е чене, сигурно са фасети или керамични корони. В най тежкия случай импланти. Ченета слага простолюдието Grinning Понеже имам слабост към старото бг кино, правило ми е впечатление, че едно време нашите известните актьори тъй са си ходели с кривите зъби, даже Стефан Данаилов има период, където е бил с липсващ преден зъб. И пак са били популярни и известни. А сега тунинг и чудо,а главата празна. И всичките като по калъп направени.

# 22
  • Мнения: 788
Уай невероятен първи пост! Наистина голямо браво и голямо благодаря!
Като дете препрочитах “Дневника на Ане Франк” по няколко пъти на година и бих искала да кажа, че е неточно да се твърди, че се е укривала в мазе заедно с жените от семейството и. Криели са се в част от къща към която вратата е била скрита зад гардероб и е била там с цялото си семейство, не само жени. По-късно към тях се пристединява и друго семейство ( също има мъже ).

# 23
  • Мнения: 39 228
Ето го с естествените си зъби. Потресаващо зле не са. Можело е да се пипнат по финно

# 24
  • Мнения: 1 400
Невероятен старт на новата тема. Много съдържателно, научих нови неща, благодаря!

Според мен това за Блатка и Златко и само слух. Те са си един за друг няма други такива празни канчета.

# 25
  • Мнения: 8 753
Защо пак ми е изтрит коментара?

Написах, че харесвам как изглежда мъжът Зеленски и се обърнах по диалект към Кактус- с ,,жено” . Това обида ли е?
Извинявам се, не е било нарочно.

# 26
  • Мнения: X
Прекрасен първи пост в нашия женски месец! Настръхнах направо, особено със спасяването на бебчетата. ❤️

# 27
  • София
  • Мнения: 8 932
Много благодаря за темата и за интересния  първи пост. Само малка поправка за Били Джийн Кинг. Когато побеждава Боби Ригс той е на 55 години, а не първа ракета. Което не омаловажава победата й.

# 28
  • Мнения: 3 412
Адмирации за търпението на Кактус всеки път!
Това е много труд!
Щеше ми се явлението Блатка да се задържи по-дълго.. Отиват си, прекрасно дете имат, здрави са, обикалят на аванта, обличат се и се разкрасяват също на аванта... всичко им е на аванта!
Не им ли са достатъчни предишните връзки и на двамата, но за да разберат, че се изчерпват емоциите и хората стават добри приятели.
До кога, по ягодите, ще преследват нови връзки.?
О, другия път ще е различно, и за цял живот, ама съм и аз.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 707
Рязко се напрегнах от слуховете за Блаткови…
 Рири в кой месец е? От как се показа, все е в седми-осми.

Общи условия

Активация на акаунт