Звездни компромати - Март'22

  • 241 164
  • 2 234
  •   1
Отговори
# 30
  • Glasgow
  • Мнения: 4 377
Скрит текст:
Хелена Бонъм Картър с гаджето си, 22г по млад.

# 31
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Благодаря ви за цялата топлота, сърдечност и ведрина с която коментирате началото на темата Sparkling Heart Sparkling Heart Sparkling Heart Една част от мненията успях да видя и да лайкна... И си мислех, че искам да кажа, че всеки лайк не е просто палче нагоре, моля приемайте го като "Огромно Благодаря" Heart



Анелия в капките с  лек гаф - не може да "влезне" навреме, обърква си текста ...
Мисля, че това с имитациите не е нейното, навярно се е навила заради парите и липсата на работа покрай пандемията...  
Скрит текст:

Иначе, преди да я направят на Ед, мисля, че си е пипала скулите и устните ... Жалко, може да няма дар слово и на моменти пеенето й да бъде определяно като вой на чакали, но естествената й красота беше безспорна.

# 32
  • Down south
  • Мнения: 7 667
Летящ Кактус, адмирации за отделеното време, търпението и постоянството!

Renee Zellweger
изглежда добре, прилича на себе си
Скрит текст:


От разголените снимки на Rihanna и корем, блика изключителна вулгарност.
Да ме прощават почитателите, но този "извор" ще удави всички ни Close

# 33
  • Мнения: 1 304
Честно и мен много ме напрегна Анелия. То бива да си умна ама чак толкова... Както и казаха, никой артист няма да позволи публиката да разбере,че имаш гаф или да говориш за него.


Анелия в капките с  лек гаф - не може да "влезне" навреме, обърква си текста ...
Мисля, че това с имитациите не е нейното, навярно се е навила заради парите и липсата на работа покрай пандемията...  
Скрит текст:

Иначе, преди да я направят на Ед, мисля, че си е пипала скулите и устните ... Жалко, може да няма дар слово и на моменти пеенето й да бъде определяно като вой на чакали, но естествената й красота беше безспорна.
[/quote]

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 525
Сега си мисля, че голият корем на Риана дали няма логично да бъде продължен и финализиран с излъчване на живо на раждането ??? 😂😂😂😂😂😂

# 35
  • Мнения: 4 030
Мен не ме притеснява това, че е вулгарно (въпреки, че е - особено тази снимката по нощницата е особено гадна). Притеснява ме, че навън е зима и температурите са минусови!!!!! Детето може и да не настине вътре в корема, ами майка му ако се разболее, какво правим? То бива, бива... а преди си възмущавахме от СНИМКИ на бременни кореми....

# 36
  • Мнения: 15 018
Много се радвам за Сантра. Честито да е детето й.
За Благой и Златка - то това си е начин на живот от Бкагой, не може да се очаква друго.
Не смея пак да похваля първият пост, че може пак да ме изтрият.

# 37
  • Мнения: 1 295
По въпроса със “скандалното” клипче от преди дни, както се и очакваше е заснемане на онлайн сериал.
Скрит текст:

# 38
  • София
  • Мнения: 12 361
Брук Шийлдс
Скрит текст:
Меган Фокс
Скрит текст:
Дженифър Гарнър
Скрит текст:
Райън Рейнолдс
Скрит текст:
Зоуи Салдана със сестра си
Скрит текст:
Сандра О
Скрит текст:
Били Айлиш
Скрит текст:
Памела Андерсън
Скрит текст:
Сиара
Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 1 295
Близнаците на Любен Дилов празнуват рожден ден. Качил е стара снимка, но ми стана интересно колко хубава жена е имал. И макар не винаги да съм съгласна с тезите му по разни въпроси винаги се възхищавам на ногатия му изказ.
Скрит текст:

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
Анелия си пее като Анелия, не се справя с имитиране.

# 41
  • Мнения: 5 300
Благодаря за новата тема! Отново прекрасен пост от Кактус.
Анелия ми стана неудобно да я гледам и превключих, определено не я бива в имитациите, но е много красива (за мен).

# 42
  • Мнения: 8 758
Близнаците на Любен Дилов празнуват рожден ден. Качил е стара снимка, но ми стана интересно колко хубава жена е имал. И макар не винаги да съм съгласна с тезите му по разни въпроси винаги се възхищавам на ногатия му изказ.
Скрит текст:



Разведени ли са със жена си? Коя е тя всъщност?

# 43
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 310
Благодаря за темата!Зеленски го харесвам визуално.😊Иначе хубаво семейство са.

Зеленски няма ли 3 деца?
Понеже каза,че откакто бил в бункера не бил виждал жена си и трите си деца?

# 44
  • София
  • Мнения: 12 361
Джейсън Момоа с децата си
Скрит текст:
Зои Кравиц и Робърт П.
Скрит текст:
Винъс Уилямс
Скрит текст:
Колин Фарел
Скрит текст:
Синди К. и Кая
Скрит текст:
Дуа Липа
Скрит текст:
Але Амброзио
Скрит текст:
Бритни продължава с тъпите снимки
Скрит текст:
Джесика Симпсън
Скрит текст:
Деми Мур (Защо напоследък всички известни дами на 50+ години ходят с деколтета до пъпа?)
Скрит текст:
Виктория Бекъм и Ромео
Скрит текст:
Ева Херцигова
Скрит текст:
Донатела Версаче и Педро Алмодовар
Скрит текст:
Дейвид Бекъм и Харпър
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт