Паническо разстройство 53

  • 32 922
  • 792
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 769
Влияете ли се от магнитните бури? Напоследък без причина получавам леки ПА. Прочетох, че в последните дни е имало силни магнитни бури.
Много вероятно. Но при бури е по вероятно повишена тревожност, не толкова ПА.

# 61
  • Мнения: 93
Здравейте, включвам се и аз с въпрос : В следствие от тревожността и приема на АД някой да е усетил поява на шум в ушите/главата? От 8 месеца пия Есциталопрам сутрин , а от 5 м. включихме и 1/4 Ремирта вечер. От както изпаднах в това състояние постиянно имам шум , който сутрин е доста силен. Чудя се дали може да е страничен ефект ?

# 62
  • Мнения: 85
Влияете ли се от магнитните бури? Напоследък без причина получавам леки ПА. Прочетох, че в последните дни е имало силни магнитни бури.
Да,повишена тревожност и главоболие.

# 63
  • Мнения: 667
Хора сгазих гълъб много съм зле видях го ,че е на платното ,но си продължих, после видях пера назад ,а гълъб нямаше ,спрях огледах гумите нямаше и кръв...в ужасна паника съм ако има някакво поверие и се случи нещо УЖАС

# 64
  • Мнения: 5 728
Хепи, не откачай. Всичко е наред, освен, че си се стреснала.
И внимавай на пътя, а ако не си в кондиция не шофирай!

# 65
  • Мнения: 667
Хепи, не откачай. Всичко е наред, освен, че си се стреснала.
И внимавай на пътя, а ако не си в кондиция не шофирай!

Наистина много съм се шашнала .. спирам ,благодаря

# 66
  • Мнения: 10
Не се притеснявай! Не съм чула да има поверие с гълъб. Добре, че не е куче или котка.

# 67
  • Мнения: 203
Добавиха ми флуанксол към Ад Есципрам кога да очаквам да почне да действа?

# 68
  • Мнения: X
Добавиха ми флуанксол към Ад Есципрам кога да очаквам да почне да действа?
След около 2 седмици.

# 69
  • Мнения: 152
Добавиха ми флуанксол към Ад Есципрам кога да очаквам да почне да действа?
Аз за два дни съм добре с тази комбинация.. Мн е добра.
Георги чета те в кетото. Ти откога се храниш така?

# 70
  • Мнения: 2 769
Добавиха ми флуанксол към Ад Есципрам кога да очаквам да почне да действа?
Аз за два дни съм добре с тази комбинация.. Мн е добра.
Георги чета те в кетото. Ти откога се храниш така?
От 2020 с прекъсвания. Но в професионалните ми спортни години се хранех по подобен начин, с разликата, че протеина беше висок, а мазнините ниски.

# 71
  • Мнения: 136
Здравейте.Няколко пъти съм споделяла тук ,в какъв ужас живея.Имам страх да оставам сама ,няма ли наблизо хора аз блокирам и си създавам ПА.Не мога вечер да оставам сама у дома,не мога да ходя по безлюдни улици и места.Моля хора с подобен проблем да пишат..има ли измъкване от този Кошмар.

# 72
  • Мнения: X
Sarna, пиеш ли нещо?

# 73
  • Мнения: 136
Да,Сероксат 40мг.дневно,но страха си е факт.

# 74
  • Мнения: X
Да,Сероксат 40мг.дневно,но страха си е факт.
Според мен трябва някаква добавка за страха. Той никога не отминава напълно, но поне малко от малко да се успокоиш. Попитай доктора си. На мен ми изписаха Флуанксол + АД.

Общи условия

Активация на акаунт