Целувки по viber

  • 2 775
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 619
Сложно е да се отговори на този въпрос, защото всеки е различен и всеки би го разтълкувал различно. Моят мъж също е доста ''над нещата'' и общува доста свободно дори с жените, но аз си го познавам и знам, че е такъв и не му се връзвам въобще. И тук говоря за жив контакт - майтапи и прочие, не за целувки по вайбър. За него всичките жени са ''злато'', ''слънце'', ''душа'' и тн. Трябваше да съм си теглила ножа досега..

# 16
  • Мнения: 5 914
Ммм интересно ми е първо как отключихте телефона на приятеля си, за да прочетете съобщенията му във вайбър? В днешно време е мисия невъзможна е да се ровиш в нечии телефон. С тези пръстови отпечатъци, които ги въведоха, изобщо е невъзможно да отключиш на телефона на друг човек.

     И отговорът на въпроса ви дали бих се подразнила, ако приятелят ми изпраща емотикони целувки, прегръдки и цветя. Определено много бих се подразнила. Дори ще мисля, че има връзка с някоя от колежките си.

# 17
  • Мнения: X
Ако праща на няколко колежки, не е приятно, но явно си е лигьо, по - общителен, имат се, не е такава драма.
Ако праща само на 1, тогава вече лампичката свети здраво. Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 1 619
Ммм интересно ми е първо как отключихте телефона на приятеля си, за да прочетете съобщенията му във вайбър? В днешно време е мисия невъзможна е да се ровиш в нечии телефон. С тези пръстови отпечатъци, които ги въведоха, изобщо е невъзможно да отключиш на телефона на друг човек.

Моят мъж например е доста бос в технологиите и преди доста често ме молеше да му настройвам разни неща. Би било перфектна възможност да ровя и да гледам каквото реша, но не смятам, че е редно, всеки трябва да има някакво лично пространство. Все пак половинките ни не са наша собственост, нали така? Не са вещи, а живи хора.

За мен това следене на телефони, чатове и тн е напълно безсмислено. Ако е решил да изневери, ще го направи, че даже няма и да разберете, ако е малко по-умен. За какво си затормозявате съзнанията? Каквото е писано, ще се случи, без значение колко усилено следите вайбър/телеграм и всичките там приложения. А и не, че нещо, ама поне доколкото ми е известно, все още изневерите се случват с физически контакт, не по вайбър.

# 19
  • София
  • Мнения: 23 130
С бившите ми колеги си пращахме и продължаваме да си изпращаме целувки. Цели 17 години съм работила с някои от тях и си останахме приятели. То си личи по чатовете, че не влагаме нищо по-така... Smile

# 20
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 865
Сигурно знае, че му четеш вайбъра и го прави за да те дразни.

# 21
  • Мнения: 197
Аз няма да си тегля ножа, просто едва ли не ме изкара задръстена и затова се допитах до чуждо мнение! Благодаря ви!
Да помоля за заключване на темата!

# 22
  • Мнения: 588
За мен това не е ок. Особено ако човекът, който праща тези неща е обвързан, или другия е.
Аз съм човек с чувство за хумор, разбирам от сарказъм и такива неща и няма суха атмосфера на работа. Когато започнахме да работим с един човек, който се "грижи за въпросите със софтуера" в началото ми се видя ок, че ми праща рози, сърца, щял да ме води на вечеря и прочие и също се бъзиках, но след като започна супер много да прекалява, вече не знам какво да му отговоря. Да не говорим, че има много несвършена работа с компютрите и работата ми се бави, което ме дразни изключително много. Когато ме бъзика вече се правя че не го чувам и не му отговарям.

# 23
  • Мнения: 2 500
Аз изобщо не знам моят мъж какво праща по служебния си Вайбър, нито пък по личния.
Знам му паролата и мога по всяко време да го видя, но не ме интересува. В една връзка няма ли доверие, няма смисъл да съществува.

# 24
  • Мнения: 46 641
Да помоля за заключване на темата!
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт