🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 3 (06.03 - 13.03) 🌴

  • 24 600
  • 648
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Само че другото не си го премахнал, а е отвратително.

# 31
  • софия
  • Мнения: 842
Благодаря за темата.
Гласувах само за Драго, доктора е добре сложен, но като цяло ми е по-скоро не. От жените нито една не ми е достатъчно привлекателна.
Хайде утре отново е понеделник и ще има нов материал за обсъждане Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 240
Благодаря за темата. Гласувах за Александра и Карин, като най-привлекателни сред жените. От мъжете гласувах за Драго, но и Зоран ми харесва.

# 33
  • Мнения: X
Дяволо, благодаря, както винаги 🔝
Драго и Анелия от мен.
Току избухне някоя тоалетна и се размирише...

# 34
  • София
  • Мнения: 1 207
Ехаа, корицата е върха! Браво, Дяволче! Joy
И дано имаме още поводи за такива корици Stuck Out Tongue Winking Eye
В анкетата реших по двама от пол - Драго и Ванко от мъжете. Анелия и Ганка от жените.

# 35
  • Мнения: 1 711
Благодаря Дяволе и този път за темата!
    Гласувах за Драго, Анелия, Ганка и Александра. Карин също е привлекателна, но заради хлъзгавото си държавние не я отбелязах.

# 36
  • Мнения: 9 181
Иванна или Марга ?
За коя сте да остане на острова?

# 37
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Нито една. Joy

# 38
  • Мнения: X
Предпочитам Ивана да си тръгне.

# 39
  • Мнения: 7 159
Иванна или Марга ?
За коя сте да остане на острова?
Все тая.
Дуелът обаче между Ивайло и някоя от двете (без значение коя),  ще е забавен. Sweat Smile

# 40
  • Мнения: 31 181
За Ивана съм.

# 41
  • софия
  • Мнения: 842
Pampita да не би да си Силвия Петкова под прикритие Smile Зоран е обратното на привлекателен, но всеки с вкуса си. Предпочитам Ивана да остане.

# 42
  • София
  • Мнения: 27 175
Ами обичат си се и си вярват... 😉

# 43
  • Мнения: 1 196
Записвам се, по- късно ще се включа в анкетата.
Някой беше питал Сами в Инстаграм, как понасял жена, която спи върху друг по телевизията Laughing
Отговора му беше, че това е игра и като такава трябва да има стратегия. Мила, знаела какво да прави, за да продължи напред, защото това е целта. А ревността, означавала да си рисува някакви филми в главата, а той е над тези неща.
Двамата ги следя с социалната мрежа може би от 2020, като цяло са ми симпатични, изглеждат балансирана двойка, развиват се, имат по- различно мислене като цяло, но предполагам, че е по- лесно така, отколкото да се впрягаш супер много за важни и маловажни неща ( аз се впрягам, за това и леко им завиждам)
Нямам търпение да видя сблъсъка между Маргарита и Ивана. И на двете не симпатизирам, общо взето еднакво, но мисля, че предпочитам Маргарита да остане.
Интересно ми е и как ще реагират в Ифугао на решението на Анелия да спаси Мила. Тя доста добре усети ситуацията, аз съм доволна от хода й, защото интересно ги изиграха.

# 44
  • Мнения: 899
Първо-благодаря за темата.
Най-привлекателни за мен са Драго и Ванко,Александра и Анелия.
Малката Анелия ми е новата любимка. Най-добре играят играта Доктора и Йоана.
Отвратителни  -Ивайло под ръка с Ивана( вече бившата )
Довечера искам Маргарита да победи Анджи и да я прати да си оправя устата,че е страшна. А лично от Марга очаквам малко да облагороди бивака и да има повече време за размишление що е туй сървайвър и има ли тя малко от малко представа за играта.
Харесва ми като коментирате Американските сезони,откъслечно съм гледала тук-там.

Общи условия

Активация на акаунт