🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #5

  • 68 239
  • 1 852
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 47 981
Ами то докато не се включи психоложката, беше що годе приемливо. Така решила, така направила, и толкоз. Толкова й е акъла, такива амбициите, не се съобрази съвсем със ситуацията и момента, може и да я подведоха сценаристите. Но след намесата на психоложката, вече стана мега тъпо Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 671
В предната тема някой беше писал, че на мургавелката Гергина устните й може да са Natural... Е не са, веднага си личи, когато не е, колкото и естетично да са пипнати.
Не ми допада нито на външност, нито поведение.Даже е отблъскваща.Вулгарна, нахална, прави се на глезанка, но не й отива и това. И тези погледи '' ела Вълчо, изяж ме... ''
Бляк....
Когато жената има и високомерно отношение към заобикалящия й свят е още по Анти.... Поне за мен Simple Smile

# 32
  • Мнения: 8 801
тя не само психоложка, хипнотерапевт. Скоро ще започне да ги хипнотизира, най-вече Ергена.

# 33
  • Мнения: 1 481
Ама, аз всъщност не разбрах целта на това изпълнение (за гащите говоря, ако не е ясно) каква беше? Щото то нищо не се случи след това, нито Ергенинът се впечатли особено. А не чухте ли уникалната реплика "Ми, ние може и да решим да си го турим на пейката, вие защо надничате в мойта лична среща" - без претенции за точен цитат?

# 34
  • Мнения: 5 563
Александра май само Елвира и Бонбонестата я харесват и понасят.
Марта отговаря на въпрос за дрехите от продукцията:

# 35
  • София
  • Мнения: 22 944
Благодаря за темата.
Едва ли е имало кой знае какъв смисъл заложен. Блага може и да е добродушна, но ми е доста глуповата на мен, то не че е само тя де.

# 36
  • Мнения: 8 801
Ама, аз всъщност не разбрах целта на това изпълнение (за гащите говоря, ако не е ясно) каква беше? Щото то нищо не се случи след това, нито Ергенинът се впечатли особено. А не чухте ли уникалната реплика "Ми, ние може и да решим да си го турим на пейката, вие защо надничате в мойта лична среща" - без претенции за точен цитат?
Той, Ергенът, малко късно разбра намеците на Блага, защо роклята не била добре... и не знаеше, че всъщност тя си сваля бельото, чак като го получи схвана.

# 37
  • Мнения: 4 347
Ама, аз всъщност не разбрах целта на това изпълнение (за гащите говоря, ако не е ясно) каква беше? Щото то нищо не се случи след това, нито Ергенинът се впечатли особено. А не чухте ли уникалната реплика "Ми, ние може и да решим да си го турим на пейката, вие защо надничате в мойта лична среща" - без претенции за точен цитат?
чух я. Баш така го каза.
Но аз ако знам, че рева като пред заколение на всяка церемония, знаете ли кога ще действам еротично? Точно никога. А пред камери - още повече Никога!
Как ще ревеш за бога?
Е, това не мога да си го обясня....
Боже господи, баш непораснало дете е!
Подари му сърчице....
Ох, олеле.... И неговото "Много мило!"
Между другото онзи ден получих един подарък от един неприятен мой познат - един материал, за който нито съм го искала,  нито ще ми трябва.
Импулсивно му отговорих: " Много мило, благодаря!" И се усетих че в отношенията с хора, които не ми допадат , точно така казвам.
Ох, боже има продължение Блага с въпросите си досадни 😃

Последна редакция: пн, 14 мар 2022, 13:24 от Vicky_P

# 38
  • Мнения: 8 801
тя реве, защото може да не остане в шоуто. Не, че се е притеснила от стореното или е приела забележките на др. момичета...

# 39
  • Мнения: 164
Благодаря за темата! Цоп при вас.. и за да не е спам - хареса ми Виктор на лайфа. Виктория К. много филтри използва на снимки и видеа в Инста. За мое съжаление, наистина тя се държи, засега, на ниво и печели точки пред другите. Ще видим по-натам какво ще ни покажат, в нейното стори загатва за скандали.

# 40
  • Мнения: X
Ами да каже ко мълчи.Joy Отиде да се прегръща с Александра и ние нищо не разбрахме. Къде аджеба отидоха кюлотите(наистина бяха някакви дълбоки с груба дантела, щом не мож" ги побра в шепата)😁

Дал ги е на Алескандра да ги преплакне, тя затова толкова се развихри да брани тази доблестна постъпка.
Чак ми е мъчно за Благовеста, както се казва рядко просто парче. Куха та дрънка, семпъл изказ, семпли емоции.

 След като продукцията им избира роклите, а аз не вярвам да имат някакъв голям сценарии по който да се движат тези коктейли, дали просто някой от екипа не ѝ е казал, че ще е много секси и яко, ако си свали гащите, понеже рокличката отзад е дантела и ѝ се виждаха... и тя да е прегърнала идеята, представяйки я като своя? Щото тя го пита Викторчо - КВО НЕ Ѝ Е НАРЕД НА РОКЛЯТА... той не знаеше и тя каза нещо от сорта на СЕГА ЩЕ ТИ ПОКАЖА.

# 41
  • Мнения: 2 719
Ама, аз всъщност не разбрах целта на това изпълнение (за гащите говоря, ако не е ясно) каква беше? Щото то нищо не се случи след това, нито Ергенинът се впечатли особено. А не чухте ли уникалната реплика "Ми, ние може и да решим да си го турим на пейката, вие защо надничате в мойта лична среща" - без претенции за точен цитат?

Целта на цялото упражнение на Блага е постигната. Провокира дискусии сред публиката, поддържаха огъня с промота цяла седмица и вдигат рейтинга. Момите сами я пратиха с думите, че е ред за нейните изпълнения, Ергенът пък подготви почвата с това, че били предизвикателно облечени в конкретната вечер(повече от други вечери) и тя, хоп, свърши задачката, която ѝ бяха поставили. Ако не всичките, поне половината знаеха какво ще се случи.

Излагацията беше по-скоро след това с истериите на Александра.

# 42
  • Мнения: 4 144
Гери, и аз така ги виждам нещата. Всичко си беше планувано.

# 43
  • Мнения: 195
И аз съм сигурна, че и е платено да си свали гащите. Не забравяйте кой  е продуцент на Шолото!

# 44
  • Мнения: 4 144
Особено като ѝ казаха -хайде, ти си 😃
Съмнява ме да е нямала друг чифт бельо, което да не се забелязва толкова .

Общи условия

Активация на акаунт