Как да си я върна!?

  • 3 260
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 846
Завършила в САЩ-дрън дрън, прибрала се с дете на 1 г, кога свари да си приравни дипломата, че да кандидатства в БГ, че да я приемат да учи в университет...а хората така бягат от САЩ, още повече детето и трябва да е Американски гражданин.
Цялата тема е нереална. И както каза някой това по време на "ковид" ситуацията, когато повечето институции не работеха.

# 46
  • Мнения: 95
И аз мисля, че нямаш шанс. В момента момичето е с предполагаемо сериозен мъж, предложил й брак, а ти си мъж с 11 години по-голям от нея, държал се като тийн, грубо и дръпнато. 

# 47
  • Мнения: 31 646
Ако темата е истинска, ще повторя казаното от всички - Остави момичето и си гледай своите работи! Следващия път не бъди кретен!

ПС: Не е невъзможно на 21 г. да е майка и студентка при подкрепа от родителите. Обаче друго ми е чудно - как за 5 месеца успя да разбереш, че много я обичаш като същевременно се държиш лошо с нея?!?!  А тя кога успя да срещне нов мъж, че и да ѝ предстои сватба? Много бързо ви се случват нещата...

Комплексара си е комплексар, не се променя.
Може и да се сниши при следваща връзка, но ще си покаже истинското лице и пак ще му бият шута.

Естествено, че не е невъзможно 21 годишна майка да е студентка.
Назад писах за моя позната и то с 2 деца на 21.

Последна редакция: чт, 31 мар 2022, 19:13 от Елора

# 48
  • Мнения: 12 744
То всъщност даже няма значение дали историята е истинска. Въпросът е принципен: държиш ли се тъпо, те отсвирват. После, и да правиш мили очи, мачът вече е свирен и няма връщане.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 096
Ха, това много напомня на един друг IT специалист, който работи на три места и последния месец се сетил, че обича любовницата си, която нагрубявал и не искал три години. BTW какво стана с него, май се оказа жена и заключиха темата?
Абе, как ги измисляте тези истории, че и внимание във форумите търсите?

Общи условия

Активация на акаунт