Как да си я върна!?

  • 3 258
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Авторе, ти вярваш ли сериозно в това, което си писал? На 21, с дете от предна връзка, "знае какво иска от живота"...

Не знам какво вижда ти. Аз виждам жена, склонна да взима кофти житейски решения. Ако те кефят подобни филми, be my guest, както се казва.

ПП: погледнах календара, вярно, че не е петък..

# 16
  • Мнения: 14 802
Вие тука мешате родовете, понеже е предполагаемо факултетска история ли Joy

# 17
  • Мнения: 1 348
Ти не я обичаш, просто не искаш да ти я откраднат. Иначе нямаше да се държиш като л@йно.

# 18
  • Мнения: 31 572
Някой да ми даде пуканкитеееее

Сериозно, като си прецакал връзката, държал си се гадно ,защо си мислиш авторе, че отсреща ще продължат да те обичат.
Това само някой садо-мазо може да си го причини.


Злодеида, много точно обяснено.



Не знам какво вижда ти. Аз виждам жена, склонна да взима кофти житейски решения. Ако те кефят подобни филми, be my guest, както се казва.

Хора всякакви. Но ми е странно защо жена, която има дете на 21 да е кофти жена.
Имам позната. Беше ми колежка в университета. На 21 с две деца.Първото го е родила на 16.
Не е от малцинствата. Нито е глупава.
Работеше, учеше и си гледаше децата. Даже и малкия си брат, който беше на 6 години. Почти три деца гледаше.
Мъжът и беше малко над 32 години.
Сега вече не е с него, а с друг.
Но хората имат различно мислене. Някои смятат, че случайно забременяване на 16 трябвада се прекрати, други не и ражда и си гледа детето. С помощта на баби, дядовци, родители.

# 19
  • Мнения: 3
Авторе, ти вярваш ли сериозно в това, което си писал? На 21, с дете от предна връзка, "знае какво иска от живота"...

Не знам какво вижда ти. Аз виждам жена, склонна да взима кофти житейски решения. Ако те кефят подобни филми, be my guest, както се казва.

ПП: погледнах календара, вярно, че не е петък..
Бащата на детето е бил болен от рак хванали са го в последен стадии докато тя била бременна, в опит да продължи напред намери мен, а аз я съсипах признавам си. Не сме от малцинството, пълни глупости. Аз уча за ИТ програмист а тя за ветеринарна лекарка и желае да си отвори и кабинет. Имам силно душевна връзка към нея, разбрах, че съм сгрешил и пожелах да си я върна а при първият ми опит тя ми каза, че не ни е писано и не желае никакъв контакт с мен. Не е правилно това всеки прави грешки

# 20
  • Мнения: 5 240
"Пожелах да си я върна"... Абе льольо, слушай сега моето момче, докато гледаш само своите си желания няма да стигнеш  на далеч.  Язък, че си набор на мъжа ми, хич те няма да знаеш. Казала ти го е - не ви е писано.

# 21
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Разбери къде ще е сватбата и върви да признаеш любовта си пред младоженците и гостите Laughing

# 22
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Хора всякакви. Но ми е странно защо жена, която има дете на 21 да е кофти жена.
"Кофти жена" и "кофти житейски решения" са две различни неща. Двете могат да се съчетават, но не е въобще задължително. Първото със сигурност не съм го твърдял.

# 23
  • Мнения: 14 802
Разбери къде ще е сватбата и върви да признаеш любовта си пред младоженците и гостите Laughing
И гледай да хванеш момента, в който питат дали някой знае причина да не се венчава двойката. Техническите детайли трябва да се съблюдават.

П.п. и все пак пробвай да се сбиеш с годеника.

Последна редакция: ср, 30 мар 2022, 20:45 от Нарцùса

# 24
  • Мнения: 31 572
Хора всякакви. Но ми е странно защо жена, която има дете на 21 да е кофти жена.
"Кофти жена" и "кофти житейски решения" са две различни неща. Двете могат да се съчетават, но не е задължително. Първото със сигурност не съм го твърдял.
Ох, добре де, ама все тая. Грешно го написах.
Да решиш да отгледаш дете не е кофти решение.


Бащата на детето е бил болен от рак хванали са го в последен стадии докато тя била бременна, в опит да продължи напред намери мен, а аз я съсипах признавам си. Не сме от малцинството, пълни глупости. Аз уча за ИТ програмист а тя за ветеринарна лекарка и желае да си отвори и кабинет. Имам силно душевна връзка към нея, разбрах, че съм сгрешил и пожелах да си я върна а при първият ми опит тя ми каза, че не ни е писано и не желае никакъв контакт с мен. Не е правилно това всеки прави грешки

Повръща ми се от теб.
Значи пред теб е жена, която е самотна майка, изгубила бащата на детето си, а ти си решил да си груб и хубавичко да я посъсипеш още малко. Това не е нормално отношение към жена, която харесваш и която уж обичаш.
Нямаш никаква душевна връзка с нея. Нито с нея, нито ще имаш с която и друга.
Даже значението на това словосъчетание не знаеш какво означава.
И абсолютно правилно да те разкара. Как така не било правилно? Има грешки се прощават, ама явно си осрал нещата много яко.

# 25
  • Мнения: 18 295
Кога е родила, кога е завършила средно, пък кандидатстудентски изпити, пък студентка.
И докато учи с пълна сила, се справя и с връзките, а е имала време и да преодолее смъртта на бащата на бебето, починал от рак.
И докато върши всичко това, отглежда и бебето.

Не, ще ме прощавате, времево не ми се връзва.

# 26
  • Мнения: 3
Кога е родила, кога е завършила средно, пък кандидатстудентски изпити, пък студентка.
И докато учи с пълна сила, се справя и с връзките, а е имала време и да преодолее смъртта на бащата на бебето, починал от рак.
И докато върши всичко това, отглежда и бебето.

Не, ще ме прощавате, времево не ми се връзва.
Завършила е в Америка.  Забременяла е същата година демек е била на 18 родила е и си е дошла когато вече детето било на една година. В същото време си е подготвила документите и е кандидатствала да учи тук, защото кариерата за нея е на първо място, както и семейството. Доста оправна е. Върнала се е тук от Америка защото не искала да остава там където и се е случила първата травма в живота а това е на вече мъртвият и мъж. Това е.

# 27
  • Мнения: 12 725
Не ви е писано, права е жената.
Има неща, които се получават, а други - не. Имал си шанс, пропуснал си го. Толкова.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 781
Друго няма да постигнеш, освен да се излагаш като й досаждаш и ще затвърдиш мнението й, че е постъпила правилно.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 602
Не е правилно това всеки прави грешки

Напълно правилно е. Държал си се като лайно. Още след първия път на такова отношение е трябвало да те разкара, а тя те е оставила известно време да се държиш така с нея. Даже късно те е разкарала.

Действията си имат последствия. Тя е взела правилното решение, ти дано си извадиш правилните поуки, за да не стане пак така и със следващата.

Общи условия

Активация на акаунт