Звездни компромати - Април'22

  • 226 897
  • 2 337
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 976
Да, готино беше. Изглежда добре му се отразява престоя там.

# 31
  • Мнения: 39 296
Да. Даже го коментирах. Хареса ми и силно се надявам да не е поза.

# 32
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
влезе в затвора
и попадна на хора ..
сори , не се сдържах ..но , иначе и на мен ми хареса , много смирен и сякаш освежен изглежда

# 33
  • Мнения: 712
Готвачката Божана по темата Токев
Скрит текст:

А мен ме дразни нейната неграмотност и персона като цяло.

# 34
  • Мнения: 1 570
Токев е човек с проблеми.
Както много други междудругото.
Има смелостта да се изправи срещу демоните в себе си. Пожелавам му да ги пребори.

# 35
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Повечето от бившите участници на МШ май не са големи фенове на Токев.

# 36
  • София
  • Мнения: 198
Токев иска да промени лошите си навици и да се научи на смирение и мисля че цялото интервю е искрено. От друга страна се замислих за убиеца на Милен Цветков дето си е у тях и изобщо се чудя как живее с такъв грях? 🤷🏻♀

# 37
  • София
  • Мнения: 2 097
От известните тв готвачи Токев се държи най-земно и приятелски, дори и с непознати. Явно го е избило нещо, дано се съвземе, че сякаш съсипа живота си.

# 38
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
избило го е - казва се бърнаут .. прекалено много дини под една мишница също

# 39
  • Мнения: 12 984
Божана точно да коментира нечие пиянство, тя която май и с друго се черпи, малко нагло. Видяхме я в ББ как се прави на щайга обяд, добре че нямаха коли вътре, че да я видим…

Хубаво е преди да метнеш камъка да се огледаш да не би да крякаш от същото блато.
Много от известните карат и пияни и не само, но не всички са ги хванали или са се “оправили” Токев го снимаха и стана за резил. С кариерата му в такъв тип предавания като МШ мисля че е приключено.
Но за разлика от нашите тарикати той е избрал да лежи. Щото можеше и да не. Има бизнесмени убили човек от упор и не лежат. ( случай от един морски курорт) Тарифи има за всичко.
Уважавам Токев затвоа, че пое отговорност за грешката си. Бог ги опазил от по- голяма беля.
Сгафи и лежи. Един от малкото с пари сред тъмнокожите вътре.

Последна редакция: сб, 02 апр 2022, 00:45 от JACKLIN*

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Бекъмови 👨👩👧
Скрит текст:

Хари,Мегън и деца
Скрит текст:

# 41
  • Мнения: 14 489
Това за Бил Клинтън не е от днес, и си е маслен портрет

https://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=bil … TF-8&oe=UTF-8

# 42
  • Мнения: 7 708
Актьори, които много си приличат :
Скрит текст:









# 43
  • Мнения: 6 713
Гледахте ли интервюто на Карбовски с Андре Токев??

Може ли линк?

# 44
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Благодаря много, момичета! Heartpulse


Силвия Петкова и семейство https://www.facebook.com/watch/?v=629419138124226


Не мога да разбера едно, цял ден първият пост стои с този дразнещ бъг " \ " ... А когато става дума за метене, къде с повод, къде без - реакция светкавична. Както и да е. Не знам, но понякога си мисля, че тъй като ползваме "Бг-мамма" ежедневно, създаваме някакво усещане, че може да получаваме всякакво отношение... ние пак ще сме тук и утре. Да, ама ние не сме втора ръка хора, може да сме свикнали с форума, но понякога доста натежава. Аз като потребител имам нужда да усещам, че на управата й пука за комфорта на хората, които списват тук. Сигурно и това ще бъде заметено, но дано бъде прочетено. Мислих как да оправя поста, тъй като ме дразнеше и се оправих самичка...

Общи условия

Активация на акаунт