Звездни компромати - Април'22

  • 226 892
  • 2 337
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 717
Kakтусче, не се притеснявай, повечето от нас дори не са забелязали този бъг. Много хубаво и интересно оформление Hug


Звездите през 90те
Уил Смит
Скрит текст:

Пенелопе Круз
Скрит текст:

Дженифър Анистън
Скрит текст:

Принцеса Даяна
Скрит текст:

Кирстен
Скрит текст:

Браджелина
Скрит текст:

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 197
Благодаря за новата тема. Страхотно оформление, както винаги. Flowers Tulip
Лили Деп не ми е ок. Пенелопе е много красива. В предната тема имаше инфо за Дженифър и Брад, че били заедно в Париж, дали има новости от днес?

# 47
  • Мнения: 1 593
Сигурно ще ли е първия заменен пост, ама да си дам и моите 5ст. Joy Не случайно една от темите се премести някъде другаде, с това метене. Не засягат темата на какво се беше превърнала, но все пак. Аз следя темата от много време, но сядам да чета веднъж на ден, кой път пропускам, и като седна да изчета всичко, малко губя нишката, за това и рядко пиша тука.
Всички откачат в един момент, за Токев говоря, но малко ги хващат. А Божана... думи нямам, как нямат срам тия хора...
Много харесвам снимки от 90те, някак си ми изглеждат супер естествени, за разлика от сегашните.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Снимката на Кирстен няма как да е от 90-те,тъй като тя в момента е на около 30 😁

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Анджелина е била приказна на младини.
За Лили Деп не може да се каже, че е наследила най-доброто във визията от родителите си. Тя, разбира се, няма вина, но егати късмета.

# 50
  • Мнения: 4 039
Аз идвам с прясната клюка, че Гери-Никол отново е заедно с ММА боеца, ако са се разделяли изобщо. Той има една такава много блага физиономия, изглежда добряк
Скрит текст:
И Илиан целува сина си по устата
Скрит текст:
Алекс рекламира шампоан за коса, което е странно, защото от изрусяването косата й оредя и изгоря ужасно. Другото рекламно лице на тази марка е Зейнеб с екстеншъните Simple Smile
Скрит текст:

# 51
  • Мнения: 5 001
Снимката на Кирстен няма как да е от 90-те,тъй като тя в момента е на около 30 😁
И на Брад и Анджелина мисля, че не е от 90те….

# 52
  • София
  • Мнения: 2 565
Не съм гледала интервюто на Такев. Не мисля, че има нещо, което може да го оправдае. Ако беше отнел живота на някой, което беше много вероятно да се случи, друго щеше да е отношението към него. Изтръпвам само като знам колко такива като него са отнели невинни човешки животи по пътищата. Не мисля, че трябва да се омаловажава по никакъв начин постъпката му, особено, че не е било за първи път. Пожелавам му да се възстанови от всичко и никога повече да не седне зад волана.

# 53
  • Мнения: 3 666
На мен ми харесва Лили, не е клонинг с дялкан нос и няма скандали около нея. Зад океана принципно много обичат да се разхождат с чорапи и чехли, приемам го като национална особенност.

# 54
  • Мнения: 7 705
Анджелина е била приказна на младини.
За Лили Деп не може да се каже, че е наследила най-доброто във визията от родителите си. Тя, разбира се, няма вина, но егати късмета.


Същия, като на щерките на Деми Мур и Брус Уилис. А те хем и двамата са хубави.

# 55
  • Мнения: 4 153
На мен ми харесва Лили, не е клонинг с дялкан нос и няма скандали около нея. Зад океана принципно много обичат да се разхождат с чорапи и чехли, приемам го като национална особенност.
Майка й е французойка, за Бога, рекламни лица са на Шанел... и да тръгне с джапанки, с чорапи!
Дали е хубава или не е въпрос на вкус, но излъчването й е неприятно за мен, вечно гледа надменно и намусено.

# 56
  • Мнения: 7 705
Което идва да рече, че майка французойка не е гаранция за нищо. Уви.
А Шанел да се самосезират.

# 57
  • Мнения: 5 320
Чудесна е и новата тема, благодаря!
Гледах Токев, хареса ми, пожелавам му успех и да се пребори със зависимостите си.

# 58
  • Мнения: 900
Благодаря за темата и забавното начало 🌞
Към актьорите, които много си приличат бих добавила  Кортни Кокс и Джаред Лето.
Скрит текст:
Смешните подигравки с шамара на Уил Смит продължават
Скрит текст:

# 59
  • Мнения: 7 708
Смешните подигравки с шамара на Уил Смит продължават
Скрит текст:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт