🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 7 (03.04 - 10.04) 🌴

  • 30 854
  • 912
  •   1
Отговори
# 900
  • София
  • Мнения: 27 157
Survivor зад кадър: Епизод 28 - Ваня тества игрите (2 част)


Уау,  Ваня минава кардио трасето в джунглата за 3.51 мин. 😮 И то на места се разхождаше и пазеше да не се контузи... Брей, брей, ти да видиш... Това 40 секунди по-бързо от Карин, настоящ лекоатлет и национален състезател.

# 901
  • Мнения: 31 154
От колко часа беше днес лайфа на Гаванко, да ги гледам?

# 902
  • Мнения: 2
От колко часа беше днес лайфа на Гаванко, да ги гледам?

19:00

# 903
  • Мнения: 9 700
Футболистите е нормално да имат страхотно кардио по принцип. Въпреки, че вече не се състезава професионално Ваня подържа форма. А и на такова трасе е нормално мъжките резултати да са по-високи от женските ( изключвам Ива ).

От колко часа беше днес лайфа на Гаванко, да ги гледам?
19:00
Не искам да съм лош пророк, но първите 10-15мин имам усещането, че отново ще ни занимават с храненето. Дано греша.

# 904
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз отново ще разчитам на сбит преразказ.Предпочитам да изгледам Надкаста-близо 3 часа е.
https://www.youtube.com/watch?v=SrGzBqSM1o4

# 905
  • Мнения: 31 154
Той Ванко като получи писмото от родителите си те му бяха написали да не тормози хората с тренировки там и да не им брои денонощно калориите. Явно е лудо вманиачен. Кофти за Ганка. Тя има прекрасно тяло и със сигурност знае как да си го подържа.

# 906
  • София
  • Мнения: 1 207
Е, не забравяйте, че Ваня не е гладен (с натрупване), отслабнал и отпаднал. Така че, не е бог знае какъв критерий в случая 😉

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 14:31 от Каlista

# 907
  • Мнения: 9 700
И това е така Калиста.

Надкаста е готин, пуснал съм го като фон.
Иначе днес няма никакъв шанс да гледам ГаВанко на живо. Лайфа на "Етихад" от шест и половина е с огромно предимство.

# 908
  • Мнения: 31 154
Какъв е този лайф?

# 909
  • Мнения: 9 700
Манчестър Сити - Ливърпул, гражданите са с точка аванс на първо място в класирането в момента. Joy
Червеното ми сърце се надява на промяна на водача в класирането след края на мача Joy

# 910
  • Мнения: 1 059
Ех, Bengun 🥲 значи не само Сървайвърските ни пристрастия съвпадат, ами и футболните. Даже почвам да се съмнявам дали не се знаем 😁

За Ваня пък е важно да се отбележи, че и той освен с телевизия се занимава и с развиването на свой собствен фитнес, доколкото помня, така че със сигурност не е от тези футболисти, които една година след пенсия вече са качили 20 кила. На мен времето на Карин като цяло ми се стори много, много бързо. Интересно ми е как се сравнява с това на Ванко.

# 911
  • Мнения: 9 167
Аз се чудя ...на тези вътре ...никой ли не вижда , че Ганка е главата на групата/Кари/Ванко и Ганка/
..вместо Драго ,трябваше нея да  изгонят.
Така щеще да стане интересно а сега 3 мката се окопават и са на финалА.

Аз признавам, не можах да харесам- нито инфуенЦърчето Ванко , нито долната  Кари. Изобщо не ги искам във финалистите

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 17:14 от pinko

# 912

Общи условия

Активация на акаунт