Бързи здравословни въпроси и отговори – 34

  • 25 886
  • 743
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 206
Искам да благодаря на момичетата, включили се с коментар за липсата на обоняние. Дано скоро започне подобрение при всички!

# 451
  • Мнения: X
Здравейте, знаете ли дали има ограничения за прием на пробиотици? Изписан ми е вивомикс още преди да ме вкарат в болница за диагностика, две опаковки по едно саше на ден изпих досега, но днес го свърших, а тепърва още седмица ще пия два антибиотика за хеликобактер.

# 452
  • Мнения: 2 996
Има про/е/биотици, които действат по-силно на черва, други на стомах, а някои при афти дори като Прокомбо.
Много е важно да е точният медикамент.
Сега погледнах тоя Вивомикс, ами той доста скъп на първо четене изглежда, надявам се в тази цена да е включена и по-висока ефикасност.
Аз дългосрочно съм приемала Лактофлор+ , доволна бях, Линекс, Биогайя, Биобаланс някъде по опаковка- две от всеки.

# 453
  • Мнения: X
Благодаря! Действително останах доволна от вивомикс, държи се в хладилник. Буквално за ден ми изчисти езика от налепи и ми облекчи храносмилането. Просто се притеснявам, че свърши, а имам още седмица антибиотик. Пребиотик имам още да пия поне месец.

# 454
  • Мнения: 975
Благодаря! Действително останах доволна от вивомикс, държи се в хладилник. Буквално за ден ми изчисти езика от налепи и ми облекчи храносмилането. Просто се притеснявам, че свърши, а имам още седмица антибиотик. Пребиотик имам още да пия поне месец.
Наистина ли за ден е изчистил гъбичките от гърлото ви? Аз също търся от много време качествен пробиотик.

# 455
  • Мнения: X
Ако става дума за налепи по езика, причинени от чревна дисбактериоза, категорично съм доволна. Наистина е скъп обаче.

# 456
  • Мнения: 2 996
Благодаря! Действително останах доволна от вивомикс, държи се в хладилник. Буквално за ден ми изчисти езика от налепи и ми облекчи храносмилането. Просто се притеснявам, че свърши, а имам още седмица антибиотик. Пребиотик имам още да пия поне месец.
Наистина ли за ден е изчистил гъбичките от гърлото ви? Аз също търся от много време качествен пробиотик.

По-евтин вариант за устната кухина е ПроКомбо. След Ковид и съответната тежка терапия в болница, бях с ужасни афти навсякъде в устата чак до гърлото.Нямаше и три дни, и изчисти всичко след като ме изписаха.

Последна редакция: сб, 14 май 2022, 20:55 от проксима

# 457
  • Мнения: 975
Аз имам проблем с капсулите, и затова търся на прахчета...

# 458
  • Мнения: 2 996
Аз имам проблем с капсулите, и затова търся на прахчета...

Наистина са грамадански.

# 459
  • Мнения: 54 651
ПроКомбо при мен нямаше никакъв ефект. За стомашни проблеми го купих миналата пролет.
После проведох лечение, назначено от гастро.

# 460
  • Мнения: 2 996
ПроКомбо при мен нямаше никакъв ефект. За стомашни проблеми го купих миналата пролет.
После проведох лечение, назначено от гастро.

Аз затова  по-горе писах, че най-ефикасен е при афти. За стомах други,  но Линекс също на мен изобщо не ми е помагал.

# 461
  • Мнения: 54 651
Проксима, извинявай, нямах предвид твоя пост.
Тук бях чела много добри отзиви, затова го купих, но явно е много индивидуално.

# 462
  • Мнения: 667
Здравейте имам малък лимфен възел на врата подут не ме боли , но преди време реших да попитам защо е така и ми казаха ,че не е доизлекуван и така си в останал ,няма да ми прави проблем и да не се притеснявам ,но днес ми се стори ,че е малко по-голям от преди и като си наведа главата на дясно се вижда топче можете ли да ме посъветвате нещо?Стои там с години

# 463
  • Мнения: X
Здравейте! Ех като съм опряла до форум да питам такива неща.
В последните два дни имах секрет от гърдите, разбира се че ще отида на мамолог за да се уверя, че не е проблем, но исках да попитам следното:
-противопоказно ли е да се пият лекарства от типа на масло от вечерна иглика преди да се установи причината и да се отиде на преглед,, правят изследвания на хормони и т. Н. ?

Не съм пробвала и скоро не съм залагала на кой знае какви лекарства, но имам много проблемна предменструална дисфория, поради която заради напрежение в гърдите понякога дори не мога да спя.

# 464
  • Мнения: 975
Най-вероятно ви е висок Пролактина. Мамолога може да ви изпрати на Ендокринолог.

Общи условия

Активация на акаунт