Непукизъм

  • 14 577
  • 223
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 928
Е, то този с вид на прошляк да не е беден? Купувал, плащал, пък тя - тамън дипломирана - отде-накъде щяла да му купува.

# 31
  • Мнения: X
Авторке, по портфейла ли ги избираш?

Питам, защото вкус се възпитава. Много мъже намат такъв, но са готови да се учат. Лека-полека вдяват какво е стил с малко помощ. Няма срамно, аз на 18-20 също не блестех като модна икона, ама сега е друго.

Мен друго ме впечатли. Бил с кофти тяло, наднормено тегло. Е, като някой не те кефи телесно, как си лягаш с него, особено в началото на връзката? Понеже ако аз смятам, че някой е неподдържан, брадясал, дебел, не си го вкарвам в леглото.

Прави ти впечатление каква му е колата, заплатата. Ако това ти е мерилото, няма какда ти помогнем тук!

# 32
  • Мнения: X
Ако е мърляч и/или няма време, да си вземе домашна помощница, нали имал пари. Изобщо не е толкова скъпо за човек с добри доходи.

За хигиената не разбрах има ли я, няма ли я, ако я няма, аз бих го зарязала.

# 33
  • Мнения: 771
Големи доходи и такъв външен вид ми говорят за IT. Какъвто и да е, тя не го харесва. По-добре да се разделят и всеки да си намери подходящ партньор.

# 34
  • Мнения: 588
Не знам какво да кажа, втрещена съм. Много са въпросителните в главата ми. Ти изобщо изпитваш ли привличане към този човек, желание да си с него? Да те е срам от гаджето ти не е работа. Наистина външният вид не е всичко, но и без него не може. Как пък да е толкова трудно да се сети да си облече нормални дрехи и що за неуважение да ходи при приятелите ти в този вид?? Един сериозен и отговорен човек е такъв към външния си вид и не би го допуснал. Потресаващо е, тук не говорим за последна мода, а за нормални дрехи, да се подстриже, обръсне като хората. В друга тема ми се смееха, че държа човека да е чист и поддържан, но какво друго да се гледа? Излизала съм с мъже с не толкова високи доходи и работеха с ръцете си, но винаги изкъпани, с хубави дрехи, подстригани. Все пак това ти е интимен партньор, човек с когото да ти е кеф да ходиш навън. Оправданията, че е много зает са ми меко казано смешни.
И понеже сме се събрали, за да опитаме да ти дадем съвет, не знам кой би бил най-добрият. Правила си все пак забележки които остават във въздуха. Ако обаче мислиш, че нещата биха станали по-добре с времето, може да опиташ да се дистанцираш и ако държи на теб ще се промени, ако не-не знам. Описаното от Хамстера изглежда много хубаво и романтично, но на голям мъж със сериозна професия да изтъкваш, че трябва да купуваш дрехи и да го променяш?
Последен въпрос, ако не е тайна на колко си ти и на колко е той?
За някои мъже поговорката „На мъжа работата не е да е красив“ важи с пълна сила.

# 35
  • Мнения: 361
Аз, като едно възпитано IT, отивам да си закърпя дупките на чорапите. Направихте ни на клошари направо Grinning

# 36
  • Мнения: 11 945
Клошари не, но съм имала служебни контакти с IT специалисти от просперираща фирма. Е, години наред- смачкани дънки с провиснали колена, навлечено нещо размъкнато, косата на никъде. В началото си мислех, че наистина е от заетост, ама то един-два пъти заетост. Умни, приятни събеседници и никакво отношение към външния вид.
Не правя обобщения, но в тази сфера много се набива на очи контраст между интелект и немарливост. Много често се среща неглижиране към външността.

Ако случайно някой се "разхожда" из наборните теми, ще видите как съвсем незлобливо преди да излязат резултати от някакъв изпит, се говори, че чакаме "рошавите IT", като нарицателно е станало.
Моля, никой да не се засяга, никое впечатление не обхваща всички представители, но някои типични поведенчески черти се набиват на погледа.

# 37
  • Мнения: 261
Клошари не, но съм имала служебни контакти с IT специалисти от просперираща фирма. Е, години наред- смачкани дънки с провиснали колена, навлечено нещо размъкнато, косата на никъде. В началото си мислех, че наистина е от заетост, ама то един-два пъти заетост. Умни, приятни събеседници и никакво отношение към външния вид.
Не правя обобщения, но в тази сфера много се набива на очи контраст между интелект и немарливост. Много често се среща неглижиране към външността.

Ако случайно някой се "разхожда" из наборните теми, ще видите как съвсем незлобливо преди да излязат резултати от някакъв изпит, се говори, че чакаме "рошавите IT", като нарицателно е станало.
Моля, никой да не се засяга, никое впечатление не обхваща всички представители, но някои типични поведенчески черти се набиват на погледа.

Sorry  но аз от годините си погледнато сега всички са клошари - шо за мода  . Скъсани и накъсани дънки / гащи /  така че моля да не се вземат здравите панталони за демоде и клошарски Simple Smile

# 38
  • Мнения: 13
Просто все си мислех, че ако иска да ме впечатли щеше да се слуша в съветите и забележките ми. Той е толкова “над нещата”, че имам чувството, че му минават покрай ушите тези неща. Пък аз доста се грижа за външния си вид. Няма проблеми с хигиената, просто е много разхвълян и незаинтересован от тези неща. Все пак не знам и аз как не му е неудобно да ме качва в тази мръсна кола. Иначе е много добро момчето. Някой ме беше попитал за годините аз съм на 25, той на 30. Харесвам го, искам да ни се получат нещата, но тези неща ме тормозят... не знам има ли смисъл да го превъзпитавам. Чувствам се като мрънкаща майка...

# 39
  • Мнения: 2 198
Айнщайн да сте го виждали сресан ? А ?
Рошавите със скъсаните гащи са добрите.
Един мъж носи ли костюм, слага ли парфюм, подстриган ли е - бягайте далече. Подозрителен е. Аз колко филми съм гледал - всичките наемни убийци такива сресани. И извратеняци недни.

# 40
  • Мнения: 588
Не си мрънкаща, а това са си съвсем в рамките на нещата изисквания. Как наистина ще те впечатли с този вид? Кофти ситуация. Хем искаш да се получат нещата, хем това не е нещо което да преглътнеш и да те ни прави впечатление. Не знам, млада си, но говори с него може да постигнеш нещо.

# 41
  • Мнения: 653
Мъж без вкус и усет е едно. Мъж с постапокалиптичен вид е друго:

Точно.
Авторке, различно разсъждава този човек, не е лично към теб това, което прави. Може да изглежда различно, ако го контролираш, изхвърлиш старите дрехи и т.н., но спреш ли да го мислиш, най-вероятно бързо ще се върне на положението от преди. Няма да стане само да мрънкаш и говориш, трябва да действаш вместо него. Прецени си занимава ли ти се и можеш ли да изтърпиш.

# 42
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 856
Вещоман ли е?! Ако и у тях е натрупано, разхвърляно и не се старае да чисти и подрежда, въпреки че ще му ходиш на гости....готви се цял живот да му вървиш след г@з@...и за да го облечаш, и за да му почистваш и за всичко, за което винаги ще е над нещата. Днес е за облекло, утре може да е за важни семейни дейности и решения.

Какви други връзки е имал преди теб?

# 43
  • Мнения: X
Аз не мога да си представя, че някой, който по всяка вероятност цял живот е бил мърляч и не се е интересувал как изглежда, изведнъж на 30г ще преживее катарзис. Да свиква авторката или да си търси друг.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 144
Aко не те слуша и не приема съвети - това вече е кофти. Моят приятел, например, се вслушва внимателно като му обяснявам - това си ходи с онова, този цвят не си ходи с онзи, тази риза ти е голяма, онази тениска ти е малка... Знае, че не го правя, за да го критикувам излишно, а напротив - за да му помогна. Никога не е бил мърляв и небрежен, просто имаше нужда от малко "пипване". Но, пак казвам - трябва да е готов да приеме съвети.
Но при положение, че ни приема, ни предава - не виждам особена надежда.

Общи условия

Активация на акаунт