🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 8 (10.04 - 17.04) 🌴

  • 34 966
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 207
Ганка се обърнала към Анелия с репликата за идола на последния съвет която изглежда сякаш държи сметка на Зоран.
Това сериозно ли са го казали?!? Със Зоран имаха диалог, не беше просто хвърлен въпрос към някой друг.... Нещо на малоумни ли им приличаме, що ли?!?

# 31
  • Мнения: 4 355
Ганка се обърнала към Анелия с репликата за идола на последния съвет която изглежда сякаш държи сметка на Зоран.
Това сериозно ли са го казали?!? Със Зоран имаха диалог, не беше просто хвърлен въпрос към някой друг.... Нещо на малоумни ли им приличаме, що ли?!?
Нещо не е разбрала въпроса явно, точно към Зоран се обърна.
И никой не го тълкува по моя начин, но съм сигурна, че точно това визираше  - каза му "Защо не каза" в смисъла на "Ако беше казал, сега нямаше да си ходиш".

# 32
  • Мнения: 7 159
Благодаря за новата тема! Heart

Не "пипайте" няколко човека: Diavolo, Bengun и Владо Карамазов. Smiley

Отговорих и на останалите въпроси в анкетата. Flowers Hibiscus

# 33
  • Мнения: 523
Ганка се обърнала към Анелия с репликата за идола на последния съвет която изглежда сякаш държи сметка на Зоран.
Това сериозно ли са го казали?!? Със Зоран имаха диалог, не беше просто хвърлен въпрос към някой друг.... Нещо на малоумни ли им приличаме, що ли?!?
Нещо не е разбрала въпроса явно, точно към Зоран се обърна.
И никой не го тълкува по моя начин, но съм сигурна, че точно това визираше  - каза му "Защо не каза" в смисъла на "Ако беше казал, сега нямаше да си ходиш".

Според мен съвсем правилно си разтълкува въпроса. Каза, че е реагирала така към Зоран, за да покаже на Ани, че той лъже. Един вид демонстрация. Като преди това обясни, че не са ни излъчени спорове между двете, в които Ганка обяснява на Ани, че му няма доверие на Зоран.
След това каза, че със Зоран са говорили само веднъж двамата и тя го попитала каква му е стратегията, а той е казал: "Да не играя с теб!" Grinning Разсмя ме, защото си го представих.
Edit: казвам какво чух, не какво мисля по въпроса.

# 34
  • софия
  • Мнения: 268
Сървайвър е единственото реалити, което някога съм харесвала. Липсва махленското биг-брадърско усещане, което имат другите формати. Аз съм много доволна от този сезон. Има мислещи хора, има добре физически подготвени.
А че винаги ще има познати физиономии....Ми за мен няма нито една позната муцуна.  Само Карин бях мернала в епизод на черешката на тортата. България сме една шепа хора, нормално е всеки да е нечий познат, ако се задълбае малко по-дълбоко . На мен това не ми пречи.
Вярвам че ще има още сезони, но не знам дали ще съберат пари за още един толкова скоро. Това е скъпа продукция все пак.
Хубавото на формата е , че няма как да спечели недостоен участник. Защото само фактът , че си в топ 3, означава че си играл кадърно и умно.

# 35
  • София
  • Мнения: 27 175
Лайф с Канко (Кари-Гани-Ванко)


За упорито не искащите да гледат (а си струва да се гледат тези лайфове, ето приемайте ги един вид вместо студиата на bTV;) ) в скрит текст сентенцията от 1 час без малко.

Скрит текст:
В играта не е имало нищо между Ванко и Ганка.
Ванко е бил най-близък с Кари и се изцепи, че даже би излязъл заради нея, за да продължи тя напред (Кари го прекъсна с, ‘’Това е голяма грешка’’ мхмхмхм?)
Ганка пък е споделила на Ванко и Кари, че за нея най-близка е Ани и те двамата са след нея. Т.е. имало е твърда коалиция от 4 човека, но от две твърди двойки в нея. Не е имало време за любов, защото всеки е бил яко в играта и е гледал да оцелее.
След края на играта си, Ванко си е заминал за Плевен и не се е виждал с никого (звучи сякаш е разочарован или пък просто изхабен емоционално), но след това е взел решение да си върне стария начин на живот и малко след това, ей така импулсивно е поканил Ганка да тренират заедно и там вече това което е пламнало леко в играта се е разгоряло с пълна сила...
Ванко е свалил 18 кг. за цялата игра! Кари 6 кг. (малко, ама ние знаем, че си хапва всеки път в колибата на посланиците, а и нали и дават понякога порции😉 ) Гани също 6 кг.
Ванко не можа да прикрие, а и сякаш не желаеше неприязънта си към Борислава и Йоана...
Ванко се е жегнал от обвиненията в социални мрежи и форуми, че е наивен и не е за този формат и се оправдаваше и пак чувах, ‘’Аз, Аз, Аз’’
Ванко не спря да ги прекъсва през целия лайф. Преди Кари да му направи забележка в един момент и престана. Сякаш бързаше за някъде и не му се искаше да е там.
Кари се изказа най-точно. За успех в играта се иска комбинация от двете (стратегия и да си добър в игрите). И като цяло се държа най-обрано в лайфа, както и в предаването. Явно такъв и е характера.
Гани общо взето не можеше да вземе думата от Ванко и Кари.
Гани правилно каза, че голяма роля играе и късмета...
-
За Ани:
Кари съжалява сега за хода си да запази мълчание. Тя си е мислела, че този ход е идвал от Зоран и Ани, а тя е искала да играе с тях. Не е подозирала, че Борислава така е обработила Анелия и са толкова гъсти. Грешен нюх от нея. Не е усетила нещата/играта. А и е подценила Бо. Също така е проявила и лоялност към Ани.
Ванко взе думата след Кари и натърти на думата лоялност. Искаше да уязви Ани. Дали са си обещание, те четиримата заедно, независимо от това какво ще стане в играта да играят винаги заедно и да отидат на рождения ден на Гани всички заедно и т.н. Ванко си я нарече предател, без да го казва с точно тези думи.
Гани в момента като гледа епизодите оправдава Ани и си призна, че прекалено много я е командвала. Гани изобщо не е била в час и не е знаела много неща. За това, че Кари иска да играе със Зоран. За настроенията на Ани. Изпуснала е играта от поглед.
Ванко пак обвини Ани, че ги е предала. Станала Ани на Бо или БоАни...
Ганка оцени играта на Бо и колко надалеч чете играта и как умело е използвала ситуацията. Хванала ги е неподготвени.
-
Какво най-много им е липсвало:
На Кари е липсвала динамиката на живота
На Гани, работата и близките
На Ванко, работата с хората и екипът му
-
След всеки съвет са спали във войнишки палатки върху дъски. Изключително неприятно и неудобно.
-
За играта на Денис:
Ванко: не бил изобщо активен, не говорил с почти никой
Ганка: много е успешна, ей така се промъква напред и никой не го забелязва ; липсвала му мотивация (бтв: е точно едва ли, аз си мисля, че точно това му е мотивацията, да играе точно тази игра (поне според мен) )
Кари: подценили са го ; те са си виновни (мхм, какво значи това?)
-
За какво най-много съжаляват в играта до момента:
Ганка: много е емоционална и го е играела на приятелства, а приятелства в играта не съществуват (и тя звучи разочарована ; още един тийз, че ще има разрив в играта между нея и Ани)
Ванко: Не съжалявал за нищо
Кари: Не била достатъчно активна, трябвало да играе по-категорично. Сега така излизало, че все едно е подлизурка. А тя просто е гледама да не обиди никого. И характер, но и тактика.
Ванко хубаво обобщи: По-добре на хората в устата, отколкото на хората в краката (по повод нападките срещу него, че го водят за носа и че е престъпил обещанията си към някои хора)
-
Най-силния играч до момента:
Кари: Зоран
Гани: Зоран
Ванко: Зоран (режисьора си е направил цял филм и ги разиграва всичките)
-
Ганка каза, че е реагирала така остро срещу Зоран на съвета, защото изобщо не е подозирала, че Ани знае и едва ли не искала да покаже на Ани, че е права за него и че на него не може да му се вярва. Защото Ганка никога не е вярвала на Зоран (женската и интуиция тук е сработила, НО...).
Ванко отново много просташки се изказа иронизирайки Йо и обиждайки всички фенове на американския Сървайвър с изказа си. ''Ето ме мен в играта, а къде е професора по американските сезони, Йоана''
Щях да го жегна яко, но той все пак много добре вметна в началото, че шанса е водещ. Да, така е. Шансът изкара Йоана от играта, а не ти Ванко или пък Ганка.
 
Ванко и Кари са се познавали, но само на здравей и здрасти. Не са били приятели в живота. Засичали са се. Но общия спорт (леката атлетика) ги е свързал лесно и са създали лесна връзка в играта.
 
Кари не гледа всички епизоди, във водата е много зле. Слабост и е.
 
Ванко за трети път каза на Ганка, че е много красива.

Кари ги покани у тях да вечерят змиорка приготвена от нея.

Ами това е.
 
Като цяло хубав лайф. Благодаря им. И им желая любов на Ванко и Гани и успех в живота и на тримата!

Последна редакция: пн, 11 апр 2022, 03:14 от Diavolo

# 36
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Все едно ми е Мила или Драго. Не знам как мислят БТВ, но не съм оптимист на нов сезон. Класически Сървайвър с непознати хора, трябва да се натрупат сезони все пак за да има Ол старс.
Долу ръцете от Владо Карамазов!

# 37
  • Мнения: 4 355
Гледах и аз лайва, ако беше само Кари и Ганка, щеше да е перфектноо, но уви, трябваше и Лъвчето да се прояви.
Допълвам с нещо, което ми беше интересно на мен:

Ванко е смятал, че Йо и Бо са силни до играта с кубчетата между трите племена. После е видял, че Ганка всъщност е много по-силна на пъзели (наредила е на другите племена пъзелите след играта, с които екипът и Евтим са се затруднили). Даже казва, че ако била истински стратег, щяла да откаже на Евтим, за да не се показва, че има такова умение.

Ганка ми е много симпатична от ден 1 (но играе с несимпатичната за мен коалиция) и тук се затвърждава, а Кари също много ме кефи като е хапнала. Бих се радвала на лайв само с тях двете.

# 38
  • Мнения: 3 361
След седмица на отсъствие днес изгледахме и тритие епизода от седмицата наведнъж и без реклами! Голям кеф!

Събитията от последния съвет направиха играта интересна. В мен остава някакво чувство, че неслучайно именно Бо намери подсказката за идола, но хайде, няма да навлизам в теорията на конспирациите. Да приемем, че откакто Йо си тръгна Бо просто има страшно много късмет /освен, че е умно момиче/.
Анелия игра очаквано за мен. Тя ми се струва доста честолюбиво момиче и много иска да я приемат насериозно. Оттам еманципацията от Ганка и омразата към Драго, който дудне и дава акъл като учител и мъдрец. Приемам тийнейджърския бунт към авторитети. Един ден Анелия може и да осъзнае, че един мъж с 20 години по-възрастен е нормално да има и по-менторско отношение към по-младите и това не означава, че ги подценява или унижава.
Дано Бо оправдае доверието и Анелия е избрала правилната карта, на която да заложи, а не се е отдала на ниски емоции като неприязън и неудовлетворение.
Не съм фенка на Ганка, но съм сигурна, че Ганка нямаше да направи подобно нещо зад гърба на Анелия.
Все повече харесвам Карин. Такова спокойствие излъчва това момиче, такова равновесие и мъдрост. Истинско удоволствие е да имаш такъв човек в обкръжението си. Стискам й палци от първия ден! /знам, че е непопулярна позиция в този форум/
Бо зодия скорпион ли е? Почти сто процента съм сигурна, че е. Опасна е като змия мамба - комплимент в игра като тази! Simple Smile

Ами картите са свалени, уважаеми зрители, победата е близо, играчите малко.

Владо Карамазов е ок. Само дето много дудне по време на игри, които изискват концентрация, разсейва участниците, разсмива ги понякога. Не е добре да го прави.

# 39
  • София
  • Мнения: 22 947
Благодаря за темата и огромния труд.
Аз пък не знам защо си мисля, че ще има нов сезон догодина, а по принцип съм песимист.
Никакъв смисъл от Ол старс няма на този етап.

# 40
  • Мнения: 1 059
Хем казват, че са били само познати, които са се засичали само преди участието си в предаването, хем Ванко бил готов да направи всичко възможно Кари да спечели. Много интересно 😁 Нещо не ми изглежда достоверно.

При Ванко има много интересен момент между другото. Преди Зоран категорично да каже, че иска всички да гласуват за него на онзи съвет, за да може да се изправи срещу Иван докича, имаше разговор само между Зоран и Ванко. Тогава Зоран каза, че ако Ванко иска да се изправи срещу Иван, може да се откаже от плана си и просто логичното да последва и да гласуват срещу Ванко и той да си отиде на дуел. Ванко само смотолеви нещо и се върнаха отново на плана с гласуването за Зоран и обещанията да работи заедно с него и ЙоБо, въпреки че още тогава той не ги е харесвал и това съвсем ясно го видяхме след обединението. Нещо образът дето се опитва да изгради яко куца. Хем не е за парите, хем е много достоен и държи на честта, ама в същото време го и беше страх да се докаже на дуел директно срещу Иван, та бутна Зоран натам се надяваше на милостта на момичетата, дето още тогава явно са му били непоносими. Интересно като не е за парите и е човек на честта защо толкова избягваше битка с Иван?? Можеше лесно да заяви, че няма нужда някой да го спасява, че не иска да прави обещания на хора с които не се чувства близък и сам ще поеме отговорността. Да, ама не 🤪

# 41
  • Мнения: 3 361
В мен още тогава остана чувството, че Ванко беше зорлем вкаран в клетвения съюз с Йо, Бо и Зоран. Зоран си беше навил нещо на пръста и не даваше копче да се каже за нещо друго. Ванко на няколко пъти каза, че играе с Карин. Още тогава беше ясно, че ще прави каквото Карин каже. Въобще не създаде впечетление на много ентусиазиран - нямаше избор, иначе отиваше на пангара.
Въпреки това ми се струва, че е лоялен към Зоран.

# 42
  • Мнения: 9 700
Скрит текст:
Ганка се обърнала към Анелия с репликата за идола на последния съвет която изглежда сякаш държи сметка на Зоран.
Това сериозно ли са го казали?!? Със Зоран имаха диалог, не беше просто хвърлен въпрос към някой друг.... Нещо на малоумни ли им приличаме, що ли?!?
Нещо не е разбрала въпроса явно, точно към Зоран се обърна.
И никой не го тълкува по моя начин, но съм сигурна, че точно това визираше  - каза му "Защо не каза" в смисъла на "Ако беше казал, сега нямаше да си ходиш".
Сега върнах съвета и реакцията на Ганка към Зоран.
Интересно, склонен съм да се съглася със смисъла "Ако беше казал, сега нямаше да си ходиш" на думите "Защо не каза" на Ганка към Зоран веднага след като Бо игра идола и преди да се видят резултатите. Зоран обаче не я разбра и се започна леката разправия между тях.

Не беше лош лайфа на Ганка и Кари. Недостатък беше само присъствието на Ванко в него. Напълно ненужно и леко натоварващо с прекъсванията от него и към двете дами. И само едно ще му кажа - Йо като играч ще се запомни, той даже и да е част от финалната тройка ще потъне в миманса на сезоните ...

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 23:40 от Bengun

# 43
  • Мнения: 2 937
Между Мила или Драго предпочитам Мила да си ходи.
Смятам, че ще направят следващ Сървайвър скоро (по-скоро се надявам да направят).
Да не пипат Влада, че ще съсипят предаването.
Предпочитам класическа игра с напълно неизвестни участници.

# 44
  • Мнения: 4 787
Дяволо, благодаря ти за безрезервния труд да събираш и синтезираш всякаква информация. От епизоди на самото предаване до лайфове в Инстаграм (които нямам време да гледам) - редовно се връщам към твои постове да си припомня нещо позабравено или да науча нещо ново. Ако решиш да събираш такса - ще е съвсем оправдано. 😆

Относно анкетата:
1) Мила
2) Не подкрепям никого в този дуел.
3) Не знам дали ще има нов сезон, но, ако има, ще е след няколкогодишна пауза. Сървайвър е скъпа продукция - ниският пазарен дял никак не е в услуга на скорошен следващ сезон.
4) Искам сезон с редови участници. Не мисля, че има материал (малко сезони имаме) за Ол Старс или Герои срещу Злодеи.
5) Да не пипат Владо, ей. Само да пляснат някои пренавити латерни като Ралица и Димо...напомнят ми на севернокорейски новинари с наизустената, хиперболизирана изразителност. Владо е много по-органичен и естествен.

Общи условия

Активация на акаунт