Справяте ли се сами с домашните задължения?

  • 5 439
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 693
Когато мъжа ми си е вкъщи ми помага, иначе аз вече се грижа предимно за мъника и чак ако заспи и не сме на разходка успявам да посвърша нещо

# 61
  • Мнения: 425
Справям се сама.

# 62
  • Smallville
  • Мнения: 994
Понякога сама,понякога половинката ,понякога детето ми помагат.Както дойде,като не мога да я свърша,я оставям за другия ден.Работата не е заек да избяга Peace

# 63
  • Мнения: 2 657
Гласувах с първа опция Peace

# 64
  • Мнения: 742
Аз гласувах с първите три опции  Hug
По принцип се справям самичка без проблем. Детенцето ми е страхотно, занимава се самичко и аз успявам с домашните си задължения. Когато съпругът ми си е в къщи - той ми помага с детето, помага ми във всичко  Hug
А когато някоя от бабите е около нас -с радост им предоставям грижите около детето, че и домашните задължения  Hug
Те са щастливи, че без тях не можем - а ние с мъжа ми сме като волни птички Joy

п.п помощ  не отказвам Naughty

# 65
  • Мнения: 2 381
По принцип сама се спрявам, но когато има възможност , мъжа ми ми помага.

# 66
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Използвам помоща на бабите, по-точно майка ми.

# 67
  • Мнения: 5 475
Справям се самичка Peace

# 68
  • Мнения: 11 004
Справяме се двамата  Peace

# 69
  • Мнения: 2 700
До 18 месеца - сама.
От 18 до 30 - детегледачка.
След това ясли, градина, училище, но без чужда помощ.

# 70
  • Мнения: 3 360
Разбира се-и мъжа ми  ми помага много! LaughingНяма избор hahaha

# 71
  • Мнения: 323
Разчитам само на себе си,мъжът ми се вклччва инцидентно.Никога не сме имали детегледачка,а бабите се включват основно в някоя и друга разходка,а свекърва ми взема малката за уикенда при тях на гости,но не всяка седмица.Няма да крия,че се уморявам адски много #Crazy,на моменти съм на прага на физически и психически срив,но това е положението.Просто не ми се мисли като тръгна скоро на работа,как ще сколасвам. Може и да ме намерят припаднала наработното място rotfImboМъжът ми не е от най-досетливите ,и все трябва да го ръчкам да свърши нещо,а се оказва 4е това го било стресирало.Абе ще стискам зъби,докато мога. smile3518

# 72
  • София
  • Мнения: 361
справям се сама - доколкото мога! newsm71 newsm79 wash hang 1ironing 1dishes newsm64

# 73
  • Мнения: 1 925
По принцип двамата с мъжа се оправяме, той много помага, а понякога аз помагам  Blush Сега съм в болничен и гледам аз да върша всичко, тъй като имам време  Peace Никога не сме разчитали на допълнителна помощ   Peace

# 74
  • Мнения: 1 448
Двамата се оправяме, гледам да не го занимавам много, много, но не винаги успявам сама да свърша всичко  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт