WIZZ AIR - 41

  • 39 218
  • 793
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 142
Здравейте, пак съм аз! Опитвам се да чекирам онлайн през телефона (  но нямам мобилно приложение). Остават по-малко от 24 часа, а от сайта не ми разрешават без избор на място. В "често задавани въпроси" пише, че без място чекирането е 48 часа преди полета. Пробвах много пъти и все едно и също-"в момента не се предлагат места, върнете се да си изберете", нещо такова. Докога да чакам, нещо бъркам ли?


Трябва да имате опция: Избери произволно място!

# 61
  • Мнения: 10 989
През уеб версия ли пробвате от телефона? Досега не съм пробвал този вариант, получавало ми се е през мобилното приложение на телефон/таблет или просто в уебсайта на Уизеър като се чекирам на лаптопа. Ако не Ви е проблем, пробвайте да си инсталирате приложението на телефона, има разлики с уеб версията.

# 62
  • Мнения: 1 286
Опитвах се само през сайта на уиз, но през телефона. Пробвах да инсталирам приложението, но май с AppStory e само за айфон, а моя HUAWEI не поддържа Google play. В края на краищата успях да се чекирам през френски телефон. Samsung . Благодаря за съветите!

# 63
  • Мнения: 33
Здравейте,имам си един въпрос 😊След като научихме датите за летните отпуски, ми предстои да купя еднопосочен билет за Париж - август, деня е вторник и началото на месеца, уж най-евтините билети.Но под 65 Евро няма,та се чудех отмина ли времето на летене за около 30-40 евро? Защото като се добави ръчен багаж и билет от Бове, става 120, а България еър лети за тия пари с всичко вкл./за влака от Шарл де Гол си имаме карта/. И само на мен ли се е случвало, след като купя билет уж само 2 остават на тази ниска цена, но после да стане още по-евтин?

# 64
  • Мнения: 10 989
През летните месеци винаги си е цифра Wink

# 65
  • Мнения: 4 323
Здравейте,имам си един въпрос 😊След като научихме датите за летните отпуски, ми предстои да купя еднопосочен билет за Париж - август, деня е вторник и началото на месеца, уж най-евтините билети.Но под 65 Евро няма,та се чудех отмина ли времето на летене за около 30-40 евро? Защото като се добави ръчен багаж и билет от Бове, става 120, а България еър лети за тия пари с всичко вкл./за влака от Шарл де Гол си имаме карта/. И само на мен ли се е случвало, след като купя билет уж само 2 остават на тази ниска цена, но после да стане още по-евтин?

цените са силно динамични, то и за 5 евро има, но без багаж и през февруари. Щом Бг еър е за тия пари, вземете с тях... Ако изчакате, може да паднат, може и да не паднат, няма как да се предвиди
Между другото сега всички цени са нагоре, хотели, коли под наем, всичко. Евтиното беше миналата година.

# 66
  • Мнения: 33
Здравейте,имам си един въпрос 😊След като научихме датите за летните отпуски, ми предстои да купя еднопосочен билет за Париж - август, деня е вторник и началото на месеца, уж най-евтините билети.Но под 65 Евро няма,та се чудех отмина ли времето на летене за около 30-40 евро? Защото като се добави ръчен багаж и билет от Бове, става 120, а България еър лети за тия пари с всичко вкл./за влака от Шарл де Гол си имаме карта/. И само на мен ли се е случвало, след като купя билет уж само 2 остават на тази ниска цена, но после да стане още по-евтин?

цените са силно динамични, то и за 5 евро има, но без багаж и през февруари. Щом Бг еър е за тия пари, вземете с тях... Ако изчакате, може да паднат, може и да не паднат, няма как да се предвиди
Между другото сега всички цени са нагоре, хотели, коли под наем, всичко. Евтиното беше миналата година.
Благодаря!Да, наистина е така миналата година трима летяхме, отиване и връщане за 180 евро 😅 Нещата се връщат към преди Ковид, а и цените на горивата също играят,войната...

# 67
  • София
  • Мнения: 16 025
Ако датите съвпадат с уч. ваканция в Париж едва ли ще поевтинеят.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 5 152
Зависи и от дестинацията. Аз набарах билети за 15 евро за Брюксел за след две седмици.

# 69
  • Мнения: 390
Някой има ли опит с отмяна на полети? Имам едно съмнение, че могат да ми отменят полета, който е след 10 дни, в едната посока цената е силно намалена, а в другата силно повишена и това ме озадачава, още повече, че преди няколко дни така отмениха на мои познати, нямало запълнени места в другата посока.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 123
Крайно ниска и крайно висока цени в двете посоки не е нещо необичайно за нискотарифни превозвачи.

# 71
  • Мнения: 10 989
В посоката, в която е супер висока цената единственото решение е... с прекачване и цената пак е ниска.  Това ми се е случвало и до Айндховен, и до Шарлероа. В едната посока евтино, в другата необосновано скъпо. Прекачване някъде в Италия или в Будапеща и готово (според разписанието, да има удобни часове)

# 72
  • Мнения: 27
Окончателно ли няма да има полети от Бургас до Финландия?

# 73
  • Мнения: 10 989
Поне за тази година - да. Имаше на сайта на Уизеър Бургас-Турку, но още преди нова година махнаха тази линия и върнаха парите на хората, които са резервирали.

Офертичка:

# 74
  • Мнения: 10 989
Ница е готино местенце, препоръчвам Wink

Общи условия

Активация на акаунт