Триколка или количка с 4 гуми?

  • 7 312
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Триколка!
То зависи и от триколката де, ама ако говорим за качествени колички, значи триколка.

# 16
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Petinka
Триколка! Ние сме с такава и съм адски доволна-супер лесно я управлявам, а за това през какви места минавам няма да ви казвам:) Моите приятелки с 4 колела само цъкат с език и заобикалят по-проходимите места:)

И аз така.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 530
Не мога да гласувам - и двата вида ми харесват и имат приложение. Зависи от много неща - къде и как ще се ползва, от кого, къде ще се съхранява, колко е голям багажника на колата и т.н.
Досега сме купували две - едната от раждането и една от тези много олекотените, и двете са с 2х4 колела, и са ми много удобни. Но като ходим на един от наште любими плажове например, винаги наемаме една спортна триколка и е супер за бутане по пясък и през горичките край плажа. За тичане и за неравни/ кални и изобщо трудно проходими терени също триколките (ама тези които са наистина спортния вид, защото има и много триколки, които изглеждат добре на пръв поглед, но не са особено практични) са по-добрия вариант, въпреки че съм гледала и такива с по 4 (или Sunglasses колела които също не им отстъпват.

# 18
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Гласувах триколка, макар че моята количка е с 4 гуми и съм страшно доволна от нея. Количката мечта обаче ми е една триколка, на някаква италианска ф-ма, но струваше 600 лв.  Sad

# 19
  • Мнения: 2 489
Цитат на: Valery
Гласувах триколка, макар че моята количка е с 4 гуми и съм страшно доволна от нея. Количката мечта обаче ми е една триколка, на някаква италианска ф-ма, но струваше 600 лв.  Sad


Малко OFF: Коя е твоята количка?
/И има ли лоши отзиви за Mag England Куини? Килограмите не ме вълнуват изобщо.../

# 20
  • Мнения: 114
Определено 4 гуми!

# 21
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
4 гуми! Simple Smile

# 22
# 23
  • Мнения: 277
За триколките. Аз съм с Маг Куини. Бих казала, че е добра количка за цената си. Има и доста по качествени триколки,но и са два пъти по скъпи. Предимстават и са: много е удобен зимният кош,бебчо гледа към тебе и повисоко разположен, пере се лесно и е здрава тапицерията, има голям и удобен кош отдолу,две покривала и хубав сенник, летният кош е по-дълъг от повечето триколки, не голяма събира се в багажник на Пунто. Недостатъците и са: тежи около 12-13кг., не се движи предното колело, чантата и е много не практична, няма ръчна спирачка, коланите не се рагулират достатъчно.

# 24
# 25
  • Мнения: 2 609
Гласувах за 4 гуми,нашата е такава,но и триколките ми харесват.

# 26
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Аз съм за коли4ка с 4 гуми, особено ако е за бебе родено зима или есен. Моя приятелка има триколка с големи гуми и  не им влиза в багажника на колата. Тя съжалява, 4е не си е купила коли4ка с 4 колела.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 402
Ха! Ми как да гласувам като съм ползвала само с четири гуми?  Grinning
С 4 е удобна (поне моята). Лека е, много маневрена (провирам се през невероятни места с нея). Но избора на количка ми се струва, че е най-вече въпрос на вкус  Grinning Който харесва триколки да купува триколки, който харесва с 4 гуми да купува с 4 и това е!
Май по-важни са други качества на количката, а не броят на гумите - например големината на коша, колко тежи, колко бързо и съответно лесно се сгъва или разгъва (това поне за мен беше много важно), абе такива ти ми работи!

# 28
  • Мнения: 217
Цитат на: Petinka
Триколка! Ние сме с такава и съм адски доволна-супер лесно я управлявам, а за това през какви места минавам няма да ви казвам:) Моите приятелки с 4 колела само цъкат с език и заобикалят по-проходимите места:)
И ние сме така.През какви места сме минавали.....!Та триколка е нашата количка. Grinning

# 29
  • Мнения: 3 334
по съвет на други майки и ние сме с количка с 4-гуми.Казват,че триколките се обръщали и са опасни.Не знам не съм ползвала ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт