🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1, тема #10 🤍

  • 72 975
  • 1 444
  •   1
Отговори
# 60
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 970
Не е лошо момичетата да не са с чак такова "богато" минало, минали/или все още с/през "чичковци", платени ангажименти, канали за секс и т.н. Въртят се в едни среди, излизат им снимки заедно по бельо, конкурси и все едно не се познават. Смешно е и жалко, такива момичета да са на екран, държейки се като девици, невинни души и да леят сълзи гледайки към небесата и т.н.

# 61
  • Мнения: 4 191
Аз не вярвам много на този финал, защото Виктор има повече симпатии към Марта. Единственото, което ме кара да се съмнявам е че тя не показва да го харесва като мъж, по-скоро  приятелски.
Не виждам той да харесва Виктория, нищо, че казва друго. Но и зависи какво се е разбрал с продуцентите.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
За запис песен на Ева и Гергана. Елвира и тя се мъдри в клипа.
https://www.youtube.com/watch?v=lQpNRD7-0jk&ab_channel=Stamenowa
Аз не съм гледала чужбински издания, но ми се струва, че в нашия "Ерген" поради липса на пари или поради нещо друго цял сезон гледаме участничките + Виктор в идентични ситуации, което силно ограничава възможността да видим нещо повече от тях.

# 63
  • Мнения: 2 214
Цитиридис не може да се спряга за Ергена, защото е на левия бряг.
Да трябва да забранят на плеймейтки и компаньонки да участват в това шоу . За съжаление, нормално момиче едва ли би се записало.

# 64
  • Мнения: 646
Как пък ти дойде на акъла това за Цитиридис, той си има жена и деца даже 😁

# 65
  • Мнения: 863
Да вляза и аз в новата тема, благодаря за нея.
Колкото по-малко стават участничките, толкова по-трудно става за коментиране, защото ми се струва, че всички вече се мъчат да правят добро впечатление. Малко взе да заскучава.
Сега, когато вече имаме възможност повече да опознаем участниците, не им помага лошото впечатление, което публиката си изгради за тях. Хората не са черно-бели. Имат и положителни, и отрицателни черти.
Време е да видим и плюсовете, минусите вече ги видяхме...

# 66
  • Мнения: 3 547
Явно има доста щастливи финали в Ергенът все пак

https://www.youtube.com/watch?v=IsY0wTTVRBQ&ab_channel=MsMojo

# 67
  • Мнения: 990
Има и едно известно двуличие в коментарите към участничките. Виктория поне си казва всичко директно. Марта от своя страна се е омъжила веднага след училище (доколкото разбрах, възможно е и да греша) за мъж, мнооооого по-голям от нея, който определено има сериозни възможности ( пак по това, което се казва), родила е дете и сега явно той пак я издържа, защото аз поне не разбрам тя да се занимава с нещо( но пак казвам - може и да греша, не ги гледам много редовно).  Иначе, нямала материални желания. Ами, тя няма и защо да има, след като вече всичко й е подсигурено, ако нещата са така, както ги показват. Виктория поне работи.

Последна редакция: пн, 25 апр 2022, 18:44 от Silver Light

# 68
  • Мнения: 4 133
Може и да кара Ауди, но е на старо, което не кореспондира с претенциите на Виктория. При нея важи с пълна сила поговорката " Fake it till you make it". Като я слушаш и  й гледаш инстаграма ще си кажеш "брей тази какъв луксозен живот живее", а в действителност не е баш така. Явно скромен спонсор си е хванала.

# 69
  • Мнения: 1 981
Как пък ти дойде на акъла това за Цитиридис, той си има жена и деца даже 😁
Едва ли е на левия бряг, но деца няма със сигурност.

# 70
  • Мнения: 1 582
Как пък ти дойде на акъла това за Цитиридис, той си има жена и деца даже 😁
Едва ли е на левия бряг, но деца няма със сигурност.
Има дъщеря до колкото знам.

# 71
  • Мнения: 1 281
Глупости, котка има, женска Laughing

# 72
  • Мнения: 3 547
Колко ли участнички биха намерили, които да вдяват хумора на Цитирис ?
Има да гледат като Блажка към небето   Joy  Joy

# 73
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Здравейте
Според мене трябва да престанем да коментираме Виктория, защото си показваме коплекс от соца т.н. чуждопоклонничество . Виктория си е едно симпатично младо момиче, което има цели и си търси своя път.
Искам да ви светна още малко от моята приятелка   от германския Ерген. В едната от продукциите от 2015 или 2016 г , която е снимана в Мексико са направили два края. Оперативно в последния момент продуцентите са решили, кой ще излъчат. Ако така са подходили и в българския е възможно и момичетата да не са наясно, кой финал ще бъде излъчен и за това все още няма изтекла информация за победителката.  Така че е възможно да има сниман финал с победител Виктория и финал с победител Александра. Иначе в германските продукции има също групови срещи / партита: спортни, театрални, Гетсби парти, пижамено парти, мокро парти и т.н.
За Виктор мога да кажа, че е много добро попадение и ще се запомни. Стискам му палци да му е от полза.
От какъв зор ще спрем да коментираме простотията, меркантилността, въздухарството и сметкаджийството? Какво общо има чуждопоклонничество и соц в целия ти коментар?

# 74
  • Мнения: 2 526
Вика, ти ли си?
Предизвикваш ни чрез некоментиране да те коментираме повече?
Относно Ергенът, самият факт, че тук вече усилено има интерес и предположения кой ще е вторият, означава, че образът на Виктор вече почва да се изтърква преди даже сезонът да е свършил.

Общи условия

Активация на акаунт