Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №4

  • 34 282
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 494
Гласувах за Елена, но реално никого не харесвам и ми е все едно кой ще спечели. В предишните сезони винаги съм имала фаворит, макар че никой от тях не спечели. Този сезон харесвах Емил и Артур, смятам, че ако бяха стигнали до черните куртки, щеше да се поучи интересен финал. Сега вероятно ще гледаме финална битка между Валентина и Николай, двама от най-неприятните за мен участници.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Андрея я бутат напред - явно целенасочено. Според мен тя ще остане. Камен или Мариела горят според мен.

# 17
  • Мнения: 580
Гладувах за Елена, макар да не ми е баш фаворит. Може би тя и Камен харесвам в момента най-много.
С някакво вътрешно усещане съм, че Вики няма да вземе черна куртка.

# 18
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Проблем в смисъл? При мен всичко е наред, казвай ако има нещо да го оправям, или да пиша на модератор?

Спокойно, нещо изписа, че е заключена, но после видях, че все пак ми е отчетено гласуването. Simple Smile

Кой няма да вземе черна куртка? Аз се колебая между Мариела и Андрея.
Андреа, аз още миналата седмица заложих на нея като следваща отпаднала.
Да видим де, иначе ще е Мариела. Според мен.

# 19
  • Мнения: 6 491
Гладувах за Елена, макар да не ми е баш фаворит. Може би тя и Камен харесвам в момента най-много.
С някакво вътрешно усещане съм, че Вики няма да вземе черна куртка.

Ех, Диня, не гладувай, много сладко коректора се е намесил в готварско шоу. Smiley

# 20
  • Мнения: 3 047
Благодаря за темата Flowers Rose

Гласувах за Камен, въпреки че не ми беше той фаворита. Първоначално бях Анелия и Емил, после  Артур и Елена ... Но в последните епизоди той показа отборна игра, отдаденост и бягаше далеч от интригите. Раздава се и няма злоба от показаното до момента .

# 21
  • София
  • Мнения: 7 863
...Николай може при Гала да го вземат. Отговаря на профила на тамошните готвачи...
Какъв точно е профила на готвачите при Гала? Thinking

# 22
  • Мнения: 11 566
Симпатични млади мъже.
Що, ти какво си помисли?

# 23
  • София
  • Мнения: 12 390
Благодаря за темата!
След като отпадна Артур, сега гласувам за Елена. Най-нормална ми се струва, но нещо в нея не ми харесва. Аз също мисля, че днес Андреа ще продължи, а друг ще отпадне. Може би Мариела или Камен.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 356
От мен глас за Валентина - ще повторя по-горните коментари, че има възможности и добри попадения. Обаче ако тя спечели, съмнявам се, че ще се задържи на работа в ресторанта на Ангелов.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 886
Гласувах за Валентина.
Готви и знае защо е там.
Мисля, че трябва да си тръгне Виктория. Достатъчно реверанси получи.

# 26
  • Мнения: 5 671
Мисля, че Елена ще спечели.
Валентина е най-добрия готвач, но с кофти характер.
Николай също.
Камен е по посредствен и простоват.

# 27
  • Мнения: 2 937
Елена е моят глас. Освен, че може да готви не е конфликтна и си гледа основно работата. Явно умее да общува и с трудни характери, защото успява да води Валя, дори са сравнително близки.

# 28
  • Мнения: 1 570
Аз ще гласувам в неделя след като изгледам и трите епизода.
Нека се изявяват още малко.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 891
Никой не ми харесва на мен,дори и Елена-може да готви,но да ръководи -не става.Освен това е много тиха и скромна,а този типаж не е ок за шоОто. Simple Smile
Гласувах нестандартно за Камен Simple Smile
Освен това очаквам да върнат участник.

Общи условия

Активация на акаунт