🔥 Survivor Бг: В очакване на новия сезон: ''В непознати води'' 2023 🌴

  • 87 620
  • 1 336
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 449
Благодаря за темата!
Аз гласувах щедро с отличен, понеже въпреки недостатъците беше най-смисленото и добро риалити, което съм гледала в нашия ефир наскоро и много ми липсваше Сървайвър. Много се радвам, че не са залитнали към пошли скандали, а даже са ни ги спестили.
За любим играч щях да гласувам за Зоран преди 2-3 седмици, сега дадох вот и аз за Бо, повлияно от това, че ми харесва като човек от видяното от нея и игра със стратегия. Иначе друг фаворит чисто като човек ми е Алекс, но тя беше слаба като стратег, и то много.
Не знам дали това ми е любимият сезон - сантиментално се вълнувах най-много във втори и трети - за Дренски и Ники. Единият не спечели, другият - да. Така или иначе явно ни е в народопсихологията да харесваме "героят", пък и бях още дете тогава. Трябва да ми улегне малко този сезон, че и Зоран и Ваня бяха добри играчи, но са ми тип хитрецът тарикат, които никак не ги понасям в живота.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 551
Ааа, най-заслужил беше другият Жоро - Дренски! Laughing
Наистина Костадинов не се е появявал никъде от години - защо? Той спечели, как може да е кисел...
И тогава и сега не намирам за заслужил участник, изгонен на съвет и технически отпаднал от играта, и много се радвам, че тримата от Тортуга не му дадоха никакъв шанс да се класира на нито едно от двете финални състезания. Nerd Относно Георги Костадинов, не мисля, че е 'кисел', нито че е бил в лоши отношения с бившите си съплеменници, той беше доста харесван. Причината според мен е, че иска да избяга от имиджа на стриптийзьор, което вероятно е било нещо преходно, но в "Сървайвър" често наблягат на професиите дори и да не основната работа на участника, и прякор му излезе. Не мисля, че е фен на "прожекторите" като много други риалити участници, които използват участието си за работа в телевизията, онлайн популярност или покана за следващото риалити.

Последна редакция: нд, 01 май 2022, 20:14 от La Vikinga

# 17
  • Мнения: 523
Гласувах с отличен за сезона, на принципа на госпожите, които дават по малко от себе си в оценяването, за да се поощри ученика. Имат трески за дялане, но имаше огромен напредък в сравнение с миналите сезони.
Мъчно ми е, че не се оценява масово. Като цяло съм на мнение, че БТВ има по-стойностни проекти (изключвам Ергенът, който стойност не притежава). Нова обаче успяват да привлекат зрителите към себе си и разни простакеси тип Мани. 
Не ми се коментира колко тъжен и отчайващ извод си правя за въпросните зрители...
Като любим играч: Борислава. Няма нужда да обяснявам защо.

# 18
  • Мнения: 6 493
Благодаря за темата, Дяволе! Beers Дано е наистина междусезонна, а не...отчетна Wink

Много добър сезон!
Любим сървайвър - Ганка. Праволинейна, да, но и безкрайно честна и самокритична. Учудващо още на острова каква точна самопреценка на действията си направи, също в последващите интервюта, включително първото при Ваня.
Не мисля и, че Бо би променила вота си за нея според очакваните думи(от Надкаста). Ганка и на финала не се отметна от това което е казала, нито се постара да е фалшиво лицемерна. Беше ѝ важно да не разочарова Анелия на финал, както и нейния глас.

Но аз харесвам много каста и са ми симпатични всички.

Честит рожден ден на Кари. Здрава и сита да е! Flowers Hibiscus Heartpulse

# 19
  • Мнения: 3 729
Ах, Кафенце, уби ме... сита! 🤣🤣🤣

# 20
  • Мнения: 31 181
Разкошни Гани и Алекс при гримьорка
https://www.instagram.com/p/CdBPhT9ogjX/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

# 21
  • София
  • Мнения: 12 409
Хубави са с професионален грим.

# 22
  • Мнения: 8 892
Много добър сезон, личен фаворит - Ганка.
Макар да не се получи изцяло женски финал и жена победител, много се радвам за представянето на момичетата в сезона - наистина доминираха.
От интервюто на Бо с Ваня след елиминирането ѝ останах с впечатлението, че много малко сезони е гледала (един?), а в края на двучасовия надкаст ми звучеше като много навътре в сезони и участници и малко ме обърка. Харесва ми как говори Бо, но има нещо в нея, което ме спира да я харесвам напълно. Не ѝ повярвах, че при друга реч на финалния съвет с гласуването, Ганка би имала шанс да спечели гласа ѝ.

Честит рожден ден на Кари! Да е все така усмихната и позитивна.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 207
Бо при Ваня просто каза, че не е гледала кой знае колко много от американските - около 4-5 сезона. Но от тогава минаха 7 месеца. Йоанна доста хора запали, дори Алекс каза при излизането си, че като се прибере започва да гледа....
Между другото много го правят. Жени Джаферович, Дамяна също съм ги чувала да казват, че чак след като са излезли от техните сезони, са започнали да гледат американските.
Така че, твърде вероятно не само Бо, ами и повечето вече да са в час с едва ли не всичките Сървайвъри ....
Честно казано и аз се замислих за това, което каза за Ганка. Защото минути преди това говореше как тя винаги си е щяла да гласува за Зоран, той си е бил нейният човек. Противоречива беше, но предполагам искаше да подчертае дебело колко са важни финалните речи и как и Ганка и Карин ги подцениха. Може би не го мислеше наистина.... Знам ли...

# 24
  • София
  • Мнения: 3 041
Сезон - много добър, че да има накъде да се развиват, а и имаше неща в продукцията, които недостигаха.
Играч - Борислава!
Според мен Зоран осъзнаваше колко добра в играта е Бо, затова и искаше да я елиминира.
В Надкаст също много ми хареса разказа на Бо и ще очаквам с нетърпение следващите гостуващи в него.
В миналата тема накой написа, че би гледал и гостуване на "Успех в живота" в Надкаст, да та потвърдя, че и аз бих го гледала.

Благодаря за темата, информацията, систематизацията, линковете и всички постове на обичащите Сървайвър, защото с вас играта беше още по-прията!

# 25
  • Мнения: 6 493
Подцениха ги речите, но според нашенската народопсихология, примерно, ако Ганка, бе мотивирана, но обрана и най-вече отговаряше толерантно завоалирано с цел да не обиди никой, щях да чета каква е натегачка, фалшива и подобни...Та угодия няма. Все си мисля, че дори и последни с Кари са се ориентирали на място относно нагласите на играчите.
В тази конфигурация Зоран си беше номер 1. Евентуално с Бо на финал щеше да има интрига.

# 26
  • Мнения: 1 378
Благодаря за темата, много ми хареса заглавието! ❤

Гласувах, че сезонът беше много добър. Любим участник Ганка, след нея ми е Алекс. Много са красиви при гримьорката, но аз ги харесвам много и без грим.

# 27
  • София
  • Мнения: 11 570
Честит рожден ден на Кари, ако ни чете! Да не сваля чаровната си усмивка от лицето.

Бо мисля, че си е била фен, не е изгледала много от американските сезони, но те са все пак и 40, определено е гледала обаче, те така са се и сприятелили някои. Не е била толкова мотивирана заради мъжа си. Все пак най-близкият ти човек да не те подкрепя, не е малък демотиватор. Разбирам го и него, и неговият живот се е променил покрай това и не всеки иска да е известен. Предполагам, че сега вече мисли различно, щом се показва и в лайфовете ѝ.

Последна редакция: нд, 01 май 2022, 22:26 от Niya-

# 28
  • Мнения: 4 449
Аз от надкаста разбрах, че Бо на кастингите е премълчала нарочно и е казала като са я питали, че е гледала само няколко американски сезона, а в действителност е изгледала много повече. Даже обясняваше откъде идва 'purple edit' и други сървайвърски термини.

# 29
  • Мнения: 1 059
Дадох оценка отличен, въпреки че сезонът имаше доста кусури. Най-големите от които предварителни уговорки и игри, които ясно фаворизираха определени участници, особено във финалните игри. Малко по-балансиран избор за тези състезания и можеше да видим далеч по-интересен финал. Давам отличен, защото беше огромна стъпка напред от старите български сезони.

Любим участник - Борислава. Без никакво съмнение. Единственият недостатък наистина е в изпитанията, но и там си мисля, че са леко преекспонирани нещата. В 90 % от игрите не виждам какво повече можеше да направи, дори и да беше малко по-подготвена. За играта, в която отпадна ме беше яд, но нямаше никакъв шанс да победи Зоран във финалната, тъй че не е голяма работа. Със сигурност не бих заменила Борислава като участник с някой, който може да се представя по-силно в игрите, но нищо повече от това.

Общи условия

Активация на акаунт