ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 109

  • 38 015
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 444
Кайсия, а няма ли как да разбереш кои са добри при теб, нещо като рейтинг или мнения?
Вероятно има форуми и там.


Dara888, успех!

# 31
  • France
  • Мнения: 12 652
При мен няма промяна. Около 57,1 - 57,3 се въртя от 2 месеца Confused исках да съм 55,5 - 56 в началото на май, но не успях. А не е като да не се движа.

# 32
  • тук и там
  • Мнения: 11 547
Мога по принцип, но ми е сложно с транспорта.В Бг живея в малък град, не ми е проблем -и ГТ има, и таксита, и пеша мога да вървя. Тук трябва да търся в нашият "квартал" ,щото не шофирам.Имам и ГТ, но бавно става -ако не е наблизо.Примерно -училището на децата е на 10 мин с кола,може и по-малко.Пеша ми е 35 минути, със ГТ ми е 45..Та общо взето-там където има голям избор, ми е далече и ще губя 3 часа минимум(смятам го по един час отиване и връшане и 1ч масаж-но според мен ще ми коства едни 4 часа).
Аз си усещам тялото. Като вземе да ме понаболява, знам кога да спра. Знам и след кои упражнения и уреди, започва да ме боли и т.н. Сега  аз се нагаждам спрямо кръста си(а не той според мен-както е били преди).

Сутринта нямах време и пих едно кафе с мляко и ксилитол и един диетичен шейк, на обяд -същото ,но кафето ще е без мляко. За довечера ще го мисля-някакво месо със салата, или пак шейк.
Вчера прекалих с ВХ.-ориз ядох със зеленчуци и пилешко филе, ама си хапнах доста като количество,та днес трябва да ям малко,за да не съм на плюс.

Пристигнаха ми шейковете с които замествам едно хранене. Оф, дано този път да се получи...
Скрит текст:
 

Последна редакция: вт, 10 май 2022, 16:48 от Кайсия

# 33
  • Мнения: X
Привет и от мен. Simple Smile

Записвам се при вас за мотивация. Искам поне 10 кг да сваля.
Започвам с диета и кростренажор.
Диетата ми е сутрин 1 малка филийка пзх с много малко сирене или кашкавал. Втора закуска 1 плод. Обяд и вечеря салата + месо/яйце/риба/сирене/мляко.
Успех на всички! 🍀

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Сиси, като човек от близо 25+ години на режим ми се струва, че храната е адски малко, което  според моето скромно мнение е равно на провал в дългосрочен план.Може и да бъркам естествено!

# 35
  • Мнения: X
Благодаря, Сиска.
Малко ли е? Какво да добавя? Обяд и отделно вечеря, протеини със салата, добавих и маслини. Може би яйце към закуската, шунка?
Понякога варен картоф на обяд?

# 36
  • Мнения: 3 401
При мен нещата се резюмират така.
Вярно 1кг го свалих, ама толкова:

# 37
  • Мнения: 10 012
Храната днес, Ден 2 "след".
Закуска- папая и малък банан

Обяд- амлет от 3 яйца и ряпа

Сл. з. в 17:00

Вечеря-

След тренировка (кратка силова за рамо) протеин пудра, глутамин
1295 кал. П 104, В 130, М 43
Доволна съм.

# 38
  • Мнения: 25 757
Ех, да можех и аз така да се храня с малко калории.
Пих днес едно кафе на плажа,безлактозно с оутмил мляко, 150ккал, една газирана вода. След плажа 500мл витамиуотър 100ккал. Още првди да сложа хапка в уста за обяд съм вече 250 калории првднина.
Иначе, 10ти ден задържам -3,5lb, и смело.надолу.

# 39
  • Мнения: 1 176
Добро утро, дами!

Менюто вчера:
З: кафе с мляко; половин доза протеин в половин кисело мляко.
О: 125г луканкови наденички на скара; краставица; 2бр царевични оризовки.
СЗ: 1 малка зелена ябълка
В: 100г пушена скумрия; зелена салата; 100г сладолед (високопротеиновия на Лидл)

Движение: 16000 крачки / 11 км ходене

Кантарът днес: 53.200

Утре ще пиша пак в скрит текст, че ще трябва да се социализирам на пица парти вечерта и няма да е красиво. Joy

# 40
  • тук и там
  • Мнения: 11 547
Веднъж седмично се качвам на кантара-за да не ми се скапва мотивацията.Не мога да кажа че гладувам,
като гледам порциите на Dez-аз това го изяждам на едно хранене, а съм на космическо разстояние от нейните спортни постижения.Иначе замествам хранения-ама каква полза, като ям по толкова много на едно истинско хранене.
Днес ми е ден за фитнес.Ходя с кеф там, ама храната...ах, храната..Confused. Иначе следко не ям поне -все още..

Между другото пия една шепа добавки- рибено масло, мака, едно билково за енергия преди фитнес (Energy - Now Foods), vit D, магнезий и колаген.Заради Колагена и вит. Ц трябва да включа ,от време на време и пробиотик вземам..А, по време на фитнес- аминикиселини пия, а заместителят на хранене ми е пълен с витамини от група Б...Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 10 012
И аз пия добавки, освен тренировъчните BCAA, глутамин, и протеин пудра.
Еласторът е колаген.

И течен хлорофил имам, вече изпих 1 бутилка, остана още една.

Все още съм доста отекла, и започвам 2 дни на варени картофи, дано ми олекне.
Днес ми е ден за йога, 2 часа Ащанга лична практика, след малко започвам.

# 42
  • Мнения: 2 532
Кайсия, тея витамини от група Б не ти ли отварят апетит? По принцип всеки път като пия, нямам наяждане после Close
Аз що-годе държа фронта. Засега от многото чудене следя калориите. На до вечерта ми е лесно, защото на работа няма кой да ме разсейва с храна, ама вкъщи покрай децата и всичките им поръчки си иска желязна воля Grinning

# 43
  • Мнения: 1 176
Хм, напомняте ми да намеря къде потурчих моите. При мен даже имаше ефект на убиване на апетита. Сутрин ги пиех.

# 44
  • тук и там
  • Мнения: 11 547
Аз апетит имам винаги-и със витамини и без тях. По принцип вит. от  Б група  са ми окей и заради кръста.Като правих изследвания-имах голям  дефицит на Д, малък  на желязо-но Б12 ми  беше супер.

Както писах и преди-заместителят на хранене го пия, най-вече да мога да си набавям протеин.
 Аз яйца не обичам много,, риба също не обичам , месо ям-но ми омръзва понякога. .Обичам млечни, обаче покрай тях стават много мазнините.Ям от време на време котидж сирене също, като искам да заместя мазните сирена.

Общи условия

Активация на акаунт