Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 46

  • 70 409
  • 726
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 823
Тиквички на фурна за вечеря






Обяд на работа

# 91
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 560
Скумрия на скара

# 92
  • Мнения: 1 438
Тарт с ягоди и панакота с бъз- много ни хареса. Коричката е безглутенова и се получи много вкусна, намазах с мармалад от ягоди и кремът е панакота, която ароматизирах с бъз.

# 93
  • София
  • Мнения: 15 519
Моята закуско- обядо и следобедна закуска.



На внука.



Скрит текст:
Дъщерята си е пекла принцеси, докато съм спала.
Аз обикновено след 5 - 5.30 сутринта заспивам, а първото ми ядене е след кафето , и след 15 ч. За това време внука е ходил на училище, ял джоб, върнал се и и пак е гладен Simple Smile  .

# 94
  • Мнения: 9 266
Лаврак и салатки

# 95
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Ох, не бях влизала в трмата няколко дена... Ми, то такива вкусотии.. Уникални сте!

Аз не съм снимала всичко, но една част успях.

Баница


Пържени филийки


Ризото с пиле и грах


И един топло разрязан кекс с нишесте, много бързах да го опитам Blush Хареса ми!

# 96
  • Мнения: 1 870
Салатка с ягоди

На Мики пилето фикасе по френски - неустоимо Yum и наистина кухнята ухаеше невероятно, как да устои човек Grinning

и сладкиш с рикота, отдавна му се точих и накрая му дойде времето . Както винаги и този път не изневерих на себе си и отново малко импровизирах, вместо лимонов сок ,го направих със сок от маракуя и портокал и малко шоколадова заливка, нали всички трябва да са щастливи Wink Grinning

# 97
  • Мнения: 4 314
Сезона на тиквичките е открит 🥳😋🤪Гриловани домашни тиквички с много копър и салатка с много магданоз

# 98
  • София
  • Мнения: 1 386
Супа от тиквички по Мики. Постарах се и с аранжиране да не се излагам. 😃

# 99
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Здравейте, неуморни! ❤️
Готвим доста, но не всичко съм снимала, пък и като ми се съберат от повечко време, ме мързи да кача всичко, че става бавно. 😃


За деня на детето Мончето пожела домашни бонбонки, но баща ѝ ги изяде почти всички. 😃 Лешници, фъстъчено масло, краве масло, мед, какао, есенция ром






Мъфини с броколи и моцарела без брашно
Боги похапва с удоволствие всичко, което му приготвим. ❤️


Кюфтенца от зеленчуци и пуешко и ориз с тиквички, копър, киселец и листа от цвекло




Бакла с картофи


Кексче с кокосово и овесено брашно без подсладители, с череши




Ледена близалка от намачкани ягоди


А това са великденските ни козунаци. Май не ги бях показвала. Излязоха 9 броя, ако не се лъжа. С шоколад, със стафиди, локум и ядки, рула със сладко от ягоди и вишни.


Бананов сладолед с крема сирене, мед, фъстъчено масло, какао и сметана, полят с портокалов шоколад



Скрит текст:

Вече и Богомил е християнче. Бяхме на почивка в Априлци и на 06.06. го кръстихме в троянския манастир.






Връх Марагидик


# 100
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
Деспи, честито ви християнче гурманче, ще чакаме неговите произведения тук в темата. Simple Smile Прекрасни сте както винаги!  Само кучо ми липсва.
Скрит текст:
Малката щерка я кръстихме в деня на Светията, чието име носи.

# 101
  • Мнения: 15 481
Деспи, Честито да ви е християнчето Боги! Flowers Four Leaf Clover Напълни ми очите с разкошни снимки. Heart Бъдете живи, здрави и все така усмихнати. Hug

За вечеря у нас - шопска салата, мариновани котлети на тиган с пресни картофки с копър и чесън и мелба с мед и орехи:

Скрит текст:





# 102
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 17 021
Фрито мисто и салата морски дарове, на бис 😁

# 103
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 795
Деспи, честито християнче!
ММ снощи готви ориз със зеленчуци и китайски гъби. Парченцата месо са от едно печено заешко бутче от онзи ден.

# 104
  • Мнения: 4 522
Катино мезе, по рецепта на matekitchen
https://matekitchen.com/recipes/katino-meze/



С добавка от малко кашкавал:

Общи условия

Активация на акаунт