Анонимно, какви заплати получаваме и актуализират ли се спрямо инфлацията?

  • 5 868
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 835
МРЗ чисто е под 500.

# 46
  • Мнения: X

550 e. (Не, че голямата разлика, де)




А в анкетата нали говорим за нето?

# 47
  • Мнения: 15 356
Каква е тази заплата под 500 лв, на половин щат може би?
В малките населени места това е стандартна заплата за нискоквалифициран труд - продавачка, чистачка, миячка и т.д.
Наистина ли??Как 500 лв 😮

# 48
  • Мнения: 25 736
550лв са в групата под 1000лв. Там са гласували 20%.
Силно се надявам, че хората които реално разчитат на 550лв месечно са малко.

# 49
  • Мнения: 1 236
Има много хора на такива заплати - грубо ок. 500 лв. чисто взимат ( по различни причини ), но  самите осигуровки вече може да са според договорки или друго. И точно за тези диапазони един бонус примерно от 100 лв. има значение, също ако се спират по някаква причина 100-200 лв. Макар че първото е рядко срещано, да не кажа никакво го няма. А за 13 и 14 заплати можем само да четем по медиите, в реалността  - НО!.

# 50
  • Мнения: 54 390
Увеличават ми заплатата всяка година, регламентирано е. От април. Тази година, заради резкия скок на цените - от март. За щастие това е така, защото никога не съм работила в сивия сектор.

# 51
  • Мнения: 3 638
От 5 години не съм работила, но преди това бях счетоводител в шер сървис център със заплата 2500 лв. бруто. Наложи се да напусна, тъй като детето ми се разболя и се наложи ежедневно да се ангажирам с терапията. Пробвах и свой бизнес през това време онлайн, но от началото на пандемията нещата вървят все надолу и в момента се налага да помисля отново за връщане към предишната професия. Моля, може и на лични ако някой скоро е започнал работа или кандидатствал в компании като Каргил, Коко Кола, Карготек и т.н. да ме ориентирате в актуалните нива на заплатите за счетоводството и дали са склонни да работиш от вкъщи. Привикнала съм вече, не ми се ползва градски транспорт и бих искала да съм хоум офис. Благодаря предварително на отзовалите се

# 52
  • Сф
  • Мнения: 4 763
За Каргил, можеш да работиш от вкъщи. Можеш и да ходиш в офиса, ако искаш. Добър пакет допълнително здравно осигуряване, мултиспорт карта, застраховка живот, ваучери за храна 100лв, годишен бонус. Зависи от нивото на позицията, около 3000лв нето за счетоводство

# 53
  • Мнения: 3 638
Благодаря. А как стои въпросът с овъртаймът?

# 54
  • Сф
  • Мнения: 4 763
Какво за него? Заплаща се/ дава се ломпенсация, ако се наложи.

# 55
  • Мнения: 3 638
Какво за него? Заплаща се/ дава се ломпенсация, ако се наложи.
До колко се налага ме интересува? Системно ли е или само от време на време?

# 56
  • Сф
  • Мнения: 4 763
Не знам. Мисля, че зависи от екипа.

Общи условия

Активация на акаунт