Phyto

  • 90 149
  • 388
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 050
В Санита няма ли... иначе малко аптеки зареждат Фито според мен  Peace

# 361
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не съм ходила да проверявам там...последният път нямаха хапчетата май...иначе наистина са малко аптеките, в които предлагат   Tired

# 362
  • Мнения: 84
Phyto във Варна се предлага в аптека Субра в Мол Варна и Живита на Червения площад.

# 363
  • Мнения: 1 416
  В момента ползвам този шампоан PHYTORHUM. Доволна съм, харесва ми - измива добре без да премива косата, в същото време не я оставя лигава, както някои други шампоани. Придава блясък, косата застава добре след миене. Наистина витализира косата. На втория ден вече е за миене, но така или иначе моята коса толкова издържа с който и да е шампоан. Недостатъкът му е опаковката по две причини - старата му опаковка ми харесваше повече, не знам защо са решили да ги сложат в тези метални опаковки. Другата причина е неудобното му дозиране и завиващата се капачката. Но все пак шампоана е хубав и това е важното.

# 364
  • Мнения: 19 526
Това са продуктите за коса, които най-много ми харесват. Ползвала съм шампоан и ампули противв косопад, фиторум, фито 7, фитобръш и фитодефризант, една маска фитоцитрус. Сега мисля да пробвам и Клоран - те са една идея по-евтини, ще споделя отзиви и от тях.

# 365
  • Мнения: 12
Аз използвам phytolactum и не го заменям за друг.

# 366
  • Мнения: X
Купих си скоро "интелигентен" шампоан за мазна коса...еми, на втория ден пак си я усещам мръсна вече...Как точно се бори с този проблем не ми е ясно...ааа, той вЕрно, че е ЗА мазна коса, а не ПРОТИВ... Mr. Green Шегувка, но...не ми действа така, както си мислех!

# 367
  • Мнения: 256
а какво ще препоръчате за суха руса коса и на каква цена

# 368
  • София
  • Мнения: 1 047
Ползвала съм 3 вида на Фито и се отказах от марката  Crazy Или не са нищо особено, или напрво ми действат зле като PHYTORHUM-я. 
Кремчетата за сухи краища ме заинтригуваха обаче: дали тънката коса след употребата им не седи на клечки и мазна, както като след маска със зехтин например  newsm78 Споделете повече на каква коса се ползват и какъв е ефекта  Praynig
  bouquet

# 369
  • Мнения: 1 416
Аз друго си мислех Thinking  Да не би откакто им смениха опаковките на шампоаните специално на PHYTO да са променили и нещо в състава им?! Възможно е, няма да се очудя, но вие как мислите?

# 370
  • Мнения: 12
Аз например ползвах Фито Лактум, когато беше в стъкленото шише, останах много доволна от него. Потърсих го наскоро и се оказа, че сменили шишето с метално, ценат азначително по-висока, а името вече е Фито Лактум +, т.е. явно са добавили нещо. Купих го, все още съм доволна от него, но като че ли старият Фито ми правеше косата по-мека.

# 371
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Някой случайно да е ползвал това:

Замислям се дали да не го пробвам, но не знам какъв цвят би се получил  newsm78, пък и в аптеката видях само едно кестеняво, което ми червенееше...

# 372
  • Мнения: 1 416
Аз например ползвах Фито Лактум, когато беше в стъкленото шише, останах много доволна от него. Потърсих го наскоро и се оказа, че сменили шишето с метално, ценат азначително по-висока, а името вече е Фито Лактум +, т.е. явно са добавили нещо. Купих го, все още съм доволна от него, но като че ли старият Фито ми правеше косата по-мека.
И на мен ми се струва, че старите шампоани Phyto в стъклените опаковки май бяха по-хубави Thinking Този, който имам аз - Phytorhum не е никак лош, но ми се струва, че ми изсушава допълнително краищата на косата. Първите няколко пъти като го ползвах много добре ми действаше, даже бях намислила да купувам втора опаковка като свърши, но май няма, защото вече не си усещам косата така, както в началото. Ще пробвам и други шампоани, защото си спонмям, че преди време много ми бяха харесали техните продукти.

# 373
  • Мнения: 77
запис да ви изчета.и аз съм ползвала неща на фито и смея да твърдя че са страхотни.сега ме подсетихте и може пак да си взема нещо.

# 374
  • София
  • Мнения: 160
И на мен ми се струва, че старите шампоани Phyto в стъклените опаковки май бяха по-хубави Thinking Този, който имам аз - Phytorhum не е никак лош, но ми се струва, че ми изсушава допълнително краищата на косата. Първите няколко пъти като го ползвах много добре ми действаше, даже бях намислила да купувам втора опаковка като свърши, но май няма, защото вече не си усещам косата така, както в началото. Ще пробвам и други шампоани, защото си спонмям, че преди време много ми бяха харесали техните продукти.
[/quote]
Аз бях изключително доволна от Phуtoprogenium, който е за чувствителен скалп - косата ми ставаше страхотна, нямаше го сърбежа и раздразнението, който ми предизвикваха други шампоани. Много го харесвах и като ми свърши си взех втора опаковка. Но ефекта вече изобщо не е като преди, не знам дали е развален самия шампоан или по вероятното - косата ми вече е привикнала и го няма ефекта от началото.

Общи условия

Активация на акаунт