Little Britain - тема ента

  • 19 329
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 1 334
 Grinning goliamo gotvene shte pada

# 31
  • Мнения: 191
Maimunka благодаря ти за отговора Hug, идея си няма6 колко полезна информация ми даде. О6те веднъж ти благодаря  bouquet. Всъ6тност не става въпрос за мен, а за брат ми. Тои е маистор пицар и до сега работе6е в Италия /Милано/, но не6то му писна там и иска да доиде и да се пробва в Англия 4овека. Ако знаете готини италиянски пицарии даваите инфо, после пиците 6те бъдат с пове4е плънка smile3508.
 А аз пак да питам има ли мами в Walthamstow или в раиона, 4е ми е много ску4но сама с бебка да си ходя на разходки?

# 32
  • Мнения: 1 363
Аз сигурно съм изпуснала, но какво става с Биляна? Не съм я мяркала тази седмица. Имаше и други майчета  Confused

# 33
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Аз сигурно съм изпуснала, но какво става с Биляна? Не съм я мяркала тази седмица. Имаше и други майчета  Confused
На Били компютъра се е скапал и още не са го оправили  Rolling Eyes
Днес в Woolworths видях друга кухня за малките готвачи. Предлага доста неща за цената от 25 паунда Wink

# 34
  • Мнения: 1 860
 miravmbd, благодаря за отговора!
 Гледам за коледни подаръци си говорите... Whistling Да не забравите, че и аз душа нося.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 363
Аз не знам защо, но не  храесвам играчктие в Улъртс. Може би защото купих едно строителче- тип Лего, и такъв боклук се оказа, че повече няма накъде. От тогава се зарекох, че освен Лего никаква друга марка няма да купувам.

Нана, няма защо. Дано съм права Party

А аз таз сутрин поглеждам през прозореца на хола и що да видя? Комшиите отсреща извадили елхата, мигат лампичките Rolling Eyes Shocked
Алекс като видя, и тръгна и той да иска да вади елхата от килера. Добре, че се разсея, че много рано още Confused. Вие кога ще извадите елхите от килерите?

# 36
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Добро утро!
Тук вадят елхите първия уикенд на декември! В понеделник болшинството къщи ще са украсени  Crazy даже 2 украсиха тази седмица. Та и ние с масовката, уикенда сигурно  newsm78

# 37
  • Мнения: 1 793
Ние най-вероятно в понеделник ще украсяваме елхата.  Аз подаръците още не съм ги купила. Знам, че едното нещо за Алекс ще е Томас. Голяма любов е в момента към тоя влак  Crazy Само не съм го избрала кой точно.

# 38
  • Мнения: 191
Ние пък ве4е украсихме на6ата елха и сложихме lampi4ki навсякуде. Малката така им се радва,....нали 6те и бъде първата Коледа в живота и ние покраи нея много се вълнуваме. А ина4е подаръци о6те не съм купувала и незнам какво о6те се туткам. Но и аз 6те хвърля сега един поглед на саитовете дето сте ги дали. Прятен ден.

# 39
  • София
  • Мнения: 225
Здравейте, живях в Англия две години, прибрах се тук защото забременях от мъж който не искаше да поеме отговорност за детето. Сега много искам да се върна там, някой може ли да ми каже някъкви нчини за да замина отново. Преди бях със студентска виза, но сега ме интересуват други начини.Благодаря ви предварително. Hug

# 40
  • Мнения: 1 363
Знам, че едното нещо за Алекс ще е Томас. Голяма любов е в момента към тоя влак  Crazy

 Grinning ОХ, този Томас и приятели.  И при нас е голяма мания. Всяка сутрин, обед, вечер само с влакчетата се играе. На пода няма къде да стъпиш от релси, мостове и всичките му там аксесоари.
По едно време така ми беше писнало от него. Томас навсякъде- по стената плакати, юргани, възглавници томас, пижами, дрехи, филмчета, книжки (свекървата много спомоага за това). Сега малко се разнообразиха нещата с разни други герои, но определено Томас е номер 1.

Всяко лято при нас идва истинския Томас (истински парен локомотив) с Мейвис, Боко, Трабълсъм Тръкс, Ани и Кларабел. Та тази година, понеже Алекс е вече по- голям и разбира го заведохме на пътешествие до Дартмът. Сякаш бяхме членове на секта Томас. Препълнено беше с малки момченца, всички облечени с дрехи, с апликации на Томас, ранички с Томас.,  Crazy

Ние ще украсим и извадим елхата на 16. (колежките ми и познати също се чудят на това ранно декориране, та не се чувствам като някоя странна особа, за мое успокоение)

# 41
  • Мнения: 1 363
Били, ами таткото англичанин ли е? Детето с негово име ли е?  Поддържате ли връзка? Може би ч/з него?  Thinking newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 225
Били, ами таткото англичанин ли е? Детето с негово име ли е?  Поддържате ли връзка? Може би ч/з него?  Thinking newsm78


Таткото е от Ямайка, детето е на мое име и нямам никъква връзка с него.Аз живея с бълагрин в момента и имаме дете на 4 месеца

# 43
  • Мнения: 1 363
Ами ако дойдете като студенти е единия вариант,
или като селф емплойд, т. е с бизнес виза.

 Thinking

# 44
  • София
  • Мнения: 225
Аз знам само тези два начина, явно други няма. Confused

Общи условия

Активация на акаунт