Little Britain - тема ента

  • 19 254
  • 284
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 860
Хайде, банда, в новата тема!  Hug

Ето и старата тема!

# 1
  • Мнения: 818
Хехе нана как си?Какво ново около теб,не се вясваш нещо.  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 860
 Ох, за ента път се местихме в нова квартира и нямах нет до вчера. Пък сега като ни го пуснаха, с Вальо само до бой дето не сме стигнали кой да си наваксва.  Mr. Green

# 3
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Добре, че си ти да пуснеш нова темичка  Hug
Ние с мъжо имаме два компютъра, така си решихме семейните проблеми  Laughing
Ели, ама брат ти кога пристигна, кога успяха да го ограбят  Shocked Той в Лондон ли е някъде  Thinking

# 4
Здравейте мили мами, живеещи в UK Simple Smile
Извинете ме за директния въпрос, но бихте ли споделили, какво работите вие и вашите половинки в UK? Wink



# 5
  • Мнения: 1 363
Гледам Видин, Трявна- Габрово, каква е връзката с Видин и Габрово?,с Англия, и въпроса?

# 6
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Ей, момичета, днес ходих да гледам сина как рита топка. Бяха организирали състезание между училищата в района. Играха един странен вариант на футбол, five a side, не съм сигурна че точно, така се пише  Thinking Много готино беше, а и този вариант на играта ми хареса също. Бях само чувала за него, нали и мъж ми играе в един отбор, но обикновено играят късно вечер, когато съм в къщи с децата. Нас ни тупаха и 5те срещи, та не се квалифицирахме за никъде, но важното е, че имаше мноооого емоции  Mr. Green Сина го видях в съвсем различна светлина, от това което е в къщи, което ме накара да се почувствам още по горда майка  Flutter И времето беше като по поръчка, тихо и слънчево.
oditor, ти преди време не пусна ли тема във връзка с емигрирането и работата тук? Какво стана, решихте ли се на промени?

# 7
  • Мнения: 1 860
 Mери, за първи път чувам за такъв футбол.  Blush Но, пък и аз не съм много спортна личност, а докато Габи прорита топка...

 oditor, зависи за какво питаш.  Mr. Green Ако искате да работите нещо тук има доста варианти, но е добре евентуално да потърсите услугите на някоя агенция, а след време сами да се огледате какви са ви възможностите. Аз сега си гледам детето, но дойдох да работя във фабрика за риба. Това работят и другите българи покрай мен.

 Да ви се оплача какъв дъжд ме валя днес. И точно си занесох дупето до магазина да се скрия и разбира се дъждът спря. Crossing Arms

# 8
  • UK
  • Мнения: 1 334
Мери, моят мъж също ходи да рита five a side и много емоционално го изживява всяка сряда  Grinning
Одитор, какво става почна ли изпитите  Wink

# 9
  • Мнения: 1 404
Здравейте "английски" майчета и дечица!Имам нужда от помощта ви,макар все още идеята ми за емиграция да е съвсем в зародиш.Накратко:имаме възможност да се преместим,не знам още точно къде,но при всички случаи в някое малко градче.Ще работя само аз на първо време,имаме и дъщеричка на 2 годинки и 4 месеца.Тук нямаме финансови затруднения(засега),но мисля,че в UK ще имам повече възможности за развитие в бъдеще,но нямам никаква представа за живота там.Моля да ми го опишете,така както всяка го чуства в сърцето си PraynigИма ли истина в легендите за Англия,дъжда и депресиите,англичанина от вицовете измислен герой ли е или по-скоро истински,голяма сила ли е носталгията или преодолима...Съзнавам,че всеки има своята истина,но ви моля да споделите своята,за да ми помогнете да намеря моята.Цифри също ме интересуват-наеми,коли,детски заведения,дрехи,храна.,но главно как се чуствате вие там Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 860
 Bili, четох другата ти тема и мисля, че парите не само ще ви стигат, а и остават. Ние живеем с много по-малки доходи на месец, без да се лишаваме от нищо, детето има всичко необходимо (та дори и малко в повече).

 Момичета, искам да ви питам: Има ли някой с интернет на БТ? Че май здраво се набутах този път.  Tired

# 11
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
здравейте мацки  Grinning
и аз с въпрос, сори Crazy
търсим да си купим ауди А6 и разбрахме, че по вашите земи може да се намери по-евтино, ако е с ляв волан. миналата седмица контактувахме по интернет с живеещ в англия, предлагаше същото возило на доста тънка цена...обяснението му беше, че си го купил в белгия понеже там работил, но после се преместил и така. предлагаше да прати колата с  транспортна фирма на която се плащат някакви пари предварително Rolling Eyes
естествено бай ганьо не се връзва лесно Mr. Green...
въпроса ми е вярно ли е това с по-евтините коли, че са с ляв волан?
благодарско  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 032
Хара, и аз съм чувала такива твърдения, един познат скоро даже купува от тук кола и я кара до Бг за баща си. Ама той е безкрайно луд, така че-неподходящ пример. Пък и българските митници усложниха неговия казус.
Чела съм обаче и сравнения, че  в Англия колите са малко по-скъпи от тези на континента.

А и да бяха по-евтини, не забравяй, че трябва да я караш тази кола с ляв волан в движение с десен такъв. Трууудно е. Особено на мен, ама и аз съм частен случай на идиот-шофьор.

Ако се решиш-помисли как ще стане размяната кола-срещу-пари от растояние?

Хайде, млъквам за тази вечер и отивам да чета и да се образовам (прогнозите на сп Икономист за 2007 година).

# 13
  • Мнения: 1 363
Хара, някъде бях чувала, че са по - евтини.


Нана, аз съм с БТ интернет.

Били

Ако мъжът ти те подкрепя идвайте. 


# 14
  • UK
  • Мнения: 1 334
Били, пробвайте  Peace Дъждовете не са някакви страшни порои, в повечето случаи по-скоро ръми (поне при нас) и като цяло аз намирам времето доста приятно. Даже и да решите, че не е за вас и да не останете за постоянно едва ли ще съжаляваш, че си опитала.

Общи условия

Активация на акаунт