Little Britain - тема ента

  • 19 337
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 860
 miravmbd, аз вече украсих още миналата седмица. Голям мерак ми беше.  Blush Габи само обикаля около елхичката и с върха на пръстчетата пипа украсите и лампичките. Но, купих и един голям Дядо Коледа, който би трябвало да стои до камината. Нъцки.  Crossing Arms Малкият като го хване за брадата и се започва бясно препускане из стаите.

 

# 46
  • Мнения: 1 363
купих и един голям Дядо Коледа, който би трябвало да стои до камината. Нъцки.  Crossing Arms Малкият като го хване за брадата и се започва бясно препускане из стаите.

Ентусиасти Party, представям си малкия как препуска с дядо Коледа Laughing

# 47
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
... Сякаш бяхме членове на секта Томас. Препълнено беше с малки момченца, всички облечени с дрехи, с апликации на Томас, ранички с Томас.,  Crazy ...
Мира, смях се с глас  Hug
Нана, ние имаме един танцуващ Дядо Коледа. Натискаш копчето и той се кълчи  Laughing Жорко го обожаваше, като беше малък. Интересно ми е тази година Ели как ще го възприеме, миналата не му обърна внимание.
Регистрирах се и играя SIMS online  Crazy То това по-зле и от форума! Вчера до 2 часа през ноща съм седяла, даже не съм усетила кога е станало 2ам!!!! Май ще го махам, иначе ще ме изгонят от къщи, голяма краста е!
Аз нали подадох документи за натурализация. Седя си тук и се чудя ХО дали са ги получили и чакам писмо от тях. Вчера мъж ми се прибира и вика, дръпнали са парите за натурализацията. Това май трябва да е достатъчно, като потвърждение, че процедурата е стартирала  newsm78

# 48
  • Мнения: 1 860
 Хайде, Мери, едни палци от нас. Щом са дръпнали парите, значи трябва да са задействали.  Hug

 Момичета, аз за пореден път съм много, много разочарована от българите тук. Може и в мен да е повредата, не знам, но въпреки това ми е болно. Понякога си мисля, че е по-добре да не познавам никой сънародник. Бях стигнала до същото заключение преди 4 години в Германия. НО, да не ви натоварвам с глупости.

# 49
  • Мнения: 884
Да се разпиша и аз в новата тема  Grinning  .Виждам повечето сте готови с подаръците с украсата,а аз още на идея си нямам какво да купувам...особенно на мъжа.Всяка година му подарявам пуловери  и козметика и вече ме е срам от липсата на идеи  Embarassed .Но най -големия ми проблем е къде да завра елхата,че Томас е станал такова диване-докато не я събори няма да я остави на мира.Та сега това умувам  newsm78 ,че се връша в четвъртък от гости в Бг и ще гледам да съм готова с украсата.
Някой да е слагал елхата в градината? Дали издържат на вятъра?

# 50
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298

 Здравейте момичета,
 
 От кога се каня и аз да пиша и все не смогвам да стигна до компа.
Мери, имаш палци и от мен, но щом парите вече са изтеглени се приготви да черпиш Wink.
 С подаръците и аз не съм готова още , нямам идея какво ще купувам на никого, освен на Пами , той си е поръчал голяма пожарна, която да кара и сега се чудя от къде да я намеря. Иначе подаръците за Австралия  и БГ (повечето) изпратих вчера , а другите ще пусна по нататък.
 Нана,  не се връзвай много на другите българи. Гледай да ограничиш с тях контактите  до минимум ако можеш ,за да си спестиш поне нервите, другото  е неизбежно и навсякъде го има. Не знаеш тук при нас тези ,които работят и живеят заедно какви панаири правят ( намесват даже и работодателите ,докладват се едни други и т. н). За смях са,така са се прославили. Добре ,че  нямам и гледам да нямам вземане даване с тях, но постоянно се чува нещо ново и не ми е приятно, като ми кажат "и ти си БГ нали "

 Украсата за къщата и елхата сме я приготвили и тези дни ще се постараем да украсим ,защото Пами няма търпение вече.
 Сега да се похваля  Heart Eyes, снощи бяхме в един от веригата австралийски пъбове и си прекарахме страхотно, през деня минах на спийкинга  и сега чакам другия петък останалите 3. Дано да ги изкарам , че ще ме е срам от себеси.
 Някой знае ли дали имам мами в Тунис или може би трябва да попитам в арабската тема. Ще ходим там за нова година и нямам идея какво е времето през този сезон.

 Спорна седмица на всички желая  bouquet

# 51
  • Мнения: 535
Здравейте!Реших и аз да се включа във темичката. Laughing Омъжена съм за британец имаме си и бебче на 8 мес.В момента сме в БГ. сина си го родих тук.Най вероятно догодина се връщаме в UK.Тъй като имам дъщеричка от предишния си брак,а баща и неиска да ми разпише документите за да напусне България сега ще започваме една борбааа,която се надявам бързо да приключи. Rolling Eyes Целувки на всички от BG.! HugАз като съм там голяма носталгия ме гони,предполагам че и при вас е така?  bye    

# 52
  • Мнения: 1 860
 didalex, а аз си мислех, че само при нас ги има тези изпълнения.  ooooh! Нищо - живи и здрави!

  Jessy I, успешна битка ви желая. Мен отдавна не ме гони носталгията по България.  Whistling

# 53
  • UK
  • Мнения: 1 334
Дидалекс, тъкмо се бях сетила за теб днеска  Grinning И аз харесвам австралийските пъбове, но наоколо няма. Нашия компютър беше на ремонт 2 дена, някакъв вирус имаше и сега не мога да му се нарадвам  Grinning
Макобал, ние май ще формираме голяма група за срещи-ние си имаме баба сега и вие сте трима, ставаме опасна работа  Sunglasses Ивана вече не си седи в количката та не знам къде да се срещаме без да се дават жертви.

# 54
  • Мнения: 818
Здравейте!Реших и аз да се включа във темичката. Laughing Омъжена съм за британец имаме си и бебче на 8 мес.В момента сме в БГ. сина си го родих тук.Най вероятно догодина се връщаме в UK.Тъй като имам дъщеричка от предишния си брак,а баща и неиска да ми разпише документите за да напусне България сега ще започваме една борбааа,която се надявам бързо да приключи. Rolling Eyes Целувки на всички от BG.! HugАз като съм там голяма носталгия ме гони,предполагам че и при вас е така?  bye    

След НГ пак ли ще има нужда от тези декларации???

# 55
  • Мнения: 1 363
Аз съм супер доволна, че най- накрая открих вкусовия еквивалент на българската тиква, или поне такава каквато аз си я спомням. buttersquash.
Много отдавна се каня да купя последното, но все забравям (години вече) и ми изкача от ума. Докато оня ден докато пазарувах по интернет и я видях и я аднах в кошницата. Ммммммм, печена във фурна ....
Халоуинските тикви такова разочарование бяха досега, аз си мислех, че аз нещо не ги печа както трябва, не съм от кулинарския тип.
А то не било в мен вината.

# 56
  • Мнения: 1 363
Jessy1, успех. Много неприятна история, Sad

Нана
, пий една бира, махни с ръка и дай нататък. Не е важно количеството, а качеството.

Мери, хайде, скоро да се похвалиш, че си положила клетва.
Аз май ще трябва да се наканя най- накрая да задействам и аз нещата, че нещо чувам щели да увеличат таксите на 500 (и кусур може би) лири, от Април ли, не разбрах.  Crazy

Каква е тази игра?

Didalex, я хвърли едно око ТУК
ТУК
Снощи ни беше коледното парти от работа и след вечерята ходихме на клуб. И там видях един наш познат в интимна прегръдка с жена, но не съпругата му, която очаква второто им дете в момента. Така ме сърби езика, да кажа на моя приятелка, която е позната с майката, ама не е хубаво да се разнасят тези неща. Най- много ме възмути, обаче поведението на този Дан (ръгбист и австралииец). Хем ме видя, че нашата група е до неговата групичка, (той със съотборниците си излязъл, имали мач), хем се разговорихме  и знаеше, че аз виждам всичко и хич, ама хич не му мигна окото да се сногва с онази мадама (сигурно някоя фенка), и не се притесни за миг, че може да стигне до ушите на жена му.  Sick ( а тя горката има проблеми в момента)  Sad
Баси ...човека  #2gunfire

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 22:26 от miravmbd

# 57
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
здравейте мацки  Grinning
и аз с въпрос, сори Crazy
търсим да си купим ауди А6 и разбрахме, че по вашите земи може да се намери по-евтино, ако е с ляв волан. миналата седмица контактувахме по интернет с живеещ в англия, предлагаше същото возило на доста тънка цена...обяснението му беше, че си го купил в белгия понеже там работил, но после се преместил и така. предлагаше да прати колата с  транспортна фирма на която се плащат някакви пари предварително Rolling Eyes
естествено бай ганьо не се връзва лесно Mr. Green...
въпроса ми е вярно ли е това с по-евтините коли, че са с ляв волан?
благодарско  bouquet

Ами поне от личен опит мога да кажа,че чисто новите коли съвсем не са по евтини от континента.Цената е почти еднаква. Колкото за втора ръка, има разлика дали е била company car(много мили за 2-3 годишна кола),което все пак и сваля цената ,но и дали е от частно лице. Също има значение и регистрацията на колата(по буквата можеш да се ориентираш коя година е регистрирана за пръв път)Аз лично карам само чисто нова кола,защото има много предимства,макар,че и плащането и никога не свършва. Ако пък се наложи да си купя втора ръка ,ще я взема само от аукцион или оторизиран дилър,защото все пак ти дават някаква гаранция за колата. Иначе от частно лице аз не бих купила,дори да е много изгодна цената. Имам пример с мои съсед,купи си някакво БМВ,не знам какъв си модел,много изгодно за 5000 лири(такива по това време вървели по 8-9 до 10 000 лири). Е и какво стана?Досега е дал 2500 за ремонт(компютъра два пъти заминава,после нещо по скоростната кутия и тн....)

# 58
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Здравейте!Реших и аз да се включа във темичката. Laughing Омъжена съм за британец имаме си и бебче на 8 мес.В момента сме в БГ. сина си го родих тук.Най вероятно догодина се връщаме в UK.Тъй като имам дъщеричка от предишния си брак,а баща и неиска да ми разпише документите за да напусне България сега ще започваме една борбааа,която се надявам бързо да приключи. Rolling Eyes Целувки на всички от BG.! HugАз като съм там голяма носталгия ме гони,предполагам че и при вас е така?  bye   

След НГ пак ли ще има нужда от тези декларации???

В този случаи - да. Все пак без неговия подпис  тя не може да извади дори паспорт на детето. Ако пък случаино има паспорт,без такава декларация пак не може да я изведе. Ако пък случаино успее и бащата се запъне се почва една - отвличане на дете,Хагска конвенция и тн да не изпадам в подробности,ами просто да не се стига до там.

# 59
  • Мнения: 713
Здравейте, може ли някой да ми каже за колко дена си е получил provisional driving license с български паспорт?
В патова ситуация съм  #2gunfire. Тъкмо да си пратя документите за pdlicense и си поглеждам срока на паспорта. Български е и изтича в средата на февруари 2007! Сега да си вадя ли удължение и да изпратя заявление в къщи да ми изкарат паспорт Shocked, или само заявление, да си изпратя ли паспорта за книжката Shocked!!! с надеждата, че ще ми го върнат преди да трябва да отида до посолството!!!
Станаха много въпроси, но нали се казва да се пита патило Simple Smile
И аз имам тук едни кухнички http://www.littlewoods-online.com/rf/navigation/usersearch.do?Nt … tt=play%20kitchen
Вижте тук са общо 3!
Благодаря на този, който не го домързи да пише по сигурно предъвквани теми, със съвет за една заспала патка Laughing.
Весела Коледа на всички и не се преуморявайте с приготовленията, по-така айляшката Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт