Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета (Тема 22)

  • 70 952
  • 821
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 473
Не от днес, а от спомен от преди 2 г, но ми беше абсолютно любимата дънкова рокля.

Последна редакция: пн, 04 юли 2022, 14:24 от Angel_wing

# 31
  • Мнения: 2 077
Кристина, отново свежо, лятно съчетание. Топа много ми хареса. Да споделиш от къде е ?
Ейндж, как ходиш с такива токчета по паветата? Това си е талант направо! И няма стари, няма нови снимки, винаги си прелестна.

# 32
  • Мнения: 12 473
Тайната е да не са облечени токчетата..)
Цял живот съм била на токчета, в последните 2 г супер рядко. Имам сериозни подозрения, че това промени геометрията на тялото и затова премазах менискуса.

# 33
  • Мнения: 10 993
Пинк, около 70% от дрехите си ги купувам от втора употреба. Така, че топът също е от втора употреба, но е h&m. Повечето дрехи съм си ги купувала преди пандемията, след това бях все хоум офис и нямаше смисъл от дрехи.

# 34
  • Мнения: 4 999


Моята гледка през следващите 7 дни

Аз пия много вода и нямам отоци. Сол умерено ям, знам че не е добре без.

# 35
  • София
  • Мнения: 11 977
Изпуснах почти всички снимки, нали бях на уж почивка.

Лайт, да си жива и здрава.
Поздрави и за завършващия младеж. Делфиниумите на нашенски език Ралици ли са?
Кристина, отново много ми харесваш.

Пинк, на снимката с късия гащеризон на Сейтан Лимани ли сте?

И аз съм била на плаж с кози, още бяхме със стария кемпер:

# 36
  • Мнения: 2 077
Змия, същият е Blush джапанките, с които се бях спретнала нямаше как да сляза до долу.
Въобще Крит е доста красив остров.

# 37
  • София
  • Мнения: 11 977
Змия, същият е Blush джапанките, с които се бях спретнала нямаше как да сляза до долу.
Въобще Крит е доста красив остров.

Ние слязохме до долния паркинг с кемпера, което предвид дължината му бе сериозно приключение. После в селото спирах движението, за да можем да минем.
Пак ми се ходи там.

# 38
  • София
  • Мнения: 13 597
Ейндж, моите проблеми с гърба се увеличиха с работата от къщи. Променя се стойката.

# 39
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Kitty, 100%подкрепям за студените течности. От китаец лечител я научих аз тази мъдрост!

Копче, имаме програма за Белгия и Холандия, но не е туристическа, има други цели.  Въпреки това те подкрепям за Брюж и Гент, била съм нееднократно, разглеждала съм ги, даже съм ги снимала с техника различна от телефон.







Последна редакция: вт, 05 юли 2022, 01:36 от Agent Provocateur

# 40
  • София
  • Мнения: 13 597
Агент, снимаш ли още с дслр? Аз зарязах.  Мислех си за безогледален, но много скъпо, а и май ми мина меракът.

# 41
  • Мнения: 3 408
Angel_wing, много красиви обувки и рокля (малко ютия е щяло да и дойде добре Kissing Heart)
Аз харесвам облечени токове и общо взето такива купувам и стъпя ли на паваж трябва да ходя на пръсти Grinning
Днес съм небрежна, ходя на сто места в жегата с новите си сандали, които се оказаха учудващо готини на живо и доста удобни

Последна редакция: пн, 04 юли 2022, 20:50 от Al Georgieva

# 42
  • Мнения: 3 576
Ех, това с топлата вода не мога да го приема за съжаление. В щатите свикнах да пия лед с вода и сега вкарвам в ужас всеки сервитьор с исканията ми да имам винаги пълна купа с лед на масата, дори и през зимата.
И сравнително солено ям, но не се подувам от това. Т.к пия много вода смятам, че с тия количества сол просто си възстановявам електролитния баланс.

Момичета, да се похваля - на дърти години си преодолях страха да скачам с надолу главата във вода! Като бях малка и ходех на уроци по плуване все се пльосках по корем, болеше ме, а тогавашните треньори само се караха и накрая дотолкова ме стресираха, че се отказах и винаги скачах като ‘бомба’.
Вчера си направихме страхотна целодневна разходка с лодка и след бутилка и половина просеко казах на капитана, че съм готова да опитам. Беше страхотно преживяване, особено усещането, че си се изправил и преборил детски страх! Останалата част от следобяда прекарах в скокове, докато компанията продължаваха с просекото 😉

# 43
  • Мнения: 5 300
Супер сте, момичета! Поне тези, които успях да видя.
Записвам се в темата, че ви поизпуснах;)
Отичат ми ръцете и краката, май винаги съм била така, не го свързвам с консумацията на нещо.

# 44
  • Мнения: 3 408
Maroonka, направо ме уби Grinning След бутилка и половина просеко, предполагам че бавно и внимателно ще се движа към леглото си. Скок във вода? С главата надолу? Удавила съм се Grinning
А за детските страхове - поздравления, че си събрала смелост и си го преодоляла. Като малка баща ми ме заведе да гледам един кратък филм за едно хлапе, което се страхуваше и как преодоля страха си. Малко след това и аз, умирах от срам, че ще ме помислят за страхливка и айде, направих го (нещото)

Делфиниумите са ралици Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт