Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета (Тема 22)

  • 70 962
  • 821
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 3 449
Тук съм, честит юбилей! 🌹🍀🍒
Да си жива и здрава, обич и хармония!
Много си стилна!
Прическата ти е веднъж.

пс/ аз съм нестилна, роклята е с гол гръб и така и не намерих сутиена, който се кръстосва на кръстта и затова сложих много ярък цвят.

псс/ ако някоя дама желае да се запознае с Pure eVe да каже 🙂 Голяма красота е този парфюм в горещото време.

# 811
  • Мнения: 10 010
Тук съм, честит юбилей!
Възхитително изглеждаш, да си жива и здрава! 🌹🥂

# 812
  • Русе
  • Мнения: 1 841
Честит юбилей, Тук съм! Здрава и щастлива бъди!
Агент и на мен ми харесваш много в роклята!

# 813
  • Мнения: 2 397
Честит юбилей, Тук съм, само радост и щастие занапред! Flowers Rose
Много си хубава!

# 814
  • Мнения: 257
Определено режа етикетите. Абсурдно е да си платиш за дреха 100% памук/лен или каквото и да е, и накрая да усещаш само дразнещата материя на етикета. Длъжни са да ги напишат всички тези неща, на амнайсе езика, ОК. Поне да ги направят лесни за премахване (само една от марките за спортно облекло, които ползвам го прави). Срам, не срам, на едни сутиени си пазя снимка на поредния изрязан етикет, за да си купя пак.

# 815
  • Мнения: 4 514
Честит Рожден ден, ТУК СЪМ! 🎉🎂
Изглеждаш прекрасно!

Аз съм отново на работа, после ще се връщам да чета темата. Прекрасен и прохладен да ви е денят!

# 816
  • Мнения: 10 993


Тази сутрин една черна котка ми мина пътя. Аз съм суеверна, дано до края на деня не ми се развали доброто настроение.

# 817
  • Мнения: 3 449
christina1980, много си мацка така 🙂
Котката е тръгнала по работа 🙃 не я мисли.
Имам колега който не иска да идва да ме взима от квартала, че много черни котки има 😃 Викам му "Споко бе човек, черните котки носят късмет", а той "Чудесно, да носят късмета на някой друг! Излез моля те на булеварда"

# 818
  • Мнения: 28 454
Ех, че прекрасни дами тази сутрин!
Тук съм бъди щастлива!

# 819
  • Мнения: 2 502
Вчера си получих двата крема, които бях поръчала. Единият е Waso на Shiseido, другият 8 часа на Елизабет Арден.
С Шисейдо сме си вече дружки, от Бетито имам много далечни и бегли спомени, да видим как ще е сега.



# 820
  • Мнения: 2 077
Тук съм, честита да си! Щастлива и все така прекрасна да си!

Да си кажа и аз, че сте много готини момичетата, които видях!  Ал, Агент, Дез, Кристина !

И нова тема трябва.

# 821
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 275
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт