Пубертетът при момичетата – как да подготвим децата? - 14

  • 37 075
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 275
Тя и моята е на училище.Имат още до 20 юли.
Колкото ние с баща и сме екстремни особено той,толкова тя не си пада по такива неща.Особено палатки с буболечки😆Иначе,че там няма да мрънка или реве моят Козирог,съм 100%  уверена.Тя само на нас ни мрънка,ако може да и се размине.Аз се надявам поне да не вали,че ако изкара мокра деня,ще се довърши,щото и без друго е леко болна.Само тогава ще се обадят.

# 31
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Ох, как още на училище.
И двете  са ваканция от 25 Май,  обаче започват на 10 Август.

# 32
  • Мнения: 6 348
Ох, на училище са и тук - още 3 седмици в големите жеги. После ваканция до средата на септември. Чакаме я с нетърпение, много сме уморени вече

# 33
  • Мнения: 8 880
Ред, спането на палатка не е и по моя вкус и съответно не е нещо, което ще пробва с нас семейно. Та, нека отиде организирано от училище и с деца. Дали ще ѝ хареса или не, все ще е опит. Е, щях да бъда много по-спокойна, ако са в сграда, ама така им го организирВат. Поне ще е в топъл сезон и прогнозата засега обещава хубаво време.

И двете  са ваканция от 25 Май,  обаче започват на 10 Август.
Къде е това? Поне хубавите дълги летни дни са ви ваканция и може да почивате спокойно преди августовската лудница.
А тази година сякаш изведнъж почнаха да намаляват дните.Sad

# 34
  • Мнения: 5 000
Тук приключват училище сега в четвъртък. И започват на 1 септември. Нашата девойка разпъва палатка и много добре си прекарва вътре. За разлика от мен. Не пожела да ходи на лагер. Ще ходи тук на организираните спортни занимания и ще преписва Бългэрски народни приказки. Това последното й го организирам аз. Забраних влизане с тел в тоалетната и съм сложила и в двете по една книга на български език. Така де, да не й е скучно ако ще виси там дълго  Joy

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Моята винаги носи триъгълни бански. Купуваме от Декатлон и Лидл,идеални са й.

# 36
  • Мнения: X
И в Англия имаха лятна ваканция само шест седмици. Тук свършват края на юни и започват началото на септември или 9-10 седмици.

# 37
  • Мнения: 3 495
Голяма драма е и с банските при моето. Купихме 3 половинки и един цял. Последно щяла с целия да бъде. Тригълните я притесняват да не се вдигат. Харесва тези с бюстие, но пък те са и широки под гърдите. Слаба е и не прилепват по тялото, а стоят доста свободно. Пришивах ги, но пък личало, въобще драма.

# 38
  • Мнения: 5 096
Моята дъщеря иска само цял бански. Другите не ги харесва. Целият й е удобен за плуване, но не може да я "види" слънцето, а има нужда... С голям зор купихме един чифт половинки...

# 39
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Моята също отказва половинки. Няма драма, не бих я карала да стои на плажа с нещо, което я кара да се чувства некомфортно. Относно "виждането" на слънце - даже я карам да облича тениска с UV защита, ако се застои по-дълго на плажа. Като дете съм изгаряла многократно и жестоко и ме е страх много да не изгори и тя.

# 40
  • Мнения: 21 208
Аз съм като сирене и всяка година изгарям,за щастие дребната не е с моята кожа и си почернява доволно,но задължително слънцезащита + шапка.

# 41
  • Мнения: 4 275
Моята не стои на плажа никога.95% от времето е във водата.Аз не държа да почернява,ако не иска.Важното е събере вит Д,че тук липсва на всички,а това се случва за времето в България.
Иначе,миналата година сложи за първи път банскинот две пасти На Протест беше.Вече и е малък в горнището😊 Тази година си взе нов.Тя сама си купува всичко,такова,каквото и харесва.

# 42
  • София
  • Мнения: 23 036
Дъщеря ми винаги е носила бански от две части, с изключение на тренировките по плуване. Винаги съм свързвала целия бански само с прикриване на дефекти по тялото, то аз сега такива нося. Grin Просто не виждам причина младо момиче да е с цял бански или долнище тип къс панталон. Но всеки с вкуса си и начина, по който се чувства и възприема. На Кати й взехме миналата седмица бански от НМ. Горнището е триъгълници, но са пришити с една лента отдолу и няма опасност нещо да се размести и покаже.

# 43
  • Мнения: 9 292
На много слабичките девойки като моята препоръчвам горнище с връзки за регулиране и връзване. Много помогна при моята.
Целият бански беше изискване в 3 клас за часовете по плуване в басейн, за момчетата пък искаха прилепнали бански тип боксерки или слипове, но не и шорти. Оттогава винаги има по 1 брой за закрит басейн.

# 44
  • Мнения: 5 000

Ето така е на плажа моята дъщеря. На басейн е с цял бански.

Общи условия

Активация на акаунт