Връзка без обвързване-проблем

  • 3 456
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 641
Да потърси професионална помощ за несправянето с изоставянето или каквото там е преживял, какво ще занимава жената при това след секс с житейските си несполуки.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 180
Той ли определя бившата си като лека жена, наркоманка и тн? Това си е червена лампа независимо дали е вярно или не. В единия случай той е тъпак, в другия - бъди двойно по-внимателна за полово предавани болести.

# 17
  • Мнения: 5 300
Сигурно е много възбуждащо и повдигащо либидото да слушаш еди коя си колко била красива, даже не е задължително да е бивша. Дай му съвет на тоя момък, че с тия приказки ще си остане дълго време на ръчна, рядко някоя ще му се навие и за едното...

# 18
  • Мнения: 1 522
Сигурно е много възбуждащо и повдигащо либидото да слушаш еди коя си колко била красива, даже не е задължително да е бивша. Дай му съвет на тоя момък, че с тия приказки ще си остане дълго време на ръчна, рядко някоя ще му се навие и за едното...

Май резултатите показват друго....хахаха

# 19
  • Мнения: 25 731
Спри му секса и рязко ще се разхубавиш.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 37
Как свършва филма "Опасен чар".Тодор Колев казва нещо много вярно-никоя жена не трябва да научава,че друга жена е била повече обичана от нея.Принцип!!!!!

# 21
  • Мнения: 7 423
Ако си доволна от секса, просто му кажи да млъкне. Ако не си доволна, покажи му вратата и търси друг.

# 22
  • Мнения: 6 215
Може да иска да я мотивира така. Като гледам как се връзва, успява. Но по скоро изобщо не му дреме какво плямпа пред нея.

# 23
  • Мнения: 11 573
Извинявай, ти самочувствие имаш ли?
Дори и ако си грозничка.
Май не.
Самосъжалявай се, вместо да му затапиш плямпащата уста.

# 24
  • Мнения: 14 987
Първа червена лампа - неангажиращи срещи.
Втора червена лампа - говори за и те сравнява с бивша.
Трета червена лампа - с тази бивша само след 2 години са стигнали до момент за почивка.

Такъв тип ми беше гадже с ангажименти. Не се изтърпява. Определям го като непораснал, безотговорен и неблагонадежден.

Бих преустановила срещите и бих казала защо го правя. Моят не разбра какъв толкова е проблемът.

П.п. не съм чела темата, отговарям на първия пост.

# 25
  • Paris, France
  • Мнения: 14 152
Ако си доволна от секса, просто му кажи да млъкне. Ако не си доволна, покажи му вратата и търси друг.

Това мисля и аз.

Авторке, кажи му, че не ти е приятно да слушаш за бившата. Няма лошо в това и няма връзка с ревност. Колкото и да ми харесва секса с един мъж, не бих желала да ми говори за бившите си, стринки, баби, дърти родители, деца. Не е романтично.

А бившата, като е била толкоз лека, че и наркоманка (не пишеш инжектира ли се, но е възможно), той направил ли си е пълни изследвания за СПИН, хепатит, стандартните полово предавани + ЧПВ? От последните презервативите не предпазват. Бих го хванала за ушите да идем двамата в лаборатория.

Понеже имаш дете, а и не си хлътнала, не сте си нищо обещали можеш да се оглеждаш и за други мъже 🥳

Може да иска да я мотивира така. Като гледам как се връзва, успява. Но по скоро изобщо не му дреме какво плямпа пред нея.

И как точно я мотивира като и говори за наркоманки? Докато пиша ми мирише на Метадон.

# 26
  • Мнения: 6 215
Наркоманка, ама хубава.
Принципно така се прави, като целта е да не и пораснат акциите. Т.е като знае че има конкуренция или е някъв компромисен вариант, няма да има изисквания към него. Дали да се издигне до официална или пък да прави други неща за нея извън леглото. Пак казвам, тва може да са си просто свободни съчинения, според мен едва ли влага някъв смисъл в тия приказки.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 135
Не е много трудно след секса да го помолиш да се облече и да си тръгне, като ще се чуете да се видите пак / респективно ти да се облечеш и да си тръгнеш ако сте на негов терен, с уговорката да се чуете следващия път...сега вече ако си го чувстваш приятел, просто му обясни, че особено преди/след секс разговорите за бившата му ти се струват малко неуместни, а и в крайна сметка вече ти е разказал за нея, не ти е нужно да я познаваш...

# 28
  • Мнения: 14 987
А, пф, спя.
Четвърта червена лампа - плюе бившата.

# 29
  • Мнения: 1 848
секс без обвързване според мен трябва да е заглавието, не "връзка", при връзка си "вързан" емоционално.

Общи условия

Активация на акаунт