Професионални серии за коса - тема 156

  • 50 501
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 006
Страхотна коса Heart
Терапист е любима моя маска

# 646
  • Мнения: 1 347
Момичета, повтарям се, но тези двете маски еднакви ли са? В кутия не я намирам никъде по българските сайтове. Една дама ми даде проба от тази в кутията- страхотна е! Богата, маслена, разплитащи, напоителна- абе чудесна!

# 647
  • София
  • Мнения: 1 790
OliaMirchovska Брандът е един и същ, преди беше Маракеш, стана MKS. Изглежда, че това е новата визия на маската, но дали има промяна във формулата след новото брандиране не мога да кажа.

# 648
  • Варна
  • Мнения: 7 730
Би следвало да са еднакви нали се прекръстиха Маракеш.
 Зари ще ти снимам утре корен на месец и 10 дни,нито матиран нито по друг начин третиран. Единствено тониращия на Шу играе на почти всяко миене. Не е като да не се вижда бяло,но за мен не стои грозно. Тая техника я ползвам от години.

# 649
  • Мнения: 13 454
Би следвало да са еднакви нали се прекръстиха Маракеш.
 Зари ще ти снимам утре корен на месец и 10 дни,нито матиран нито по друг начин третиран. Единствено тониращия на Шу играе на почти всяко миене. Не е като да не се вижда бяло,но за мен не стои грозно. Тая техника я ползвам от години.
Силно се надявам да сработи и при мен тази техника. Шу съм ги заглеждала, но не съм стигала до покупка.
С къса коса френско каре съм и балеаж, аз си правя корените вкъщи около 2 месеца и след това ходя на фризьор където каквото трябва да ми оправя кичури, подстригване, каквото е нужно.

# 650
  • Мнения: 188
Би следвало да са еднакви нали се прекръстиха Маракеш.
 Зари ще ти снимам утре корен на месец и 10 дни,нито матиран нито по друг начин третиран. Единствено тониращия на Шу играе на почти всяко миене. Не е като да не се вижда бяло,но за мен не стои грозно. Тая техника я ползвам от години.
Може ли пак да споделиш техниката? Върнах се назад, но не открих как точно се прави. Аз имам средно количество бели коси, не ми се боядисва на три седмици и пръскам със спрейче за прикриване на бели коси.

# 651
  • Мнения: 85
Здравейте, боядисвам се сама в домашни условия само корените (заради бели коси) в кафявата гама с Wella Perfect Kolleston Me с оксидант 3%. Доскоро си ги купувах от интернет сайт. Но шок и ужас, вече не предлагат боята. В другите сайтове има, но с оксидант 4%, 6%, 9% или 12%. Сега се чудя какво да правя? Кой оксидант да взема, имат някаква нова Goldwell с 3%, но съм доволна от Wella-та.

# 652
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 281
Здравейте, боядисвам се сама в домашни условия само корените (заради бели коси) в кафявата гама с Wella Perfect Kolleston Me с оксидант 3%. Доскоро си ги купувах от интернет сайт. Но шок и ужас, вече не предлагат боята. В другите сайтове има, но с оксидант 4%, 6%, 9% или 12%. Сега се чудя какво да правя? Кой оксидант да взема, имат някаква нова Goldwell с 3%, но съм доволна от Wella-та.

Аз лично съм много доволна от този Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance.
Откакто го открих не си купувам нищо друго.

https://www.notino.bg/schwarzkopf-professional/igora-vibrance-ak … irassha-emulsija/

# 653
  • Бостън
  • Мнения: 13 657
T.e. не можеш да намериш 3%?


Аз си правя белите корени със 6% - масово това препоръчват за корени

# 654
  • Мнения: 678
Момичета искам съвет, дали си заслужават шампоаните и балсамите на медикютикалс защото се чудя дали да си купя комплект със спрей или само целаген/нуминокс спрей, благодаря предварително

# 655
  • Мнения: 1 666
Балсами те им не съм ползвала, но Меди Фолиген ми е любимец. Почти винаги го поддържам, като грижа за скала.

# 656
  • Варна
  • Мнения: 7 730
Шампоаните им категорично си заслужават защото са добра грижа за скалпа и като бонус не скапват дължините. Това обаче не са китосващи продукти/да се разбира със силикон на кило/ тъй,че не очаквайте лигава коса под душа. Винаги поддържам хидрокленс и ДПШ техните.

# 657
  • Мнения: 292
Балсамът Final finish на Меди е много добър запечатващ продукт. Използвам го основно след боядисване, за затваряне на косъма.

# 658
  • Мнения: 188
Момичета искам съвет, дали си заслужават шампоаните и балсамите на медикютикалс защото се чудя дали да си купя комплект със спрей или само целаген/нуминокс спрей, благодаря предварително
Аз имах ужасен сърбеж от единия им спрей и го разкарах, така че да знаете, че не понасят на всеки скалп. Да уточня, че моят си е по принцип чувствителен, склонен към пърхот, мазен. Но пък много други са доволни.
Не се сърдете за спама, една картинка много ми хареса и ви я поствам, за да ви развеселя Simple Smile
Скрит текст:

# 659
  • Мнения: 152
Момичета искам съвет, дали си заслужават шампоаните и балсамите на медикютикалс защото се чудя дали да си купя комплект със спрей или само целаген/нуминокс спрей, благодаря предварително
Аз имах ужасен сърбеж от единия им спрей и го разкарах, така че да знаете, че не понасят на всеки скалп. Да уточня, че моят си е по принцип чувствителен, склонен към пърхот, мазен. Но пък много други са доволни.
Не се сърдете за спама, една картинка много ми хареса и ви я поствам, за да ви развеселя Simple Smile
Скрит текст:
Бихте ли споделили какво ползвате за вашия скалп?
И моя е мазен и много склонен към пърхут.

Общи условия

Активация на акаунт