Професионални серии за коса - тема 156

  • 50 131
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 187
Момичета искам съвет, дали си заслужават шампоаните и балсамите на медикютикалс защото се чудя дали да си купя комплект със спрей или само целаген/нуминокс спрей, благодаря предварително
Аз имах ужасен сърбеж от единия им спрей и го разкарах, така че да знаете, че не понасят на всеки скалп. Да уточня, че моят си е по принцип чувствителен, склонен към пърхот, мазен. Но пък много други са доволни.
Не се сърдете за спама, една картинка много ми хареса и ви я поствам, за да ви развеселя Simple Smile
Скрит текст:
Бихте ли споделили какво ползвате за вашия скалп?
И моя е мазен и много склонен към пърхут.
Пробвала съм всичко от непрофесионалните серии. Каквото се продава в аптеките е пробвано и нищо не ми помогна за пърхота. Видях, че ви препоръчват Виши и низорал - при мен бяха с 0 ефект. Ето тази маска ми реши проблема. Купува се от салон, който работи с Вела. Аз поне не я намирам в никой магазин. Скъпа е, но много иконична. Нанася се на скалпа след измиване с шампоан и се седи, после се отмива с вода. Аз я ползвах на всяко миене. Даде ми траен резултат и вече от две години нямам пърхот, само сърбеж понякога. Ако може да си вземете маската я препоръчвам силно, даже чакам да се наканя да отделя 70-80 лв и да си я взема пак. Сега, ако се появи сърбеж, случайно попаднах на някакъв серум на Chi в зелено флаконче за 7 лв в Златна рибка около 10 мл

# 676
  • Варна
  • Мнения: 7 714
Маската наистина е разкошен разкош. Анелия я похвали и моя милост я отърмъчи веднага Grinning. Въобще не съм се зачела обаче,че е грижа за скалпа. Лина благодаря за полезното инфо Heart


PP: Блондинска работа Flushed. Имам хидратиращата маска,не тая за чувствителен скалп и за нея писах,че е прекрасна. Серията обаче явно е доста висок клас и си заслужава да и се обърне внимание.

Последна редакция: сб, 10 сеп 2022, 09:40 от prinzesata

# 677
  • Мнения: 574
Маската я има в makeup за 104 лв.

# 678
  • Мнения: 152
И в Brasty я има.
Дори ако някой е от гр. Варна и иска  от маската бих се комбинирала за доставката.

# 679
  • София
  • Мнения: 9 534
Видях, че ви препоръчват Виши и низорал - при мен бяха с 0 ефект.
Аааа, то само със шампоан проблем от такъв характер не се решава, разбира се!
Скалпа мазах тогава с това мазило

С Шампоана се мие по схема. Мазане, миене, мазане, миене.
Отделно шампоана нанасям и разтърквам с четката за скалп, за която стана дума по назад. Тя помага да се изчисти скалпа от мъртвите клетки и стимулира обновяването му с нови.

# 680
  • Мнения: 152
А на дъщеря ми (понеже и тя беше с пърхут и бяха и станали рани по скалпа), дерматоложка и изписа лосион с кортикостероиди и лечебен шампоан.

# 681
  • Мнения: 92
Момичета, има Flash sale в Notino само днес. Има продукти на Kerastase с 36% отстъпка. Нападайте.

Последна редакция: нд, 11 сеп 2022, 09:45 от valentina_94

# 682
  • Мнения: 13 380
А на дъщеря ми (понеже и тя беше с пърхут и бяха и станали рани по скалпа), дерматоложка и изписа лосион с кортикостероиди и лечебен шампоан.

На дъщеря ми също наскоро изписана дипросалик, оказа се че в момента няма внос на лосиона и не можахме да го намерим в аптеките. Има само крема.

# 683
  • Мнения: 3 545
Момичета, има Flash sale в Notino само днес. Има продукти на Kerastase с 36% отстъпка. Нападайте.

Благодаря, но аз не виждам такова нещо в Notino.bg. Да не би да е за друга страна?
Бихте ли дали линк.

# 684
  • Мнения: 92
Момичета, има Flash sale в Notino само днес. Има продукти на Kerastase с 36% отстъпка. Нападайте.

Благодаря, но аз не виждам такова нещо в Notino.bg. Да не би да е за друга страна?
Бихте ли дали линк.

Получих имейл и от там си отворих страниците с промоционални продукти. Може да видите само продуктите на Kerastase и на промоционалните отдолу пише "промоция" в розов правоъгълник.
Този е линка с промоционалните продукти, дано ви се отваря: https://www.notino.bg/kozmetika/oferti/?utm_source=47975-newslet … H%7C3%7CKosmetika

Последна редакция: нд, 11 сеп 2022, 12:03 от valentina_94

# 685
  • Мнения: 3 545


Получих имейл и от там си отворих страниците с промоционални продукти. Може да видите само продуктите на Kerastase и на промоционалните отдолу пише "промоция" в розов правоъгълник.
Този е линка с промоционалните продукти, дано ви се отваря: https://www.notino.bg/kozmetika/oferti/?utm_source=47975-newslet … H%7C3%7CKosmetika

Благодаря Flowers Hibiscus

# 686
  • Мнения: 872
Да не ви разочаровам, ама цените не са по-ниски от миналата седмица промоцията с кода.

# 687
  • Мнения: 92
Да не ви разочаровам, ама цените не са по-ниски от миналата седмица промоцията с кода.

Възможно е, не съм им обръщала внимание миналата седмица, но за мен са си добри цените и си поръчах някои неща, имат промоции и на пасти за зъби Elmex, 3 пасти за 13лв и разни такива.
На фона на цените в ЗР си е добре Grinning

# 688
  • Мнения: 16
Здравейте 🌞
Може ли мнение за този продукт от тези, които са го използвали?

# 689
  • Мнения: 1 342
Момичета, приискало ми се е някакво олио за коса като последна стъпка, което да оставя косата мека и блестяща, но и да е със силен аромат, който се задържа дълго. Харесвам като усещане блондинското олио на Керастаз, но някак ароматът не е толкова мой.

Общи условия

Активация на акаунт