Преподъка за хирург за вадене на ретиниран мъдрец - гр.София.

  • 704
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
Много ще съм благодарна ако ми препоръчате добър хирург за вадене на ретиниран мъдрец за гр.София.
За първи път съм в това положение и не знам към кого да се обърна.
Вчера бях на зъболекар и отказа той да ми го извади, защото засягал нерв или нещо такова, а той нямал такава специалност за такива мъдреци да вади.

Благодаря отново.
Поздрави,

# 1
  • Мнения: 13 548
Преди няколко години / може би 5/ ММ беше пациент на д-р Валентин Павлов в "Ео Дент".  В тази клиника беше манипулацията кв. Лозенец, бул. "Черни връх" 6А. Първо имаше преглед, отидохме с панорамна снимка и тест от алерголог за упойки. Всичко отне по-малко от 20 мин., нямаше никакви проблеми във възстановяването / оток или болка/.

# 2
  • Мнения: 2
Преди няколко години / може би 5/ ММ беше пациент на д-р Валентин Павлов в "Ео Дент".  В тази клиника беше манипулацията кв. Лозенец, бул. "Черни връх" 6А. Първо имаше преглед, отидохме с панорамна снимка и тест от алерголог за упойки. Всичко отне по-малко от 20 мин., нямаше никакви проблеми във възстановяването / оток или болка/.

Благодаря за информацията. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 334
Доктор Друмев, Smile Factory. Има познания, опит и много добра апаратура - чудесен специалист е. Тел.0897495388.

Общи условия

Активация на акаунт