Страх ме е че не мога да се оправя сама с бебчо !

  • 5 737
  • 165
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 14 832
Вероятно обяснение, че родителите не си гледат точно сами децата. Както и в тази тема.

# 121
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Представям си на бабата какъв ѝ е кеф, не само щерка ѝ га яде кюфтета не рева, сега реве, тропнала отрочето, ходи по купони, вероятно денем спи, Ами ако и някой като нея за зет е довела... Пази Боже!
Значи като си вдигат краката, хич не ги е страх! Много ги обичам такива лигли, точно защото и аз съм родила на 21!
Като е искала да си хойка и купонясва , да не е раждала! Никой не е длъжен да ѝ гледа детето! То поне да беше че ходи на лекции, работа, а тя миткало!

# 122
  • Мнения: X
И, като не ѝ е кеф на бабата, защо е предлагала това малоумие? Въпросът ми е за лудия и баницата.

# 123
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Имала ли е друг избор? Явно че дъщеря ѝ е нито самостоятелна, нито отговорна. Пу, ПУ, плюя си в пазвата, че големият ми син е на 21г. Но поне работи и е самостоятелен.

# 124
  • Мнения: 3 743
Имала ли е друг избор? Явно че дъщеря ѝ е нито самостоятелна, нито отговорна. Пу, ПУ, плюя си в пазвата, че големият ми син е на 21г. Но поне работи и е самостоятелен.
Винаги има избор.
Моята майка е заявила, че внуци не гледа. И не гледа внуци. Който си има деца си ги гледа.
Тук идва бг поговорката, че не е луд този, който яде баницата.

# 125
  • Мнения: X
Да. Имала е. Освен това, никой не се ражда самостоятелен. Възпитава се като такъв. Родителката се провалила в това отношение и продължава да се проваля, правейки мечешка услуга на дъщеря си.

# 126
  • Мнения: 828
Естествено, че има избор бабата. Просто отказва.
Майка ми ми показа как да си изкъпя бебето, вдъхна ми кураж и си се прибра вкъщи. Гледах си сина сама. Идваше да го вижда и да му се радва. Било ме е страх, преглъщаш и това е.
В момента се налага да идва да ми помага, защото съм на легло. Попитала съм, съгласила се е, не си мрънкаме взаимно. Когато си научил детето си да се справя само, съответно то ти иска помощ в наистина важни моменти. Тогава рядко някоя майка би мрънкала. Ама то за това си учиш децата.
Авторката няма вина, че не са я научили да се справя с живота. Има вина, че е сметнала да мрънка във форум 😀

# 127
  • Мнения: 3 250
И пак с това  - аз като съм имала дете на...
Като не съм живяла аз, що пък туй тука да иска да живее... От къде на къде пък.
Спокойно дишайте, още една младост си замина с мръсни памперси. Не сте само вие.

# 128
  • Мнения: X
Кой ти каза, че като имаш дете, не живееш? Ама че тъпотия!

# 129
  • Мнения: 1 600
И пак с това  - аз като съм имала дете на...
Като не съм живяла аз, що пък туй тука да иска да живее... От къде на къде пък.
Спокойно дишайте, още една младост си замина с мръсни памперси. Не сте само вие.

Аа, не!

Аз родих дни преди да навърша 32 😇

# 130
  • Мнения: 3 250
Когато имаш дете на 20!!! години?
Не живееш!
Но на 32 години си взела достатъчно от живота и знаеш, че първата година е кошмар, но е една година, ще мине.

# 131
  • Мнения: X
А, можеш да сложиш и хиляда удивителни, но това няма да промени простия факт, че едни хора живеят и с дете на 20, и с дете на 40, а други са живи умрели и с, и без деца, без значение на каква възраст са.

# 132
  • Мнения: 612
Абе живота не е само дискотеки и купони 😂😂😂
Като имаме деца, какво… сакати ли сме, умрели ли сме? Не можем да се забавляваме… да излизаме с децата, не…😂

# 133
  • Мнения: 828
Ами естествено, че ще съдим по себе си.
Правили сме си сметката, родили сме като сме си поживяли преди това и после сме се справили с това чудо невиждано да гледаш бебе.
Аз не мрънкам и не се оплаквам. Грам не ми липсва да ходя по дискотеки. Живота ми изобщо не е спрял, защото не всичко в живота е купони.

# 134
  • Мнения: 1 574
На мен ми е интересно ако майка ѝ и тя имаше бебе, както много често се случва сега, защото майка ѝ сигурно е на около 45, авторката и мъжът ѝ какво какво щяха да правят, да върнат тяхното на щъркела ли?

Общи условия

Активация на акаунт