Мнения за гимназии в Пловдив - 3

  • 34 282
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Раковски
  • Мнения: 95
Да се запиша в новата тема! Има ли щастливци от второ класиране?

# 16
  • Мнения: 378
На второ класиране ЕГИВ с НЕ. Момиче, бал 413. Доста ще и е трудно.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Записвам се в новата тема Simple Smile
Хуманитарната нямат униформи.

# 18
  • Мнения: 49
Записвам се и аз в новата тема. В търговската униформата била риза, вратовръзка и значка, за които платих. Отделно трябва да купя бяла тениска/блуза и тъмен панталон. Задължителна ли е униформата за всеки ден? Или елемент носят или как?

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
На 15.09. в 8 клас племенничката ми беше с униформата, но после дори и елемент не е носила в училище

# 20
  • Gotham City
  • Мнения: 217
На второ класиране ЕГ "Пловдив" с немски език. Момче, бал 407.

# 21
# 22
  • Мнения: 2 558

В коя секция в тъпия сайт на РУО Пловдив е публикувана статистиката за баловете? Рових, рових и не откривам. В съобщенията на началната страница, в архив, има баловете, но след 1 класиране само.
А и тази таблица не е пълна, липсват училища в областта конкретно.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
~desex~
някой "умен" го е качил в Архив - съобщения от раздел ученици
т.е. отиваш на ученици, после на архив и ще видиш справката

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 937
Прави ми впечатление, че почти във всички елитни гимназии минималният бал е по-нисък от миналата година. Интересно е, че Руската с италиански е с доста по-висок бал от предишните години - сега е 414, а до миналата година беше около 400.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
За пореден път да кажа, че не е важен балът сам по себе си, а място, на което се намира детето в общото класиране по резултати.
409,5 е балът за момиче на второ миналата година срещу 414 тази
тези няма и 5 т. разлика са 2,5 т. по-малко на едно от двете НВО.
при момчетата разликата е по-осезателна.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Desex, според мен, не липсват училища/паралелки. Просто в някои няма приети на второ класиране.

# 27
  • Мнения: 2 558
Desex, според мен, не липсват училища/паралелки. Просто в някои няма приети на второ класиране.
Не ми се вярва, ама знае ли човек...

# 28
  • Раковски
  • Мнения: 95
Desex, според мен, не липсват училища/паралелки. Просто в някои няма приети на второ класиране.
Не ми се вярва, ама знае ли човек...

МГ компютърна графика, не е имало изобщо движение всички са се записали на 1 во класиране и тази паралелка изобщо липсва в списъка.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Паралелки, в които не е имало достатъчен брой желаещи / приети, се закриват след първо класиране. Може въпросните "изчезнали" да са и такива.

Общи условия

Активация на акаунт