Какво повече НЯМА да купя - 21

  • 92 977
  • 828
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 709
Забелязвам, че на повечето места, жълта ли е ябълката, автоматично става и превъзходна, а то нищо общо. Душа вече всичко, и плодове, и зеленчуци. Ябълките не стига, че са с парафин, ами и аромат като нямат, ми идват в повече с тия цени.

# 781
  • Мнения: 10 074
Мисля, че ги разпознавам, понеже имахме няколко дървета, но се простихме с градината.
Знам и как сме ги съхранявали до март, април свежи, обаче това е друга тема.
Имах близък агроном и всяка есен своите ябълки ги минаваше през някакъв разтвор и пак
не миришеха така.

# 782
  • Мнения: 68
.    Ужасна!Малко съм скъсала опаковката,но се вижда. Взех я от била,никога повече няма да повторя. Има вкус на нишесте с краставици и консистенцията е лигава все едно е развалена,а годността е до 18.02.2023. блякк!!!

# 783
  • Мнения: 811
Не е развалена, просто това си е вкуса. Прочетете съдържанието другия път, преди да пазарувате. Същата се продава и в Кауфланд под друго име. Не помня дали в Лидл я продаваха.

# 784
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 823
С това съдържание от 5 реда на една проста салата Снежанка, която се прави от точно 4 продукта няма как да очаквате качество. То си пише - желатин, сухо мляко, палмова мазнина, нишесте...

# 785
  • Мнения: 2 516


Реших да взема такъв ароматизатор за банята - грам не мирише, освен ако не си навреш носа в него! Мислих, че нещо не съм направила като хората, чак клипчета си пусках - да не да не съм го отворила както трябва.
Вече наистина не знам какви ароматизатор да взимам за вкъщи - тези, дето пръскат, ме дразнят като пръскат; с пръчиците сякаш само в началото им усещам аромата; преди съм взимала за контакта, може пак да пробвам.
Вие какви използвате?

# 786
  • Мнения: 3 301
.    Ужасна!Малко съм скъсала опаковката,но се вижда. Взех я от била,никога повече няма да повторя. Има вкус на нишесте с краставици и консистенцията е лигава все едно е развалена,а годността е до 18.02.2023. блякк!!!
Започва се с 50% имитиращ продукт, а в останалите 50% е пълно с други боклуците.
Чудя се как някой би купил това  нещо.
Разбирам да не е описано какво съдържа, ама тези не се крият

# 787
  • Мнения: 13 368
Никога повече няма да купя нищо от пекарна Биософ. Вчера купих зеленчуков огретен, малко след като хапнах от него ми излязаха жестоки киселини, 2 часа след това болки в корема и повръщане. Цяла нощ пазих тоалетната. И не е въпрос на евтино, че ще е боклук, 45 лв е килограма.

# 788
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
ЗАРЕНА ( zarena) чанти. Пиша, след като вчера най-накрая ми разрешиха казуса и ми върнаха парите. Чанта  GALIA на една седмица носене, протърка се по ръбовете на капака, все е едно е носена 3г минимум. От начало се оправдаваха че е от експлоатация( 1 седмица!), после  да я върна, но за моя сметка, след като се наложи да им обясня че е в гаранция, поеха доставката. Оправдаха се е че е тяхна грешка, имало излишна боя и за това така станало, върнаха ми я и обещаха ваучер за отстъпка ( не получих такъв, уж по мейл). На пръв поглед изглеждаше оправен проблема, но след като постоя закачена няколко часа, мястото където беше оправена чантата почна да се разлепя ( нов проблем). По месинджър ми обясниха че е боя, което беше очевадно че не е, казаха върнете я, като им предложих или нова чанта или връщане на парите. Вчера директно ми върнаха парите. Явно не могат да си гарантират качеството, жалко, с много потенциал, много реклама... ама уви...
Какъв цвят е Галя-та? Аз имам купена черна и седи прибрана за по-хубаво време.

# 789
  • Мнения: 2 058
Ей,  ама големи тарикати!  Къде го скрили надписа Имитиращ продукт със ситни букви в състава на Салатата Снежанка, не го изнесли под името на продукта.

# 790
  • Мнения: 9 050
Колко да са го скрили, като е първа съставка и си е описан напълно коректно. За салата Снежанка няма стандарт. Съответно всяка интерпретация може да се нарече така, независимо дали е с кисело мляко или с имитиращ продукт.

# 791
  • София
  • Мнения: 11 778
Радост , черна. Обади ми се собственикът, обясни ми че са имали цяла партида с дефекти. Та поноси я да видиш как ще се държи.

# 792
  • Мнения: 1 034
Кашкавал (?!) "Беленско"- докарва вкус на картофено нишесте със сол, не усещам особена масленост, а уж е "пълномаслен"...Също така е и трошлив.🤨
Фирмата производител „Рафтис милк” ЕООД  под тази търговска марка "Беленско" на няколко пъти е хващана в крачка с нередности, като последното е било бактерията Листерия, а предните - наличие на изкуствени съставки. И аз се излъгах да купя от промоцията на Кауфланд, без да проверя предварително. Ама и на Кауфланд - евала, да допуска на витрините си продукти на такива компрометирани фирми. Голямо качество... немско...

# 793
  • Мнения: 27 677
"Кашкавалът", който аз купих, беше опакован по 400 грама мисля. Т.е. вероятно предлагат същото "качество" и в други магазини...🙈🙉🙊

Последна редакция: нд, 29 яну 2023, 17:29 от dolce miele

# 794
  • Мнения: 6 312
Относно Кауфланд и промоциите им...Единствените бисквити,които много обичам,са Роден край на Престиж.Последната година цената им се покачи от 1,20 до 1,80 в кварталните магазини.Направи ми впечатление,че в К много често ги пускат на промо цена,1,40 ,и реших заради тях да се жертвам и посетя тази верига.Греда,абсолютен боклук,в сравнение с "оригиналните" си Роден край.Огледах етикетите на два пакета, промоционален,и такъв,купен от квартален магазин- абсолютно еднакви, състава също.Мерси съм вече с техните "промоции",щом толкова е занижено качеството на продукта.

Общи условия

Активация на акаунт