НПМГ - тема 8

  • 65 586
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 205
Син ми си изкара с един класен от 8 до 12 клас.

# 61
  • Мнения: 201
Цоп и аз с имейл. Както вече знаехме, класен ще е В. Дойнов, втора смяна през първият срок 🤗

# 62
  • Мнения: 456
уф, че ви завиждам на приетите дечица...аз съм от ония побърканите майки, дето се надяват предстоящата година умното й, но мързеливо отроче да се стегне и да покаже знания за записване в НПМГ...пуст мързеееелллл, направо не знам какво да го правя вече...
та и аз с един въпрос( да не съм без хич)- 5 клас на смени ли са или едносменна ? Благодаря!
Още веднъж- честито на всички и си пожелавам и аз другата година да се наредя тук с усмивка

# 63
  • Мнения: 3 362
На смени са 5 клас.

# 64
  • Мнения: 444
Благодаря за новата темичка! Дъщеря ми ще бъде в 5.А клас  с класен ръководител Жени Тенева. Много ми хареса обобщената информация в изпратените мейли. Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 1 009
Това нова учителка ли е? По какво преподава?

# 66
  • Мнения: 444
Мисля, че е нова. Не са ни писали по какво преподава.

# 67
  • Мнения: 634
Г-жа Жени Тенева е преподавател по БЕЛ, много симпатична дама и ангажиран учител; вярвам, че децата ще я харесат.

# 68
  • Мнения: 126
Честито на приетите ! 😀
Можете ли да споделите какво е нивото, на което се учат руски и испански като втори език след 9. клас.
Благодаря!

# 69
  • Мнения: 9
Здравейте, още една майка на записан в 5а клас ученик, предпочел НПМГ (имаме и братовчед в 8а, който категорично отказа СМГ, та ще си ходят заедно:)
Моля да споделите какви са Вашите впечатления от школите в НПМГ. Тъй като не можах да направя разлика между ИТ и Информатика, го записах и на двете школи, както и на математика, което ми се струва много.
До колкото разбрах, математиката ще се поеме от г-н Тодор Иванов, виждам, че води курсовете за подготовка на малките, така че се надявам да има подход към децата.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 484
А защо за 8 клас нямаше предложена школа по информатика и школа по физика?

# 71
  • София
  • Мнения: 12 409
Къде ги гледате тези школи и кога трябва да се запишем? Това за осми клас.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 063
Обикновено групи и теми се сформират в началото на годината, според интересите на децата.
Публикуват ги тук, като в момента се виждат школите от миналата учебна година:
https://npmg.org/%d0%b7%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d0%b … 0%b5%d1%81%d0%b8/

# 73
  • София
  • Мнения: 3 484
Благодаря, Слънчева!
Уж търсих на сайта, ама...

# 74
  • Мнения: 15
Здравейте, а някой дали има информация за Математически боеве в Созопол. При записването ни казаха, че може би ще има организация

Общи условия

Активация на акаунт