Лидл 166 - августовска жежка

  • 69 613
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 105
А къде стои маслото? Аз питах и служителите,но те вдигнаха ръце и ме насочваха към 250гр. от същия вид. И сега се чудя аз ли съм сляпа или при нас такъв грамаж няма

# 1 021
  • Мнения: 2 402
При останалите масла е било.

# 1 022
  • София
  • Мнения: 1 168
Вчера ми се случи да закупя намалена риба с оранжев етикет с цена 6.11лв , а на бележката след това установих ,че е таксувана на 13.50 - 4.06 лв , което я прави на цена от 9.44лв , много се ядосах , не заради минималната разлика в цената , а за това ,че лъжат.
Отстъпката им се въвежда ръчно и ако не е видял касиерът и отбележи в касовия бон няма да я ползвате.
Въпроса е ,че има отстъпка 13.50 лв - минус отстъпка 4.06лв , но не прави цената която беше по етикет 6.11лв - а я прави 9.44 лв , което не е същото

# 1 023
  • Мнения: 13 926
До сега не съм имала купон който да мога да използвам. Винаги го няма.
Единственото от което успй да се възползвам е бонбони за РД. Но то беше нещо като намалено но далеч не  без пари.
Бонбоните(и виното) за рожден ден ги дават за 1ст.,което си е без пари

Струва ми се че не беше 1 ст., по спомен беше нещо като 5,00 лв намалено на 3,00, но беше много отдавна, още като го въведох като опция около РД. Ако сега е 1 ст, но пак е като нещата които винаги няма е станало даже по-лошо. Тогава поне бонбоните го имаше. Някакво морско дъно.

# 1 024
  • Мнения: 6 861
Вчера ми се случи да закупя намалена риба с оранжев етикет с цена 6.11лв , а на бележката след това установих ,че е таксувана на 13.50 - 4.06 лв , което я прави на цена от 9.44лв , много се ядосах , не заради минималната разлика в цената , а за това ,че лъжат.

И на мен ми се случи. Писах в контактната форма и нищо. Не ме компенсираха.
Цените се променяли в движение. И шаблонен отговор.
Ами аз съм го купила точно, защото е с оранжев етикет.
А бях пратила снимка на оранжевия етикет и снимка на касовата бележка.
Отстъпката 30% е отразена, само че платеното по касова бележка не отговаря на цената на етикета. Примерно 5 лв задраскано и 3.50 нова цена. На бележката таксувано 6.49 минус 30%, което не е 3.50...
Т.е. От 5 лв цената е станала 6.49 докато стигна до касата...

# 1 025
  • Мнения: 18 767
Явно цените в Лидл се качват толкова бързо, че служителите не успяват да сменят етикетите.

пп - предлагам горното за заглавие на следващата месечна тема. На майтап, но и не съвсем.

Последна редакция: ср, 31 авг 2022, 18:32 от EmmaT

# 1 026
  • София
  • Мнения: 327
В Т-маркет има замразени вишни. Хубави са, но са 400 гр, не 450 гр, а цената преди време беше 3,99 лв, а не 3,49 лв...🙄 Освен това, трябва специално да ходя до Т-маркет, което ми се случва само в краен случай или за конкретен продукт...
Аз почти 50% от пазара си го правя от Т - маркет онлайн. Доволна съм много.
Да попитам препоръчайте ми сладолед - мини на клечка или фунийка от Лидъл?

# 1 027
  • In transit
  • Мнения: 11 991
А къде стои маслото? Аз питах и служителите,но те вдигнаха ръце и ме насочваха към 250гр. от същия вид. И сега се чудя аз ли съм сляпа или при нас такъв грамаж няма
Вдясно, плътно до маслото Пилос от 250г стои...но имаше само табелка и празно място при нас.

# 1 028
  • Мнения: 13 476
По-миналата седмица бях купила на два пъти артикули, вече претеглени и с написана на опаковката цена...Обаче на касовата бележка излизаха с по 1 ст. повече като цена. Много ми е странно как става този номер? Примерно цена 1,77 лв по опаковка на каса излизаше 1,78 лв и т.н.
Скрит текст:
В аптеката също съм купувала 6 броя физиологичен разтвор по 41 ст...и накрая- цената 2,47 лв (директно сметнато и без да пише, че примерно хартиеното пликче струва 1 ст или нещо подобно).😄
В аптеката неща дето са бройки а не цяла опаковка, просто се случва като се раздели цената на бройката да не е точно до стотинка а да има още един знак след това. Ако ти продават една го закръгля надолу защото част от стотинката няма как да ти вземат, но в програмата си е цената с повечето цифри и от наколко бройки се е събрала сума дето вече вдига. Но това е защото артикулът си има цена за опаковка а ти я делят и излиза такава некратна за бройка понякога.
Вероятно и тези неща са били така - има реално още един знак дето не го виждаш а той закръгля нагоре ако е 5 и повече. А на етикета е просто отрязана тая цифра без да се взема предвид.

# 1 029
  • Мнения: 27 763
Не, пише си 6х41 ст= 2,47 лв. Казаха също, че цената за бройка е 41 ст.🙂

# 1 030
  • Мнения: 13 476
Няма как да ти го кажат по друг начин, то и на тях така им излиза на екрана но програмата го смята както ти го написах и резултата си го видяла. Малоумно е, знам.

# 1 031
# 1 032
  • Мнения: 397
Туристическите на crivit обувки биват ли ги ?...

# 1 033
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 623
О, много обичам алпийска седмица, мръвки и сладкиши Hug

Туристическите на crivit обувки биват ли ги ?...
За тия пари са супер.

# 1 034
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 725
Възмутително скъпи продукти в брошурата за следващата седмица! РС явно е бранд от световна величина, просто ние не го знаем този факт. Сладко, бурканчета 200 гр няма, след мега промо 3лв?!?
Суджук, на супер изгодна цена от 4лв броя, след като купиш първия за почти 15...
РС е луксозна марка, нищо че стои в кашони в магазина и ровим като хамстери в тях.

Последна редакция: чт, 01 сеп 2022, 09:45 от skk007

Общи условия

Активация на акаунт