Лидл 166 - августовска жежка

  • 69 613
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Sofia
  • Мнения: 1 211
За другата седмица си харесах само нехранителни. Да питам, ако някой има комплекта за маникюр/педикюр дали е ок..
Хубав е комплекта за маникюр, има доста приставки и е на ток, а не на батерии. Аз лично съм доволна от него

# 1 051
  • Мнения: 13 476
Малко тромав стои в ръката но поне аз предпочитам това пред нуждата и на него да му набавям батерии, да го мисля дали не стои неизползван с батериите вътре и прочие. За цената си е приличен.

# 1 052
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
От новата брошура нищо не ме влече особено. От алпийската само мюслито и захаросаните ядки ще погледна.
От почистващите само микрофибърни кърпи бих взела (ще погледна наличностите ни) - с тях и вода стават чудеса, тежката ми артилерия е Бинго като Циф, ама за мен по-добър и не ми трябват повече химии. Но капсулите Формил и омекотителя Коколино - да, ако ги има...
И се зарадвах на овесеното мляко влизащо в ПА. Simple Smile А и сухия шампоан ще пробваме.

Последна редакция: чт, 01 сеп 2022, 19:22 от Morena

# 1 053
  • Мнения: 5 160
Четката за лице пускали ли са я досега, интересуваме дали е водоустойчива и като цяло дали е читава.

# 1 054
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 773
Четката за лице пускали ли са я досега, интересуваме дали е водоустойчива и като цяло дали е читава.
Да пускали са я , имах я но се прецака от стоене. Върши работа,  водоустоичива в смисъл да се мие под течаща вода ли ? Ако , това да. Обаче идва с  3 четки глави и после има линк за поръчка...

# 1 055
  • Мнения: 4 811
А какво точно се прави с този комплект за маникюр? Само за гел лак ли е?
Везна имам точно 2 броя, доволна съм.
Четка за почистване също, но така си стои в шкафа Flushed Децата си играят с нея... не знам защо не я ползвам, нещо не намирам време

# 1 056
  • Мнения: 13 926
Четката за лице пускали ли са я досега, интересуваме дали е водоустойчива и като цяло дали е читава.
Да пускали са я , имах я но се прецака от стоене. Върши работа,  водоустоичива в смисъл да се мие под течаща вода ли ? Ако , това да. Обаче идва с  3 четки глави и после има линк за поръчка...
. Не ми хареса начина по който се крепеше главата. Аз имам на друга фирма и крепежът е по-стабилен. На пубера му вършеше добра работа и се повреди точно като изтече гаранцията. Отказа да работи нещо в двигателя. Не знам дали бих му купила точно тази втори път. Бих предпочел нещо по-скъпо но и по-качествено.

# 1 057
  • Мнения: 27 763
Тара, аз съм доволна от пилата за пети. Обаче моята е купувана преди години за около 11 лв.
Четка за лице имам, и тя е купувана преди години. Ок си е, харесвам си я, обаче не я използвам под течаща вода (уж може, но такива устройства не използвам при къпане).
Ел. пилата за маникюр- става, но и нейната цена много е тръгнала нагоре...Според мен, по-скоро е за скъсяване и обработка на нокти без или с обикновен лак. За скъсяване става и на нокти с гел лак, за работа по кожички и подобни. За махане на гел лак обаче не мисля, че е много удачна, повече мощност трябва...За естествени нокти мощността е напълно достатъчна.🙂
Аз обърнах внимание само на шарените нитрилни ръкавици...Преди Пандемията за 10 или 12 лева пускаха по 100 броя ръкавици, не по 60 броя нали?🤔🤔

Последна редакция: чт, 01 сеп 2022, 18:34 от dolce miele

# 1 058
  • Мнения: 2 069
В наше село има останали от хубавите замразени вишни и купих 3 пакета, да има, както и много сладко бяло грозде със семки, намалено на 0,99 лв. за килограм. Аз - доволен Smiley

# 1 059
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 725
Нямам търпение да пуснат делукс продуктите! Тогава вече, ще съм сигурна, че любимите ми такива, няма да ми харесват! Свършиха ми запасите от любимата горчица и със жал на очите изгребах последните 3 лъжици от прекрасния й буркан! Едва ли вече някога ще си я позволя, но поне всичките буркани си ги пазя за спомен Simple Smile

# 1 060
  • Мнения: 1 788
За другата седмица си харесах само нехранителни. Да питам, ако някой има комплекта за маникюр/педикюр дали е ок..
Хубав е комплекта за маникюр, има доста приставки и е на ток, а не на батерии. Аз лично съм доволна от него
Една колежка ме убеждаваше, че няма да ми върши работа. Отдавна го исках и го купих при предишното появяване в брошура. Изпробвах всички приставки и ме кефи. Само с дисковете май не се оправям, предпочитам ръчната пила пред тях.
Да питам за уреда за почистване на лице с вакуум. Ползвал ли е някой?

# 1 061
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 286
Хахаха, много добре те разбирам. Аз съм така
с олиото с чили в малките бутилчици, зимата обикалям магазините
и изкупувам всички, до които се докопам.
Тази година и за се чудя дали ще го има, а за цената не ми се мисли.

# 1 062
  • София
  • Мнения: 3 179
Бяхме се разговорили за ром. Днес купих някакъв, уж намален от 30+ лева на 16,49лв. Синята бутилка - ром Барбадос
Скрит текст:
Има ли някой с мнение за този ром? В интернет не намерих много информация. Изобщо ако сте пробвали нещо от серията, ще се радвам да прочета отзив.

# 1 063
  • Мнения: 27 763
Morphea, за дисковете има значение в коя посока се въртят, също и как са поставени спрямо нокътя. Ако "прескачат", значи трябва да използваш другата посока. Важна е посоката особено за някои форми.🙂
Купон "изтича утре" КОГА по-точно утре ще изтече?🤔🤔🤔

# 1 064
  • Мнения: 6 881
Препарат за почистване на стъклокерамика - ползвам го и съм доволна.
Нитрилните ръкавици преди пандемията бяха по 100 бр. в опаковка на тази цена.

Общи условия

Активация на акаунт