Изследване на ХОРМОНИ – 25 (тема за взаимопомощ и мнения върху резултати)

  • 43 477
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 741
Здравей Денис!Видях че си писала,че е важно в кака форма се приема витамин Е...аз дори незнаех,че има различни форми...каква трябва да се приема?На моя пише DL-алфа токоферил ацетат...пия по 1т. От 100 мг,предписана от ендото и аз незнам защо...нещо ми обясняваше чернодробните ,които ми са леко завишени от пропицила

# 736
  • Мнения: 19 303
Здравей, Денис!
Имаш ли представа за добавката алфа лакталбумин?
Включена е в новия Инофолик, който съдържа също мио инозитол и фолиева киселина.
В старата версия бяха само тези две съставки.
Изписан е на 16годишно момиче за три месеца и сега се чудя дали е ок да продължава да го пие при променения състав.

# 737
  • Мнения: 1 130
Не съм Денис (очевидно), но мога да споделя това, което ми е казано от АГ за новата съставка на Инофолик. Свързана е с по-добро усвояване на инозотола, защото според проучванията на производителя не малка част от жените не усвоят добре мио-инозитол и с тази добавка се очаква инофолик да има по-добро действие.
За ефекта й върху 16-годишна не мога да кажа нищо, но предполагам че тъй като инофолик е все пак хранителна добавка, не би трябвало да има проблем.

# 738
  • Мнения: 221
Здравейте дами,
denis, може ли отново да помоля за мнение върху тези резултати.
Цикъла ми е с продължителност около 30-35 дни (но като цяло нередовен, усещам, че има подобрение от както следя темата с добавките, покачих значително нивата на вит.Д,, приемам също инозитол, фолиева киселина, вит.Д, вит.Е), имах 1 спонтанна биохимична бременност, след нея цикъл, след това засякох овулация с лентички на 29-30ти май, на 13ти юни (точно 14 дни след предполагаемата овулация) ми дойде, а днес на третия ден са тези изследвания. На 28год съм.
Възможно ли е естрадиола да е толкова нисък заради по-дълъг цикъл и по-късна овулация? Също така къде трябва да търся причината за този нисък естрадиол?
Благодаря ти предварително! Flowers Hibiscus

Последна редакция: чт, 15 юни 2023, 20:36 от Sweet_Dreams19

# 739
  • Мнения: 19 303
2402, много ти благодаря за отговора!

# 740

Общи условия

Активация на акаунт