С какво ви дразнят свекървите? – 139

  • 48 521
  • 769
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 5 138
5 години са страшно много време, за да си даде сметка една жена, дали мъжът и е мамин чехльо и ще се промени.
И да, клише е. Както и е клише, че жените до последно не се отказват и все се надяват, че той ще се промени заради тях.
Ама той бил добродушен, готин и си живеели добре. И само една дума на мама и 5 години отиват по дяволите.
Наистина ли очаквате да промените такъв син?

# 766
  • Мнения: 5 121
Ариел и снахата със свекърва без пенсия имат проблем с избраниците си.
Какъв е, да се замислят.
Най-удобно е да обвиняват трети.

# 767
  • Мнения: 7 349
Ако мъжът има навика да слуша майка си и да се води по нейния акъл, абсурд да има шанс да се промени, не и на 30+ години. За 5-годишна връзка Ариел предполагам е разбрала дали нейният по принцип иска деца, но отлага, или изобщо не иска. Тези неща трябва да са изговорени отдавна, но дори да не са - няма как да не се усетят. Та тя трябва да си прецени как да подходи - ако мъжът наистина иска деца, да го натисне да почват с опитите веднага или да му даде срок. Ако им се разминават вижданията обаче, да си реши дали иска да бъде с този мъж повече от това да има деца. Сложна ситуация, но без разговор няма да минат.

# 768
  • Мнения: 4 901
   Разговори трябват, сериозни и по същество. Да го пита сега точно ли не иска дете или по принцип. Да му обясни, че отлагането може да е фатално, такива неща. И че майка му не е човекът, когото трябва да питат, защото не са деца, възрастни хора са.

   Иначе се променят понякога хората. (Не че трябва да се разчита особено на това, но...) Наши приятели са с голяма възрастова разлика. Той още в началото на връзката си казал честно, че вече има две големи деца, не иска повече, тя го приела. Но той сам размисли след време. Видял я как се радва и си играе с едно детенце и решил, че не може да остави нещата така. Имат си.

# 769

Общи условия

Активация на акаунт