Юлчета малки надигат глави - Родени Юли 2022г - Тема 2

  • 16 782
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 151
Преди няколко дни попитах,днес ще се повторя за последно!

Някоя търси ли си яке за бебеносене все още?

# 736
  • Мнения: 776
Шу, кажи какво имаш предвид.
Аз все още нямам яке, но мислех да чакам още 2-3 седмици, ако намеря Лидлско и после да го мисля.

Теди, не мисля, че е много пухкава Герито. Ние утре сме на преглед и ваксина, но аз си замервам Дара вкъщи ориентировъчно 6,5 кг и 61 см. Не очаквам ЛЛ да мрънка, защото наддава нормално, все пак на 5 месеца трябва да са удвоили теглото си.

# 737
  • Мнения: 1 151
Ами оказа се,че няма смисъл да пазя моето, понеже ми е малко. Не съм го преценила,или съм се надявала,да не кача много. До пролетта може и да съм посвалила,но предпочитам да го дам на някой,който ще го носи. Взех го за 15 лв, символично. Изпращам го за същата сума.

# 738
  • Мнения: 776
За жалост, след бременността този размер яке няма да стане и на мен. Grin

# 739
  • Мнения: 322
Това на М р-р ли отговаря ? Може ли по-точни мерки, аз по принцип със С , но едва ли с бебе ще е така. Не съм започната как са размерите на тези якета, в смисъл ако обичайно нося един, пак ли същия трябва да взема 😁

# 740
  • Мнения: 399
На 6.10 (3м1с) я измериха 5,500кг и 58 см, но е и родена по-малка все пак - 2,790кг. Според лекарите си наддава добре.
Дами на госпожици - колко кг и см са долу-горе към момента? Моята Гери на 20.09 беше 6,300кг и 62см, като се виждаме с наборчета в парка - на 6м+ има 3 момиченца с тези кг и ми казват, че била дебелко Thinking

На ваксина сме на 20.10, ще видя педи какво ще каже..
Ето и един поздрав и от Гери за всички бебони-бонбони в темата Heart


# 741
  • Мнения: 661
Да ги изпапкаш тези сладурки.
Много си е добре бебочка. Щом си наддава и е доволна всичко е наред teddy. Не бих я сравнявала с други. А и особено ако са подвижни вече другите бебета.

АА наистина е страхотно това с пипането на лицето. Още го прави моя бебок и ми се усмихва през това време. Ще кажеш че е открил някакво неземно съкровище.

При нас напоследък съня е за сметка на яденето. Предпочита да спи повеме и яде по-малко отколкото преди седмица. Я хапне едни 100 мл, я не. Меря си го сама вкъщи, че следващата консултация е чак края на ноември. 6500 е станал и 62 см. Има си и сладки, пухкави бузки. Редуваме се кой да ги милва и целува оспбено като се засмее на глас. Омагьосва ни всички с пухести усмивки.

# 742
  • Мнения: 2 260
дами, благодаря ви за съветите Simple Smile) Памперс гащичките също му пропускат. Бързам веднага като се изходи да сменя и пак - ту на дупето, ту на кръста. може би са му още големи, понеже е още само 6,5 кг.

Вчера поръчах babylove от ДМ (заедно с още хиляда глупости). В тях ми е надеждата. Всеки ден пера по два чифта дрешки от ако. Ако и те пропускат ще чакам следващи предложения 😁

# 743
  • Мнения: 1 151
Това на М р-р ли отговаря ? Може ли по-точни мерки, аз по принцип със С , но едва ли с бебе ще е така. Не съм започната как са размерите на тези якета, в смисъл ако обичайно нося един, пак ли същия трябва да взема 😁

По-скоро е М-Л.

Редактирам се : Аз явно от миналата седмица до сега съм свалила достатаъчно,че якето да ми става.

Поздрави и от нас.

Последна редакция: вт, 11 окт 2022, 18:01 от Shu34

# 744
  • Мнения: 322
М-Л ще ми е огромно. Хубаво е, че че можеш да си го ползваш Simple Smile

# 745
  • Мнения: 1 151
М-Л ще ми е огромно. Хубаво е, че че можеш да си го ползваш Simple Smile

Аз пък ти завиждам,че М-Л ще ти е огромно! 😁😁😁😁

# 746
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 318
дами, благодаря ви за съветите Simple Smile) Памперс гащичките също му пропускат. Бързам веднага като се изходи да сменя и пак - ту на дупето, ту на кръста. може би са му още големи, понеже е още само 6,5 кг.

Вчера поръчах babylove от ДМ (заедно с още хиляда глупости). В тях ми е надеждата. Всеки ден пера по два чифта дрешки от ако. Ако и те пропускат ще чакам следващи предложения 😁

Маги,на мен ми е неудобно да кажа,но понеже на бебето пера отделно нещата не мога да събера и за 1 пералня и пускам макс 1 път в седмицата ..,досега наакано не съм прала,в началото памперс премиум пропускаше пикото,пробвах и зелен и жълт пакет-не ми хареса и минахме на Little Angels .Нямат грешка!
Герито ака само по 1 път на ден обилно ,пълни го до горе ,но никога не ми е пропускало по дрешките ,засега сме с тях на 3-ка сме ..,за по-нататък ще си покаже Simple Smile

# 747
  • Мнения: 2 260
направо си е за неудобство работата 😂 Ще тествам и тях, ако не ми се получи с дм-ските, благодаря ти.

# 748
  • Мнения: 661
То марки пелени като броя пясъчни зрънца на плажа. Мисля, че типа пелена, подходящ за самото бебе трябва да се нацели и след него плътност и тн. Аз гледам да не са много дълбоки, да не са твърди и да са без мирис. Задължително трябва да имат ластик отзад.

# 749
  • Мнения: 2 161
И аз харесвам на литъл ейнджълс. С ластик са отзад, но на памперс пък ми харесва повече вътрешната материя. За щастие рядко имам пропуснало, но 2-3 пъти се е случвало до плешките чак да е омазана Joy

Заповядайте в новата тема
https://bg-mam.ma/t/1489912

Общи условия

Активация на акаунт