🧷Terzi/ Шивачът🧷Чаатай Улусой II преди и след II Тема 1

  • 26 263
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 27 477








Синева , много се радвам, че не се отказа от ОС въпреки тъжния финал. Така те грабват тия келеши на 20 год.  Всяка година в мрежите  се честват годишнини от сериала. Тази година Чаатай отбеляза 12 години от началото на кариерата си която стартира от началото на сериала.Разбира се не го отбеляза лично  вероятно помни и не забравя от къде тръгна.
Това е много специална среща и за него и за нас.
 Остана си земен въпреки славата и парите. Хазалка също.
Ако искаш мога да ти препоръчам проекти с нея. Уникално играе с очи също, като Чаго.
Двамата се разбират с поглед. Това изкуство не го умее всеки.
За напускането на Вахиде Перчин има причина.  Измислиха героинята й да иде на село с малкия Йомер,защото се разболява от рак и трябваше да се лекува. Всички от екипа бяха тъжни. Оправи се за радост. Тя е силна. Това е коварна болест и в моето семейство също я преживяхме и преживяваме. Като си млад човек е още по страшно за психиката.  
Вахиде съм я гледала също в Майка с Джансу Дере също продукция на Фатих Аксой. Страхотни актриси са и двете.
Сега Вахиде играе в нов проект. Доколкото следя инфо още се излъчва.
Не знам каква е историята там.
Капитана - Баръш Калъч също е в нов проект с много добър рейтинг така важен за турците.
Красиво остарява капитана.😍

Втори сезон е по динамичен има абсурдни неща в сценария, които ме вбесяват. Можеше по друг начин да се развият нещата. Продуцента Аксой е длъжник на феновете. Какво като напуска Хазал можеше да не убиват героинята й.
Приказката и тази истинска любов превъзмогнала толкова неща заслужава да е с хепи енд. Там в парка танцувайки сватбения танц можеше да свърши или да дадат след време колко са щастливи и очакват своето дете. Хората по света жадуват да се  съберат отново.
Това ако се сбъдне ще е чудо на Вселената.
С визийте няма да има проблем те си химичат всякак. Може и филм да е и на платформа.




Ах ,морето

За раздялата им какво мислиш?

Последна редакция: пн, 23 яну 2023, 16:08 от femmi2

# 691
  • Мнения: 2 140
Гледам сериите с бг аудио, тия на бТВ. Свикнах с дубльорите и затова предпочитам тях, но бТВ са такива скръндзи, че са премахнали в повечот сайтове сериите. Налага се да гледам някои серии с лошо качество, но така или иначе вече ще следя сериите по бТВ, по една или друга причина, най-вече време.
Съжалявам за болестта на Вахиде Перчин. Пожелавам на нея и на вас кураж и вяра с Божията помощ нещата да се наредят.
За раздялата, ами нищо не мисля по въпроса. Не знам предисторията им, нито любовните им трепети през тия пет години, но това си е доста време и не вярвам да е само по навик и за удобство имало е и чувства.
След пет години една връзка търпи развитие или към брак и деца, или се разпада, както в техния случай.
Кой е направил крачката и какъв е повода можем само да гадаем, каквито са дискретни и двамата надали ще се разбере.
Няма много опции или му е омръзнал "семейния живот" и е пожелал да поергенува или тя се е уморила да чака предложение, или има трети човек.
Късмет и на двамата, дано си намерят тяхната си половинка и да са щастливи.

# 692
  • Мнения: 27 477
Понеделнишко кафенце с приятна компания. Пожелаваме си даму видим очите на красавеца и да ни зарадват с Терзи.🙏




кафето е класика с цигара Stuck Out Tongue Winking Eye








колаж на красавците Heart Eyes


старо фото от 2019 г. с аркадаш в заведение


сезон 1 Емко и Фера - Ромео и Жулиета






















сезон 2  Емко след разкриването на лъжите
пие миличкият ми от любовна мъка и гняв, че са го правили на глупак и не искаше да види истината . Може би съзнателно се заблуждаваше . За сефте се влюби истински💔
Беше с друга за да забрави и отмъсти ,това не се брои за изневяра.
Фера ревнува, но сама си е виновна. След като опозна сърцето му трябваше да събере сили да му признае и нямаше да я остави. Семейството й от аман моралисти и дума не дават да се издума да се влюби в някой богаташ. Мехмет може да прави каквото си иска нали е мъж. 
И аз предпочитам с дублаж още повече когато е перфе . Тегави са ми епизодите фъргам по око докъде са стигнали . Някой моменти ги избягвам.
Режат епизоди и моменти и е изнервящо.

За раздялата  пет години ми се сториха вечност. Биха си  шута кой на кого кълбото гадае. 
Най вероятно и е омръзнало да се надява на пръстен и семейство. За такава стъпка трябва да си лудо влюбен и да летиш и да си сигурен в избора. Джентълмена няма да е в кюпа. Подписа нищо не променя само формалност и така си живеем и с моя приятел.   

Папараците ги мързи да дирят рибаря по сокаците. Не е като да снимаш в мола. Ако се забавлява навън не е на известни места. Ако някъде снимат бившата навън ще я разпитат дали ще издаде нещо?  Дали има трети човек те си знаят. Чаго е споделял вярва в лоялността не в любовта. И да има друга не е тази Илкин с която го спрягат. Да не си помисля да се връща назад. Да гледа напред. Има време и за кадъни.
С международен проект да ни зарадва и изненада. Само да го пожелае и ще го постигне.



 Илка в Рияд с Енгин. Качила е снимката в сторито си има и още.
Обича да се селфи царица е. Енгин и Демет са били поканени за реклама на новият им проект на продуценската компания.


Вече ни липсваше!! 🥰 Хaзалджъм е специален гост в токшоуто на Ceyda Düvenci, разговор между приятелки 👩‍❤️‍💋‍👩 Днес в 19:00 (турско време) в YouTube 👏
https://twitter.com/nurilc_hazcag/status/1617477660179066885

Последна редакция: пн, 23 яну 2023, 23:34 от femmi2

# 693
  • Мнения: 10 400


Феми* изненадата мина,приехме раздялата за факт
но мен продължава да ме учудва  мълчанието на Дуда..
ако преди са имали уговорка да не пуска друго
 освен фотки от двора, сега би трябвало това да не важи
 ако си е събрала багажа и се е изнесла окончателно

Thinking

# 694
  • Мнения: 1 834


Добро утро 🌼 Günaydın

"Шахмаран" разбуди духовете на феновете и започнаха да говорят за турските фентъзи сериали. Разбира се "The protector" води класацията, не само защото е първият турски сериал за Netflix, а и защото е супер успешен и все още гледаем от феновете.





"Шахмаран" и Бурак обаче продължават да предизвикват всички и мрежите бълват змии и гущери по адрес на двойката им със Серенай. Така както виждам нещата на двамата хич не им пука и се забавляват яко. Аз също се забавлявам 🤣





# 695
  • Мнения: 6 967
Здравейте!

И аз видях, че в мрежата покрай Шахмаран се заговори доста за фентъзи жанра и турските продукции.


Сюжетът на "Защитникът" се върти около Хакан (Чаатай Улусой) - обикновен младеж в 15-милионния Истанбул, който работи като пазач в магазин и търси начин да се справя с живота. Иначе казано - едва ли би могъл да е по-далеч от супергеройството. Нещата за него се променят, когато му е даден мистичен талисман, който отключва в него суперсили. Светът на Хакан се обръща с краката нагоре, когато той научава за съществуването на таен орден, чиято задача е опазването на Истанбул от зли сили. Нещо повече - притежанието на талисмана прави младия мъж новия водач на този орден.

Така Хакан се превръща в Пазителят. Той бързо научава, че родният му град е под заплаха от мистериозните мистични Безсмъртни, с които орденът се бори от векове насам. Макар в началото да се противопоставя на това си ново призвание, в един момент Хакан се вижда принуден да се отдаде на новото си амплоа, да тренира неуморно, да се бори и да се превърне в един съвсем нов човек, посветен на всички тези 15 млн. непознати, които живеят в града.

Междувременно, ако Безсмъртните разберат, че Пазителят се е завърнал, ще направят всичко по силите си да го унищожат, независимо от цената, а заедно с него и всички в града. Съответно той не е сам в борбата си. Заедно с него са една красива помощничка (и вероятна любовна тръпка), която въобще не смята Хакан за достоен да бъде Пазител; мъдър, по-възрастен наставник, който безрезервно вярва в него; и тайнствена красавица, която изглежда е привлечена от героя. Към всичко това се прибавят много бой, драми, тайни (Хакан трябва да разкрие какви мистерии крие собственото му минало), както и един негов видимо зъл (разбирай гологлав, с мустации и с белези) близнак.


Шахмаран разбуни много духове и предизвика много различни и крайни мнения. И аз с голямо желание ще гледам и втори сезон, когато го пуснат. А и естетически е много добре направен. Нито една гола или еротична сцена не е вулгарна, а по- скоро красива. Радвам се, че на Бурак и Серенай не им пука за хорските приказки, те може би са по- скоро от завист, отколкото на база история и игра в Шахмаран. Аз съм един обикновен зрител, любител на този вид жанр и бях много доволна от видяното и предаденото в сериала, и едва ли съм единствената.

# 696
  • Мнения: 27 477
След Протектор започнаха да правят още фентъзита и задобряват.
Атие не съм гледала.
Чаго е новатор и пионер и това няма как да се оспори. Даде тласък и на колегите си да работят на цифрови платформи.
Той е Кралят на това.
След Нетфликс навлязоха още платформи на турския пазар и актьорите ги предпочитат заради свободата. 
Протектор е успешен проект и досега се гледа.
За туризма има принос.  
Шахмаран е сниман в Адана и там е красиво.
Серенай  се е научила да не и пука и е провокативна.
Аз съм повече фен на него,отколкото на нея.
Проектите са правени по книги, но са взели само идеята. Хакан описан в книгата и по сценарии се различават.

Софи🍷и на мен ми е странно. Факт е раздялата ,някой ще има да чакат да се убедят и ги е  яд за чифтето и се надяваха на яхтени изпълнение. Преди и да е имало сега внимава в това и няма да си прави пиар. Дуда не се знае нерде е в Истанбул или при техните в Измир. Предполагам не споделя, щото няма какво или няма настроение. Прифанала е от рибаря с какъвто се събереш.. тя се съобразяваше докато бяха заедно какво качва.
И на вън още не са я издебнали да я разпитат.  
Какви ги писаха турците като Чаго отлетя  за Америка след Ичердето и стоя дълго там . Като се върна си дадоха шанс. Тогава бяха разделени и нашия се забавляваше.  
Дудето му се молела и стояла пред вратата Joy
Сега и да стои пред двора и вратата вече пусна златната рибка.
Хайде лятото сме на новата лодка - яхта на Казанова  и ще се фукаме в мрежите ,ще пием от елексира и ще ни праща в рая.
След новите проекти, които са му важни за кариерата се случи раздялата. Колкото и да отричат може и да е откачила от еротик изпълненията с колежките и знае подробности:joy:
Мисля, че този път ще надмине себе си.❤️‍🔥
Ще си почакаме за това удоволствие.
Ще му пратя дрон да го наблюдава и да му видим очите.Sob

Последна редакция: вт, 24 яну 2023, 19:43 от femmi2

# 697
  • Мнения: 10 400

Феми* хареса ми идеята да пратиш дрон за Казанова,
какви ли неща ще видим тогава за асоциалния..
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 698
  • Мнения: 27 477
Софи ,  само с дрон може да разберем нерде е и какви ги върши . Асоциален е не е толкоз смотан, както изглежда. Пускам го над Зекаракьой и ще намажем и с други звезди. Папараците как не са се сетили . Мисля, че ползват.

Ето улових го засмян навън свободна птица .





това е ново от необятното творчество с любимците.

Хазалка в интервю в ток шоуто на Джейда Дювенджи е споделила за Али.  И с Чачи са различни и това нямаше да им попречи това е живота . Каквото са изживяли в лудите млади година е останало за тях дълбоко скрито .
Цитат
Според Хазал Кая, тя и съпругът й Али Атай са много различни. Харесват дори различна музика и филми. И е много забавно. Както се казва, противоположностите се привличат.


За лудницата сме с тая тишина около Терзи. Не се разбра ще пуснат ли турски сериал през февруари. Обявен е премиерата на турски филм и другото са амеркански продукции .

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 17:45 от femmi2

# 699
  • Мнения: 1 834
Netflix Türkiye
@netflixturkiye

Gelecek planlarım:

You 4. Sezon 1. Kısım - 9 Şubat
İyi Adamın 10 Günü - 10 Şubat
Your Place or Mine - 10 Şubat
Outer Banks 3. Sezon - 23 Şubat
Formula 1: Drive to Survive 5. Sezon - 24 Şubat
Luther: Batan Güneş - 10 Mart

Бъдещите ми планове:

Ти Сезон 4 Епизод 1 - 9 февруари
10 дни на Добрия човек - 10 февруари
Вашето място или мое - 10 февруари
Outer Banks Сезон 3 - 23 февруари
Формула 1: Карай за оцеляване Сезон 5 - 24 февруари
Лутер: Залязващо слънце - 10 март
https://twitter.com/netflixturkiye/status/1616798460761497607?s= … kPRBObqXdpc7YnPCA

Според този туйт на Netflx относно плановете следващите седмици се разбира, че поне до 10.03 няма шанс да се пусне нещо за и от нашия шивач, а за джентълмена даже не ми се мисли.




# 700
  • Мнения: 2
Здравейте, в издирване съм на епизодите от 2-ри сезон на Йешилчам/Yeşilçam с английски субтитри, знаете ли дали ги има някъде?

# 701
  • Мнения: 27 477
Здравейте , Йешилчам с английски субт не съм попадала . Има го на руски. Ако някой от темата го намери с инглиш ще сподели. Сериала е хубав и атмосферен.  

 Красавците наслада за сетивата Heart Eyes





Топло кафенце в студа .  При нас се опитва да завали засега само снежинки .



Дени , Мерси за споделеното . На видео попадала ли си официално. Пускат видео за следващия месец. Ще чакаме след 10 март. Това е направо не ужас ами ...  Няма шега ще изперкаме и нервите на фандома няма да издържат.  Няма стимул . Патрона спи зимен сън.  Може да промушат нашия шивач към края на февруари.
Джентълмена по прогнози 2023 - 2024 .  
Но си мисля, че през 2023 год. ще пуснат поне два сезона на Терзи.🙏
Гювентам що го продаде на платформа . Бизнес🤑
Беше плануван за обществената тв  мал шанс. Нетфликс си държат на тяхната звезда и затова го закупиха. Той е доказал че прави всичко професионално и с усет за истории.
Дублират се две заглавия на 10 февруари как така ? Бързо ще мине февруари кратък е и ще почнат да промотират Терзи. Мечтаем си за гала вечер. Специалната колежка като гост. Имаме нужда да видим отново заедно любимците. 🙏🤎🤎🤎💚
Интуицията ми шепне че има надежда за края на февруари . Ако ще го излъчат март ще почнат с рекламата по от рано.
https://twitter.com/J3w3Lc/status/1618205652228399104

Безспорният успех на Çağatay Ulusoy..
Звездата на Netflix в Турция👊🏻
Хакан Мухафиз
PaperLifes
Шивача се очаква да издигне тези постижения до върха





🧿🤰🏻🌸

Цитат
💫Хазал Кая обяви, че очаква раждането на дъщеря си Лейла Сюрея на 17-18 февруари. 40 дни след раждането си тя ще се върне, за да се снима в реклама на една от марките. Много е романтично, бебето ще е до нея на работа. А през лятото започват снимките на втория сезон на сериала "Полунощ в хотел Пера Палас".

Ейваллах ! Неуморна. Възхищавам и се . Sparkling Heart Ще е както с Фико, когато снима филма . Дано да се възстанови бързо.


 Хазалка е откровена и пали страстите .
Гледа само на платформи проекти . Като не иска няма да гледа. Преди е гледала не вярвам че не е дори и с дълго времетраене.   

https://www.all.com.tr/hazal-kaya-kendisine-nankor-diyen-takipcisine-cevap-verdi/

Хазал Кая отговори на последователя си, която я нарече "неблагодарна"

Известната актриса Хазал Кая беше гост в предаването „Bam Başkalar” на Джейда Дювенджи. Въпросът на Дювенджи "Има ли турски сериал, който гледате?" на въпроса Турски сериали? Не.  Погледнах Омер за Селяхатин Пашалъ . Въпреки че отговорът на Кая беше в дневния ред на социалните медии, той също предизвика реакции. Последовател на известната актриса в Twitter, „Коя си ти? Като част от това, което презирате, тези хора ви правят пари! Писна ни от тези неблагодарници, които забравят от къде са и откъде правят пари и които презират страната си, и тези от нас, които все още се занимават с бизнес и правят пари!
Кая, която не можа да остане безразлична към тази реакция, отговори:  "Много ми е трудно да гледам сериали, които са близо до 3 часа." Домашните сериали са излишно дълги и заяви, че не гледа турски сериали поради времетраенето.




Скрит текст:

 Ако някой ме редува ще споделя още

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 15:56 от femmi2

# 702
  • Мнения: 13 607
Здравейте, дами!



     Много ми хареса това видео и направих няколко гифки, тъкмо да редувам и Феми, за да споделя новини.
     Сарп - любимият ми герой!









# 703
  • Мнения: 27 477
Ранини е отговорила на въпроси на потребители за Чачи и проектите.
Терзи вероятно в средата на годината.
Това какво ще рече лятото ? Докато не обявят от НФ всичко са предположения. Повярвах че ще го излъчат февруари както каза онзи който играе шофьора на Пейами в Терзи. Имаше и прогнози и за края на годината. Ако са го планирали защо са отложили?
Губя търпение и сили ще издържим. И тази суша ще мине.
Името на колежката няма спор Хазал Кая.Wink Ако  Ранини знае нещо и ни подсказва няма да има по щастливи от общите им фенове по света . Иншаллах Дай Боже ! 🙏♥️💚
За Серенай абсурд няма да се съгласи ,нито мениджъра му.  Айча може би и Бенсу Сорал.  С Айча си химичат.  Може и с колега с които са работили . Няма да върнем капитана или Арас Булут , Енгин Йозтюрк.

Цитат
Известният журналист Ранини отговори на няколко въпроса за Чаатай Улусой. Тя каза, че сериалът "Шивачът" вероятно ще излезе в средата на годината, няма информация за филма "Джентълмен". На въпроса дали Çağatay би снимал с бивш партньор
( партньорка )  Ранини отговори „Бог да благослови“, като постави намигащ емотикон по обичайния си начин. На въпроса дали са разбрали правилно за партньорката, защото на всички идва само едно име, тя добави: "Амин"


ето и на турски








Емкаааа , Грасияс .Kissing Heart Златна си и за гифките и за редуването . Сарп ти е голяма слабост.
И на мен след Емир . Няма равен.❤️‍🔥  
Песента е свежа и готина само за любов. Клипчето го пусках толкова пъти...
Ще си за пазя гифките.
Обожавам, когато кара кола и върти волана и слънчеви очила ,толкова е секси и припадам.

SleepingSunglassesSunglassesStuck Out Tongue Winking Eye

Илка го облича елегантно и той е стегнат в тяло . Heart Eyes


кулата галата, много снимат там и е посещавано . Ко имаме късмет да го срещнем.


Още с превод  от интервюто от испански от Туитър чрез гугъл  

Цитат
Много се забавлявам с Фикрет.  Но също така искам той да види собствените си недостатъци като мен. Знам, че правя грешки, но се опитвам да се справям добре с него.

Хазал много се е ядосала и е Огън в мрежите . Толкова си приличаме с нея. Искаш или не трябва да се внимава с думите. Права е но се виждат реакциите. Рибаря да комуникира и да се пали е мечта Joy

Цитат
🆕 Хазал отговаря на обвиненията 👏Иди и пренеси стреса си другаде. Не е нужно да контролирам всяка дума, която излиза от устата ми, всяка реакция и тъй като мислиш, че съм стресираща  не искам да се изразявам с тревога през цялото време. Моля, ви стига !


Цитат
Мога ли да твърдя, че години наред бяхме презирани като „сериални актьори” и омаловажавани телевизионните сериали, които се излъчват днес по националния канал? Трудно е да играеш, работиш и гледаш сериал, който се излъчва три часа всяка седмица. е! трудно! 👏



Хазалка е харесала куклата Фериха направена от фен и е поръчала от нея
Що от годежа с Халил можеше другаде ..
Скрит текст:
Хазал Кая подкрепи тази публикация и направи много щастливи феновете си, като поръча продукта.

------------------------------

колежката от Шивача  Шифанур Гюл и спират сериала по турския фокс. Така е с тия тъпи рейтинги. Фокса режат най много от всички канали и прецакват.
Колежката спечели от Терзи. Първата и главна роля с такъв звезден каст.

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 23:35 от femmi2

# 704
  • Мнения: 10 400

Феми* братята и специално усмивката на Сарп
за хубаво  петъчно настраение
Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт