Помощ - Свекърва

  • 8 363
  • 193
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Нали мъжът ти е чул всичко? Какво доказателство?

Наистина кажи ти как виждаш нещата за напред?

# 136
  • Мнения: 10
Все още обмислям какво да предприема.Казано и е да не разговаря с мен, а след време може да се изнесем. Нямам намерение да си съсипвам нервната система заради нея. Тя няма да се промени.

# 137
  • Мнения: X
Ние 10 страници коментираме, че възрастните няма как да ги променим, нито манталитета.

Като гледам какъв льольо е мъжът ти, явно и да се изнесеш с бебето, не е сигурно, че ще те последва.

# 138
  • Мнения: 39 345
В такъв случай темата се обезсмисля. Изпусна парата. Закривай.

# 139
  • Мнения: 18 303
Защо толкова се затръшка, че иска да го изведе? Инак ти помага, но трябва постоянно да показваш, че доминираш?
За мен бабата основателно ти е ядосана. Смяташ се за кралицата, а нея за слугиня.

# 140
  • Мнения: 10
Ако зависи от мен, няма да вижда бебето изобщо. Не се имам за доминираща, нито за кралица. Просто това е моето дете и няма тя да ми нарежда как да си го гледам. Не искам да го извежда навън, защото го показва на всеки, с който се види. На мен не ми е приятно. Притеснявам се, защото бебето е много малко и не искам да пипне някой вирус.

# 141
  • Мнения: 18 303
Гордее се с него. Колко е малко?

Твоето дете и детето на сина й. Престани да мислиш, че му е никаква. Една четвърт от детето ти е тя, тъй да се каже. Joy

# 142
  • Мнения: 9 723
Искаш да доминираш, манипулираш и контролираш, но нямаш качества за това, нито житейски опит, нито интуиция как да го постигнеш. Нямаш и ''топки'', които да покажеш като се изнесеш.

# 143
  • Мнения: 10
Уважавам вашето мнение! Бъдете здрави! 😃

# 144
  • Мнения: 1 813
Това най-го обичам....няма да вижда детето.."Ама живеете в къщата която тя е построила и това дете все пак не си го донесла от баща си,а е на сина и.

# 145
  • Мнения: 9 723
Трудно ли е нещата да се комуникират със свекървата, дори и предварително,  за да се спестят тия неградски ситуации??
Просто като боб. … (обръщение по избор), ако се налага да измиеш шишето на бебето трябва да го направиш така. Моля те, не използвай домашния сапун и гъбата  за съдове. Има алергенни съставки, които водят до …
Мисля, че трябва да запалим парното днес. Навън е Х градуса и ако бе поддържаме У градуса няма да е добре за бебчо.
Домашният/ външният прахоляк е силен алерген, възможно е да докараме неприятности за бебчо…
Не бих искала външни на семейството хора да го пипат. Има вируси, зарази и какво ли още не може да навредят на бебчо…. и прочие.
Ситуациите могат да се отиграят съвсем различно.
Самоцитирам се, за да си посипя главата с пепел, че съм имала неблагоразумието да предложа да комуникирате, докато вие до бой и дърпане на бебе сте стигнали.
Къде беше мъжът ти през това време, почесваше се по ... ли?

# 146
  • Мнения: 18 303
Разходките са полезни за децата. То трябва да изгради някакъв имунитет. Тези деца, които ги държат под стъклен похлупак (в преносен смисъл) после при всеки полъх на вятъра боледуват.

# 147
  • Мнения: 8 937
Когато се изнесете в дом, който сте създали сами, гледате си детето сами и не разчитате на никого за нищо,ще можете да имате изисквания. В чужда къща и разчитайки на бабата да Ви помага, какво очаквате? Ако зависи от Вас, тя няма да вижда детето, но и ако тя реши, Вие и бебето ще трябва да си търсите нов дом.
А и нещо не се връзва в разказа - тичате навън, за да не стресирате детето или не е толкова спешно и успявате да оставите телефона, за да запишете свекърва си?

# 148
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
След като те е изгонила майката на гаджето ти от дома си при последната ви драма, спокойно можеш да си тръгнеш.Освен ако не си си въобразила , че си главната героиня в турски филм.Дърпането на бебето ти от ръцете ти ,викове,крясъци ,обиди.Пълна сапунка.

# 149
  • Мнения: X
Ако зависи от мен, няма да вижда бебето изобщо.


Това вече няма нужда от коментар…

Общи условия

Активация на акаунт