Домът на Дракона (House of the Dragon), част от филмовата вселена на GoT - 43

  • 20 414
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 377
Благодаря за новата тема.
Ще отговоря на коментара на Тифани от предната тема.
Ако Егон до последно не се интересува и не му пука за трона  , както го дават в момента , то война няма да има между тях .
Поскоро войната щеше да е по-малките му братя и сестри срещу Ренира или евентуално да се избиват помежду си от ревност и да може примерно Едмонд да седне вместо брат си , примерно.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Анкетата трябва да е свързана тясно със събитията в сериала, докато още всичко ни е прясно. Ще има достатъчно време за по-общи и несвързани със конкретния сериал анкети.

Връзката на Ренира с Харвин е била здрава и изглежда не са имали никакви проблеми. Той е бил неотлъчно до нея навсякъде, не я е предавал или излагал.
 Ако бяха показали тези неща, щеше да се ревне, че дават сапунка.

# 17
  • Мнения: 3 377
И другото. Визерис като крал, можеше да удари масата и да каже ,че приема предложението на Ренира да сключват брак внуците му. А не - чудесна идея , ще го обсъдим  и накрая млъкна като Алисънт му каза някои неща. Извинявай , ама тва ,че  е кралица,  не означава НИЩО при жив крал ! Много ме дразни тоя плъх-краля....

# 18
  • Мнения: 31 206
И мен ме дразни, че Кралят не предприема абсолютно нищо по никой въпрос.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 17 962
И другото. Визерис като крал, можеше да удари масата и да каже ,че приема предложението на Ренира да сключват брак внуците му. А не - чудесна идея , ще го обсъдим  и накрая млъкна като Алисънт му каза някои неща. Извинявай , ама тва ,че  е кралица,  не означава НИЩО при жив крал ! Много ме дразни тоя плъх-краля....
То дефакто няма да сключват брак внуците му, ами малката му дъщеря ще трябва да се ожени за чичо си...Joy

# 20
  • Русе
  • Мнения: 652
За анкетата – нещо в стила на кого смятаме, че се представя най-добре в политическите игри за надмощие?

# 21
  • Мнения: 207
Анкета кой от актьорите представя най-добре героя си.

# 22
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Анкета кой от актьорите представя най-добре героя си.
Супер идея!

Благодаря за новата тема! Animal Beetle

Изтрити сцени - конфронтация между Алисънт и Ренира, когато Висерис обяви, че ще взима Алисънт за жена. Би било хубаво да видим тази сцена.



Ренира помага на Алисънт да се подготви за сватбата.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Освен това, сега Веларионите поддържат Ренира, но ако оженят едната дъщеря на Лена за Егон на Алисънт, дали няма да обърнат плаща?

П.П. Според мен те все още се надяват Ленор да се осъзнае и да създаде наследник.

Е това няма как да се случи, те не са деца на Лена вече ... нито са Веларион! Flowers Hibiscus

# 24
  • Мнения: 18 194
Скрит текст:
eто ви една хубава картинка
Деймън Таргариен

# 25
  • Мнения: 3 377
Освен това, сега Веларионите поддържат Ренира, но ако оженят едната дъщеря на Лена за Егон на Алисънт, дали няма да обърнат плаща?

П.П. Според мен те все още се надяват Ленор да се осъзнае и да създаде наследник.

Е това няма как да се случи, те не са деца на Лена вече ... нито са Веларион! Flowers Hibiscus

Какво значи не са деца на Лена, когато самата тя ги е раждала?!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Също са деца на Демън Таргериан и той е техен единствен настойник. Не виждам как някой ще ги омъжи за Егон Маймуняка.

# 27
  • Мнения: 5 774
Освен това, сега Веларионите поддържат Ренира, но ако оженят едната дъщеря на Лена за Егон на Алисънт, дали няма да обърнат плаща?

П.П. Според мен те все още се надяват Ленор да се осъзнае и да създаде наследник.

Е това няма как да се случи, те не са деца на Лена вече ... нито са Веларион! Flowers Hibiscus
ВЕЧЕ? какво значи това?? Като е умряла и вече не им е майка?? Уау

# 28
  • Мнения: 35 968
Също са деца на Демън Таргериан и той е техен единствен настойник. Не виждам как някой ще ги омъжи за Егон Маймуняка.

ай ся, маймуняк бил Grinning
какво му е на момчето? малко кофти ген и доста стегнато дупе Grinning

# 29
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Също са деца на Демън Таргериан и той е техен единствен настойник. Не виждам как някой ще ги омъжи за Егон Маймуняка.

ай ся, маймуняк бил Grinning
какво му е на момчето? малко кофти ген и доста стегнато дупе Grinning
Пък и му е племенник. :Р

Общи условия

Активация на акаунт